LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neka dionice u drugom krugu idu po 800kn, tada za 110miliona kuna kupiš tvrtku koja po booku vrijedi min. 450 miliona kn i k tome trenutku još ima oko 250 milja keša na računu.

Pa dobro pa kako možeš to napisati????
[angry]

Pavlović je spominjao javno cijenu u 1. krugu između 1200-1500 te neizravno rekao da će u 2. krugu, što je i logički, biti veća cijena.
Pa kako onda 800 kuna pobogu, odakle ti samo ta cifra????

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Prvi krug ide po 1000 kuna a drugi bi trebao ići po većoj cijeni ali to su njihove želje a vidićemo šta će biti od svega.


Neka dionice u drugom krugu idu po 800kn, tada za 110miliona kuna kupiš tvrtku koja po booku vrijedi min. 450 miliona kn i k tome trenutku još ima oko 250 milja keša na računu.

Super si izračunao!

Onda ti opleti sa svim što imaš u drugom krugu i sigurno ćeš jeftino kupiti super kompaniju!

Prvi krug prepusti meni i ostalim dioničarima pa se vidimo u drugom.
[/quote]

Pobrini se ti za sebe a savjete si dijeli onima koji te hoće slušati!
To što i kako ću ja investirati je isključivo moja stvar i ne trpaj se gdje ti nije mijesto!

Pa dobro pa kako možeš to napisati????
[angry]

Pavlović je spominjao javno cijenu u 1. krugu između 1200-1500 te neizravno rekao da će u 2. krugu, što je i logički, biti veća cijena.
Pa kako onda 800 kuna pobogu, odakle ti samo ta cifra????

lp

Pavlović je rekao pa porekao, a ne vjerujem da će drugi krug biti ispod booka, odatle 800kn.
To je jedina cifra oko koje u sadašnjim uvjetima mogu špekulirati.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

meni se čini da bi na 800mogla i bez dokapa..na berzi? [huh]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

dokupio i danas.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Pobrini se ti za sebe a savjete si dijeli onima koji te hoće slušati!
To što i kako ću ja investirati je isključivo moja stvar i ne trpaj se gdje ti nije mijesto!

Što si osjetljiv!

Jesam li te nečim uvrijedio?

Samo sam konstatirao da meni kao diničaru svaki tvoj ulug kroz drugi krug izrazito odgovara.

Ti me možeš, ali ne moraš slušati.




još jednom…da li netko zna hoće li se na skupštini raspravljati o modelu dokapa

Po dosadašnjim informacijama NE
Na GS će se glasati o prijedlogu ta povečanjem temeljnog kapitala a model će naknadno, putem prospekta, utvrditi uprava uz suglasnost No.

[/quote]
naknadno? super kaj za 6 mjeseci?…pa kaj onda svi dižete frku oko GS..pa dokap ide i to je to.. [thumbsup]
[/quote]

ali kolega, neće to biti baš tako!!
nije to svaki dokap dokap..

zamislite da ja vama prodajem auto i tražim 20 000e.
vi pitate kakav, koja marka,koji model, koliko je prešao, a ja kažem pa zeleni, auto ko auto? [lol]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012



Neka dionice u drugom krugu idu po 800kn, tada za 110miliona kuna kupiš tvrtku koja po booku vrijedi min. 450 miliona kn i k tome trenutku još ima oko 250 milja keša na računu.

Super si izračunao!

Onda ti opleti sa svim što imaš u drugom krugu i sigurno ćeš jeftino kupiti super kompaniju!

Prvi krug prepusti meni i ostalim dioničarima pa se vidimo u drugom.
[/quote]

Pobrini se ti za sebe a savjete si dijeli onima koji te hoće slušati!
To što i kako ću ja investirati je isključivo moja stvar i ne trpaj se gdje ti nije mijesto!

