LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dioničas sam LKPC i zanima hoću li moći kad steknem uvjete za kupnju povlaštenih dionica prodati one koje sam imao da bi mogao kupiti povlaštene? Unaprijed zahvaljujem na odgovoru!

Evo odgovora od jutros:

Pametno razmišljate kolega, lako moguće da će 2. krug ići po prosječnoj ponderiranoj cijeni, a ona vam je na današnji dan 1580-1590 kuna, bilo 3 mjesečna bilo 6-mjesečna.
Ta će cijena do tada još narasti naravno. [smiley]

Da pojasnimo, poziv za upis u 1. krugu će biti tek sredinom ili krajem veljače, a uplata će se vjerojatno raditi tek u ožujku.
To znači da nema potrebe žuriti sa prodajom dionica, ako netko nema casha za kupiti u dokapitalizaciji, prodati se može cijeli 2. mjesec vjerojatno, možda i dio 3. kako bi se sudjelovalo.

Ukratko, razloga za prodaju na ovim cijenama baš i ne vidim, ali specijalaca uvijek ima..

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

lp svim dioničarima lkpc

poseban pozdrav plavom, petini, ing,…..

dečko mi neda mira, pa se svejedno javim i razmišljam u ovoj smjeri — bit če dobro i to dobro, a šta će se dogoditi — ja mislim , da u kratkom vrijemenu samo – – —- bum—-bum—- i bit će sasvim druga situacija—–

a to je moje skromno mišljenje i nije druk na gore ili dole, a vi možete kupovati bilo koje druge dionice, za koje mislite , da su dobre i da se isplati kupovati,

a ja vjerujem u dokap lkpc i sudjelovati hoču do kraja , pa se neki vjerovatno vidim na skupštini u pločama

lp od mlade dame lize–doma dođem u nedelju, ali ču se javiti još jednom

Hvala ti plavi! Ovdje neki pišu da onaj tko kupi do 26 siječnja ima pravo sudjelovati u dokapitalizaciji i zbog toga sam mislio da bi već 27 cijena naglo pala. Ne znam je li to točno ili nije. Postoji li u stvari već određen datum do kada treba kupiti dionice da bi se sudjelovalo u dokapitalizaciji ili će to biti određeno na skupštini?

[color=blue][/color]vizionar


Hvala ti plavi! Ovdje neki pišu da onaj tko kupi do 26 siječnja ima pravo sudjelovati u dokapitalizaciji i zbog toga sam mislio da bi već 27 cijena naglo pala. Ne znam je li to točno ili nije. Postoji li u stvari već određen datum do kada treba kupiti dionice da bi se sudjelovalo u dokapitalizaciji ili će to biti određeno na skupštini?

Kolega,

imatelji dionice LKPC na dan 27 imaju pravo sudjelovanja u dokapitalizaciji…

u kojem smjeru će cijena 27og ovisi o ….

sretno svima !!!



Hvala ti plavi! Ovdje neki pišu da onaj tko kupi do 26 siječnja ima pravo sudjelovati u dokapitalizaciji i zbog toga sam mislio da bi već 27 cijena naglo pala. Ne znam je li to točno ili nije. Postoji li u stvari već određen datum do kada treba kupiti dionice da bi se sudjelovalo u dokapitalizaciji ili će to biti određeno na skupštini?

Kolega,

imatelji dionice LKPC na dan 27 imaju pravo sudjelovanja u dokapitalizaciji…

u kojem smjeru će cijena 27og ovisi o ….

sretno svima !!!

[/quote]

Broje se samo radni dani. Ako kupiš 27.01. ništa od dokapa….25.01. je zadnji dan za kupnju [yawn]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!



Hvala ti plavi! Ovdje neki pišu da onaj tko kupi do 26 siječnja ima pravo sudjelovati u dokapitalizaciji i zbog toga sam mislio da bi već 27 cijena naglo pala. Ne znam je li to točno ili nije. Postoji li u stvari već određen datum do kada treba kupiti dionice da bi se sudjelovalo u dokapitalizaciji ili će to biti određeno na skupštini?

