LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



…. Ako bude više zainteresiranih za dokapitalizaciju cijena će biti stabilnija, a ukoliko bude više onih koji će nastojati pobjeći od daljnjih aktivnosti cijena će padati. E, sad, kako to doznati?
Jednostavno, ako ima više onih koji svakodnevno dijele jedinice onima koji pišu da će cijena "bar malo" pasti (to su oni koji će pobjeći glavom bez obzira) i meni će dodijeliti puuuuno jedinica.
Ako bude puno stotki za ovaj moj post, to dakle znači, puno više nas će sudjelovati u nastupajućem dokapitalizacijskom "slalomu".
Ideeeeeemo! [lol]

zaboravio si na "obrnutu psihologiju"… [wink]
[/quote]
Nisam ja, nego oni koji dijele jedinice! Oni mi moraju dati stotku… zato sam ponovio test, capisci?! [lol]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?


Zna li netko nedvojbeno da li dionice 31.01.2011. trebaju biti na slobodnoj poziciji (u SKDD) ili mogu biti na skrbničkom računu (PBZ) da bi se sudjelovalo u dokapitalizaciji?

Ma može biti i na skrbničkom, tada vas skrbištvo o svemu mora obavijestiti.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Zna li netko nedvojbeno da li dionice 31.01.2011. trebaju biti na slobodnoj poziciji (u SKDD) ili mogu biti na skrbničkom računu (PBZ) da bi se sudjelovalo u dokapitalizaciji?

Ma može biti i na skrbničkom, tada vas skrbištvo o svemu mora obavijestiti.

lp
[/quote]

Hvala.

Lp

...

Meni isto nekako najviše miriši ova opcija od Plavog. Da će u drugom krugu zainteresiranim velikim ulagačima biti ponuđen tromjesečni prosijek a nama u prvom krugu ide po recimo 1000 kuna. Ne bi to uopće bilo loše [proud]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Želim se referirati na post od neki dan koji je dao nagovjestiti da bi u drugom krugu dokapitalizacije radnici dobili nešto povlaštenih dionica, uz poček.
Poruka gospodi Pavloviću i Matijaševiću je da je još bard ekonomske misli definirao dva faktora proizvodnje, rad i kapital.
Mi mali dioničari smo u Luci Ploče uložili svoju financijsku imovinu, ja osobno već četvrtu godinu ( nota bene dividenda se ne isplačuje) i tvrdim da je diskriminacija ako želite dati više radnicima nego dioničarima, a i vice versa.
Ponavljam, gospodo mi mali dioničari nismo lopovska družina i tamo neki špekulanti, već građani, roditelji, također osobe imenom i prezimenom koji su vjerovali i još uvijek vjeruju u ovo trgovačko društvo.
Molim da se prema nama tako i odnosite i zahtjevamo ista prava.
Kolege očitujte se, ovo je vrlo važno

E LJUDI MOJI KOJE SU OVDJE IGRE????? [huh]

malidion, jako lijepo napisano. međutim mala korist od toga. kada realiziram određene dionice, kapitalom napuštam ovu državu(idem na burze vani).

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Kako je predsjednik uprave Pavlović istaknuo neki dan, pregovori s mogućim strateškim partnerima koji bi se trebali uključiti u drugom krugu dokapitalizacije još uvijek traju.
Pa naravno da se ti isti vidim trude da vrijednost dionice bude što niža.
Zar ne?

ne nije istina. nema teorija zavjere. evo jutros gledam netko je pokušao stopirati dalekovod(iz kojeg sam dijelom izašao radi lkpc) sa nalogom od 650 000 kn pa mu ga pola pojelo za 2 minute. nažalost to je tako. ja i dalje vjerujem u ovu dionicu ali treba priznati da smo u vrlo malom postotku i bez da se zainteresiraju barem dva velika ulagača ova dionica neće tako lako gore.

skrpljen-spašen

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

i, gdje je ta raketa?


i, gdje je ta raketa?

Mislim da će danas poletjeti!

[color=blue][/color]vizionar

Ovdje očito treba pripremiti bidove, jer neki izgleda ne kuže da ne trebaju prodati do poziva na sudjelovanje u 1. krugu, što će biti vjerojatno tek početkom ožujka.

To što nema zainteresiranih kupaca da kupuju, možemo zahvaliti g. Pavloviću i Luci Ploče. Zbog njihove netransparentnosti nitko ništa ne zna, dok je sve raslo zadnjih dana, LKPC je čak pala. Sposobna Uprava društva je temelj za ulagati u neku tvrtku to se i ovdje potvrđuje. O svemu će više biti riječi i na skupštini.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close