Pa dobro pa kako možeš to napisati????
[angry]

Pavlović je spominjao javno cijenu u 1. krugu između 1200-1500 te neizravno rekao da će u 2. krugu, što je i logički, biti veća cijena.
Pa kako onda 800 kuna pobogu, odakle ti samo ta cifra????

lp

Pavlović je rekao pa porekao, a ne vjerujem da će drugi krug biti ispod booka, odatle 800kn.
To je jedina cifra oko koje u sadašnjim uvjetima mogu špekulirati.
[/quote]

Ja očekujem da 2. krug neće biti ispod 2 000 kuna.
Vidjet ćemo tko je u pravu.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]





još jednom…da li netko zna hoće li se na skupštini raspravljati o modelu dokapa

Po dosadašnjim informacijama NE
Na GS će se glasati o prijedlogu ta povečanjem temeljnog kapitala a model će naknadno, putem prospekta, utvrditi uprava uz suglasnost No.

[/quote]
naknadno? super kaj za 6 mjeseci?…pa kaj onda svi dižete frku oko GS..pa dokap ide i to je to.. [thumbsup]
[/quote]

ali kolega, neće to biti baš tako!!
nije to svaki dokap dokap..

zamislite da ja vama prodajem auto i tražim 20 000e.
vi pitate kakav, koja marka,koji model, koliko je prešao, a ja kažem pa zeleni, auto ko auto? [lol]
[/quote]
baš dobra usporedba nema šta…očito da niste skužili poantu..ali nema veze..u ponedjeljak popodne bumo pametniji i vidjeli jel ima kakva nova info ili samo potvrda da svi žele dokap

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...




Neka dionice u drugom krugu idu po 800kn, tada za 110miliona kuna kupiš tvrtku koja po booku vrijedi min. 450 miliona kn i k tome trenutku još ima oko 250 milja keša na računu.

Super si izračunao!

Onda ti opleti sa svim što imaš u drugom krugu i sigurno ćeš jeftino kupiti super kompaniju!

Prvi krug prepusti meni i ostalim dioničarima pa se vidimo u drugom.
[/quote]

Pobrini se ti za sebe a savjete si dijeli onima koji te hoće slušati!
To što i kako ću ja investirati je isključivo moja stvar i ne trpaj se gdje ti nije mijesto!

Pa dobro pa kako možeš to napisati????
[angry]

Pavlović je spominjao javno cijenu u 1. krugu između 1200-1500 te neizravno rekao da će u 2. krugu, što je i logički, biti veća cijena.
Pa kako onda 800 kuna pobogu, odakle ti samo ta cifra????

lp

Pavlović je rekao pa porekao, a ne vjerujem da će drugi krug biti ispod booka, odatle 800kn.
To je jedina cifra oko koje u sadašnjim uvjetima mogu špekulirati.
[/quote]

Ja očekujem da 2. krug neće biti ispod 2 000 kuna.
Vidjet ćemo tko je u pravu.

lp

[/quote]
Mirovinci su spremne ali po cijeni ne većoj od 1500 kuna.


Pobrini se ti za sebe a savjete si dijeli onima koji te hoće slušati!
To što i kako ću ja investirati je isključivo moja stvar i ne trpaj se gdje ti nije mijesto!

Što si osjetljiv!

Jesam li te nečim uvrijedio?

Samo sam konstatirao da meni kao diničaru svaki tvoj ulug kroz drugi krug izrazito odgovara.

Ti me možeš, ali ne moraš slušati.
[/quote]

pa vidiš da ti kaže da ne govori tebi nego onima koji mu mogu povjerovati.

Ljudi, dajem Vam jedan savjet, za one koji će biti pristuni na glavnoj skupštini: neka barem jedan od dioničara glasa protiv svih odluka, i uz to uz svaku odluku neka obavezno izjavi protivljenje u zapisnik i da to protivljenje zabilježi javni bilježnik.

Ovo je potrebno stoga jer u slučaju da kasnije tijekom provedbe odluka nešto zapne na našu štetu, da možemo pobijati odluke glavne skupštine. Dakle to nam je jedini instrument da možemo braniti svoje interese ukoliko nas kasnije pokušaju izigrati. S druge strane taj koji glasa ne snosi nikakve posljedice.

pozdrav

New Report

Close