Kolega,
imatelji dionice LKPC na dan 27 imaju pravo sudjelovanja u dokapitalizaciji…
u kojem smjeru će cijena 27og ovisi o ….
sretno svima !!!
[/quote]
Valjda 26.1. kolega, mada bi i vizionar to trebao znati, koliko je već dugo na ovom forumu.
U kojem će smjeru cijena 26. ovisit će o ponudi i potražnji. Ako bude više zainteresiranih za dokapitalizaciju cijena će biti stabilnija, a ukoliko bude više onih koji će nastojati pobjeći od daljnjih aktivnosti cijena će padati. E, sad, kako to doznati?
Jednostavno, ako ima više onih koji svakodnevno dijele jedinice onima koji pišu da će cijena "bar malo" pasti (to su oni koji će pobjeći glavom bez obzira) i meni će dodijeliti puuuuno jedinica.
Ako bude puno stotki za ovaj moj post, to dakle znači, puno više nas će sudjelovati u nastupajućem dokapitalizacijskom "slalomu".
Ideeeeeemo! [lol]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?




Hvala ti plavi! Ovdje neki pišu da onaj tko kupi do 26 siječnja ima pravo sudjelovati u dokapitalizaciji i zbog toga sam mislio da bi već 27 cijena naglo pala. Ne znam je li to točno ili nije. Postoji li u stvari već određen datum do kada treba kupiti dionice da bi se sudjelovalo u dokapitalizaciji ili će to biti određeno na skupštini?

Kolega,

imatelji dionice LKPC na dan 27 imaju pravo sudjelovanja u dokapitalizaciji…

u kojem smjeru će cijena 27og ovisi o ….

sretno svima !!!

[/quote]

Broje se samo radni dani. Ako kupiš 27.01. ništa od dokapa….25.01. je zadnji dan za kupnju [yawn]
[/quote]

26.01.jer ovaj mjesec ima 31dan,te racunaj radne dane.Dakle T-3

Zna li netko nedvojbeno da li dionice 31.01.2011. trebaju biti na slobodnoj poziciji (u SKDD) ili mogu biti na skrbničkom računu (PBZ) da bi se sudjelovalo u dokapitalizaciji?

...


…. Ako bude više zainteresiranih za dokapitalizaciju cijena će biti stabilnija, a ukoliko bude više onih koji će nastojati pobjeći od daljnjih aktivnosti cijena će padati. E, sad, kako to doznati?
Jednostavno, ako ima više onih koji svakodnevno dijele jedinice onima koji pišu da će cijena "bar malo" pasti (to su oni koji će pobjeći glavom bez obzira) i meni će dodijeliti puuuuno jedinica.
Ako bude puno stotki za ovaj moj post, to dakle znači, puno više nas će sudjelovati u nastupajućem dokapitalizacijskom "slalomu".
Ideeeeeemo! [lol]

zaboravio si na "obrnutu psihologiju"… [wink]

ne dajem investicijske savjete niti preporuke za kupnju/prodaju dionica!

Juro svima..

krivo sam se izrazio sinoć: zadnji dan kupnje 26.01.
: prvi dan prodaje 27.01.(ali ne to činiti [sealed]

Luka Ploče je objavila da je 12.siječnja 2011.sklopila ugovor o kupnji STS kontejnerske dizalice koja bi trebala početi raditi tijekom srpnja 2011.
Nakon instaliranja dizalice odnosno njezina puštanja u rad, očekuje se povećanje kontejnerskog prometa.

Hmm, prosjek 26 posto, tj. dobio četiri jedinice i jednu stoticu???!
Možda nije bilo dovoljno jasno pa da ponovimo test:
Analitički prosuđujem da će, ako bude više zainteresiranih za dokapitalizaciju, dakle, onih koji neće prodavati, cijena biti stabilnija – ista ili čak veća, a ukoliko bude više onih koji će nastojati pobjeći od daljnjih privatizacijskih aktivnosti (onih koji će prodavati) cijena će padati.
E, sad, kako to doznati?
Jednostavno, ako ima više onih koji svakodnevno dijele jedinice onima koji pišu da će cijena "bar malo" pasti (to su oni koji će pobjeći glavom bez obzira) i meni će dodijeliti puuuuno jedinica.
Ako pak bude puno stotki za ovaj moj post, to znači da će puno više nas sudjelovati u nastupajućem dokapitalizacijskom "slalomu".
Ideeeeeemo! [lol]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

New Report

Close