LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nitko ne komentira:

http://www.poslovni.hr/vijesti/cijena-ostaje-kamen-spoticanja-169273.aspx

Slazem se da je trziste kaznilo zbog ne transparentnosti i da bi cijena bila na puno,puno vecim razinama ali zato ne ocekujem veci pad jer ce se to u konacnici iz balansirati.

Sve ce to doc na svoje samo treba vremena.



Nitko ne komentira:

http://www.poslovni.hr/vijesti/cijena-ostaje-kamen-spoticanja-169273.aspx

Slazem se da je trziste kaznilo zbog ne transparentnosti i da bi cijena bila na puno,puno vecim razinama ali zato ne ocekujem veci pad jer ce se to u konacnici iz balansirati.

Sve ce to doc na svoje samo treba vremena.

[/quote]

Svaki dan ovako 3-4% gore i ja zadovoljna!


vidim da je ekipa u elementu i da se druka 200 na sat a za koji dan će biti ajooj, jel meni ovo trebalo [undecid]

da krenemo od početka
-model bi trebao biti sića od 1/1,5
-ne zna se cijena, koju će utvrditi uprava tek nakon što se izglasa dokapitalizacija…što više napucate cijenu dionice sada, to ćete skuplje plačati u dokapitalizaciji
-paralelno se vodi postupak kojim će i 1000+ sadašnih i bivših radnika dobiti extra povlaštene uvjete za kupovinu dionica sa popustom na god. staža
– i šlag na kraju, drugi krug je javan, u njemu mogu sudjelovati svi građani koji se prijave u Rba kada za to dođe vrijeme

i sada da malo rezimiramo
-nek bude u prvome krugu po 800…to ispadne prosjek 1030 kn po dionici i ne možete raspolagati s njima min. do ljeta
-u drugom krugu neće biti preko 1200 da ga .beš a možda će i biti ista cijena kao i u prvome krugu
-radnici neće plačati više od 400kn, može samo niže što znaći da će plačati 20% današnje tržišne
-nakon dokapa, država sigurno zadržava kontrolni paket od 25% a na tržište dolazi još 1,5 X više dionica

oni koji su in od 1300 se još mogu izvući sa + ali ovi svi koji su ulazili od 1300+ su garant pušiona i to za jedno podugačko razdoblje [bye]
dok će u narednim mjesecima cijelo zse rasti preko 50%, dioničari lkpc će gledati kako im dionica pada i čekati upis dionica iz dokapitalizacije [undecid]

A da je meni znat šta vi to ode rezimirate kolega, ako vas nezanima otiđite, nekomentirajte, samo drukate dole bez ikakvog učinka…. [yawn] vjerujem da ste izašli na 1300 ali da sam ja na vašem mjestu pa tako se zeznio neznam zašto bi zgubidanio na forumu LKPC govoreći besmislice

"Lipa 'sovka i Bogu je draga "

današnja trgovina je vjerovatno obilježena jutrašnjom korekcijom CROBEXA, ali nema veze, vrijeme će učiniti svoje, bar je pristojan promet(843.324,19 kn), svakako zadovoljan sam [cool]

"Lipa 'sovka i Bogu je draga "

ovo danas školski je odigrano,450 komada,rast +3%, nema trejdanja…do kraja tjedna na 2000 kn…easy

sve što pišem moje je mišljenje, i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

Do 15.00 bilo je nemoguće kupiti čekajući i pomičući bid, tek kad je INA lansirana iza tog je nešto upalo….

PS Vrlo discilinirano kupac djeluje

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Moglo se kupiti ,samo se tribalo skidati sa aska.
Konkretno sam ja danas također skidao sa aska a nesto malo mi je upalo na 1810.


Do 15.00 bilo je nemoguće kupiti čekajući i pomičući bid, tek kad je INA lansirana iza tog je nešto upalo….

PS Vrlo discilinirano kupac djeluje

[thumbsup]

Opet ti k nama?
[thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Moglo se kupiti ,samo se tribalo skidati sa aska.
Konkretno sam ja danas također skidao sa aska a nesto malo mi je upalo na 1810.

Nerado kolega udaram po asku na LUCI, kako bi izgledalo da silni brodovi koji dolaze u Luku ulaze punim gazom i zaletavaju se…..nur langzam…..

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE



Do 15.00 bilo je nemoguće kupiti čekajući i pomičući bid, tek kad je INA lansirana iza tog je nešto upalo….

PS Vrlo discilinirano kupac djeluje

[thumbsup]

Opet ti k nama?
[thumbsup]
[/quote]

E plavi, danas je bio samo dokup kao i na nekim navedenim dionicama koje sam tržio……

Nažalost počeo sam si kvarti ulazak, al za sada 1629,19 i ne izgleda loše….

PS Bliži se kraj mjeseca, a ne imati 100 komada ove lučice nebi bilo uzbudljivo….

Lijep pozdrav svima – a posebno ako mogu izdvojiti lizu

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE



Moglo se kupiti ,samo se tribalo skidati sa aska.
Konkretno sam ja danas također skidao sa aska a nesto malo mi je upalo na 1810.

Nerado kolega udaram po asku na LUCI, kako bi izgledalo da silni brodovi koji dolaze u Luku ulaze punim gazom i zaletavaju se…..nur langzam….

[thumbsup]
[/quote]

Nema druge, vec ako nece milom, onda hoce silom. [cool]

Pa i nije ovo planulo kak ste najavili. Kaj je bilo,de je zaštekalo? Još nisu svi saznali za novu INU”?? Ali šalu na stranu,mislim da će zbog skupštine dogurati do 2400 najmanje.Jer ako dokap i ne bude po želji malih što se može izgubiti? Eventualno kratkoročni pad cijene ali vrlo brzo oporavak jer L.P. jednostavno ide dalje.

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

New Report

Close