LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da se podsjetimo šta nam veli kapetan http://www.2shared.com/audio/Eoz8Wa-l/lukaploce.html dali ovaj interviju ima zdrave pameti NEMA-kaže sve transparentno-A NIŠTA NIJE TRANSPARENTNO-DA BI GORNJA CJENA U PRVOM KRUGU BILA 1500 –1500KN X330000 NOVIH DIONICA =495000000KN NEMOGUĆE OVAKO DA IDE-82000-COM OD MALI DIONIČARA X 1,5 =123000-COM-X -400KN=49200000KN za drugi krug ostaje 207000-com x 1200kn=248400000kn + 49200000 =297600000kn LOVE KO U PRIČI I DA SE NE IZDAJU SVE DIONICE OPET LOVE KO U SNU —-JEDINO JE OVO REALNOST SVE OSTALO JE ILUZIJA —DA VIDIMO ISPLATIVOST SADAŠNJIH CJENA–TRENUTNA CJENA 1750KN X 1,5COM PO 400KN 1750+600=2350KN /2,5=940KN DA SKRATI DA JE CJENA 2400KN +NOMINALA OD 600KN=3000KN KAD TO PODJELIMO SA 2,5 =1200KN ŠTO JE CJENA U DRUGOM KRUGU A OVE CJENE SADA SU- AJME-MAJKO-AKO OVAKO NEBUDE JE KRIMINAL-MALO SAM VAS IZGNJAVIO BROJKAMA ALI TEK TOLIKO DA ZNAJU DA NISMO NEPISMENI.pozzz

Vaš link

Jeli ovo današnja naslovnica?

Ovdje vidim tumačenje da postojeći dioničari mogu upisati sve u prvom krugu?

Svi nešto tumače, nitko ništa ne zna. Prespavat do 31.01. pa ćemo "VALJDA TADA" znati nešto.
[pray]

kupnja 63 a prodaja 862. buhahaha koji smijeh od burze.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

presmijesno 1645,00 kn.
Hvala kapetane :)!!! [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry]

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!

A bunili ste se zbog izjave kako su nam blokirali trgovanje,kamo srece da je nisu ni odblokirali,ali jos sam uvjerenja da smo danas UP [thumbsup]

nema sad prodaje, prekasno. Ja sam na kupnji a ovo im ne dam majkuim.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

da je LIZA, di je LIZA

Liza sta da radimo?

[lol] [lol]

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Ove priće o 1200, 1500kn su besmislene, pogotovo u ovakvome modelu gdje će se cijena određivati tek nakon odluke.
Opće je poznato da će 27.01. vrijednost dionice LKPC pasti za neki % i ako padne na oko 1400, tko je blesav da upisuje po 1300 a kamo li po 1500???
Ne znamo kakve dealove ima LKPC sa institucionalnim investitorima ali moja procjena je, ako ima pameti u upravi, da će fondovi plačati max. knjigovodstvenu cijenu a dioničari nešto manje, od 500-700kn.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

barbarosa da bi rec rekel!

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


Ove priće o 1200, 1500kn su besmislene, pogotovo u ovakvome modelu gdje će se cijena određivati tek nakon odluke.
Opće je poznato da će 27.01. vrijednost dionice LKPC pasti za neki % i ako padne na oko 1400, tko je blesav da upisuje po 1300 a kamo li po 1500???
Ne znamo kakve dealove ima LKPC sa institucionalnim investitorima ali moja procjena je, ako ima pameti u upravi, da će fondovi plačati max. knjigovodstvenu cijenu a dioničari nešto manje, od 500-700kn.

Tako je, tko bi kupovao, nema smisla, cijena mora ići gore a ovo su napravili da se heftino ukrcaju. Sramota na ntu.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Osobno ću prisustvovati skupštini društva, te predlažem dogovor oko nastupa na istoj, postavljanja ključnih pitanja oko upravljanja društvom, odnosa prema malim dioinčarima, zastupljenosti malih dioničara u nadzornom odboru ( koje nema ), dokapitalizaciji pred nama, odlukama koje se predlažu itd.

Iskreno žao mi je uprave Luke Ploče, satrat ćeš ih u mozak kao što nas maltretiraš već godinu dana!
Predlažem im da već na Ravču naprave barikade na cesti kao bi se obranili od pilanja!

New Report

Close