LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@ivanko

Dragi moj Ivanko jel vi znate da se poslije prodaje LPG Muciću sklapali aneksi ugovora, a zašto Strabag nije znao niti Strabag niti itko drugi, to je rečeno Muciću da kada kupi firnu da će doći do sklapanja aneksa ugovoru u onim djelovima koji su na kraju otjerali Strabag i Osjek koteks, informirajte se i provjerite pa će te vidjeti koliko je sklopljeno aneksa ugovora poslije prodaje.

Mucić je u konačnici dao višu cijenu ali je znao da će doći do sklapanja aneksa ugovara i zato je i ponudio veću cijenu od Strabaga koji nije znao za to niti mu je to bilo rečeno.

Pitate se kako je trebalo ovladati Lukom pa tako što Država i HFP imaju 61% dionica a bilo je dogovoreno da oni ne sudjeluju i na tih 61% išle bi 4 dionice pa vi lijepo izračunajte a Pavlović je imao čovjeka koji je bio spreman preuzeti taj dio da netko iz HFP nije zbrojio koliko je 2+2, pa dragi Ivanko ako ste bili tada na skupštini predstavnik Države je jasno rekao da ne prihvaća taj model jer bi netko nepoznat lako mogao ovladati većinskim paketom pa nisam ja to izmislio to je tada rekao predstavnik Države pred svima nama vi očito tada niste bili na skupštini.

Što vi pričate?

2007. je taj netko trebao postati dioničar(platiti) da bi kupio dodatne dionice (400kn) u omjeru u kojem je imao dionica.

Svaki vlasnik se vidi kod SDA ,sada SKDD-a tako da je sve bilo transparentno, i cijena se znala.

Sada je stavljeno minimalna cijena 400kn jer se želi postići viša, ali realno gledajući, postoji mogućnost da netko(rođo, striko) u drugom krugu kupi koliko želi-može, a na temelju odluke Uprave koja odlučuje kome će prodati i već o tome pregovara, a da javnost ništa ne zna.

Nemojte me krivo shvatiti, dobar je i ovaj model jer, uzmimo, da će se postojeći dioničari racionalno ponašati:

1. upisati će i uplatiti u prvom krugu dionice u omjeru u kojem posjeduju na dan GS

2. predati ponude za drugi krug i pokušati kupiti nešto od državnog dijela

Rezultat: cijena dionica ide gore, Luka skuplja značajna sredstva što je i cilj.

Samo ne znam što je pregovarano s potencijalnim investitorima?

Ako im se nudi isto što i svim fizičkim i pravnim osobama iz RH iz poziva za GS, što se da zaključiti iz odgovora kap.Pavlovića, onda je to više nego OK, jer će Luci i postojećim dioničarima novi investitori (kojih očito ima jer se s njima pregovara), donijeti pozitivnu financijsku inekciju.

Ne znam zašto se stvara fama oko svega kad je sve jasno?

PETINA, 23.01.2011. u 20:28
ivanko007 @
barbastara@

Dragi moj Ivanko jel vi znate da se poslije prodaje LPG Muciću sklapali aneksi ugovora, a zašto Strabag nije znao niti Strabag niti itko drugi…………

Vidim da su vama bitne ,NEBITNE STVARI, te da se prepirete oko toga za koliko je novaca kupio Mucic i dali je MOJ TAT JACI OD TVOGA!!! To su pizdarije.
Daj se uozbiljite i nemojte se prepirati.Vidim po vasem pisanju da ste poprilcno upoznati sa stanjem na terenu tj.zbivanju u i oko LKPC.
Prepirete se oko manje bitnih stvari a trenutno NAJ BITNIJU STVAR ,NEZNATE!!!!
A to je , CIJENA U PRVOM ,DRUGOM KRUGU I KOJI STRATESKI PARTENER JE U IGRI!!!!!

Kako stvari stoje to zna samo Pavlovic i ekipa iz Raiffeisena koja je zaduzena za dokap i nitko drugi!!
Jer da to zna vrlo veci broj ljudi brzo bi se te informacije prosirile a nakoncu vidjeli bi i po kupnji.

Ako se iz Ploca ,pokusajte to saznati.

Što se mene, kao dioničara, tiče:

svima vama koji namjeravate sudjelovati samo u drugom krugu: više ste nego dobrodošli i neka vam ponude budu što veće.

STO VEC TO BOLJE!

Ja čujem da je uprava nedavno kupila novog Audija!

@ lanica

kad bi se to znalo ne bi bilo na ovim razinama…. [angry]

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!

KANDIDATI ZA PRODAJU:LUKA PLOCE,JANAF,….

izvor:Jutarnj list [thumbsup]

Prodaja do 1800 opet šuplja… još 3 dana za sudjelovanje.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Da li je to manipulacija tržištem ako netko npr. nisko stavi veliki prodajni nalog i onda ga povuće par minuta prije otvaranja?

Ekipa, mislim da ste u krivoj luci, trenutno je IN LKRI. Moda je da se prati, hehehe

Da nisu investitori falili i umjesto LKPC oni kupuju LKRI ? [lol]
Nes ti razlike.LUKA,LUKA.
[lol] [lol]

New Report

Close