LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


da nije bilo danas ovog umjetnog rušenja INE na 3100 kn i forsiranog pada crobexa od -2,21%, LKPC bi već danas bila na 2000 kn…ali ima vremena …još par dana [thumbsup]

A i danas je najdepresivniji dan u ovoj godini. Naime, psiholog dr. Cliff Arnall sa sveučiliša u Cardiffu osmislio je formulu za određivanje najdepresivnijeg dana u godini. U jednadžbu je uključio vremenske prilike, dugove, vrijeme proteklo od Božića, kršenje novogodišnjih odluka, nisku motivaciju i osjećaj da trebate nešto poduzeti. To je morao biti ponedjeljak, jer njega, statistički, mnogi smatraju najgorim danom u tjednu zbog povratka na posao.
Iako Arnallova teorija ima mnogo protivnika, ove je godine 17. siječnja najdepresivniji dan. [yawn]
http://www.jutarnji.hr/najdepresivniji-dan-u-godini–budite-iskreni–svladajte-strahove-i-sve-ce-biti-o-k-/918218/

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

nije dobro kad se elementi depresije kalkuliraju u cijenu dionice. pogotovo što je kod mene sunčano i +17c.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Pitanje.
Ukoliko dokapitalizacija ide po modelu 1:1.5, na koliko novih dionica imaju pravo svi oni koji na "sudbonosni" dan budu posjedovali neparan broj dionica?
npr.
33 dionice x 1.5 = 49.5
Da li je to onda 49 ili 50 novih dionica?

Ovdje će biti vatromet u sljedećih par dana…

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


Pitanje.
Ukoliko dokapitalizacija ide po modelu 1:1.5, na koliko novih dionica imaju pravo svi oni koji na "sudbonosni" dan budu posjedovali neparan broj dionica?
npr.
33 dionice x 1.5 = 49.5
Da li je to onda 49 ili 50 novih dionica?

pobrini se da imašparan broj 🙂 ??? lakše nego kalkularati mislim….

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!


Ovdje će biti vatromet u sljedećih par dana…

netko je postao vrlo pohlepan pa opleti po asku 🙂

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!

ide ide [thumbsup]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Svima je postalo jasno da dionica vrijedi puno više, a 26.01. je jako blizu

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


Svima je postalo jasno da dionica vrijedi puno više, a 26.01. je jako blizu

Pitanje je dali ce biti "velike" rasprodaje 27. ! ?

A tko je na prodaji postavio toliko naloga sa po 1 komadom?
Kaj, ne smije se vidjeti da je ask šupalj? [tongue]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

da. prva potpora je na 1940 gdje će se i vrtiti pred kraj dna pretpostavljam.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

– moglo bi još malo gore ”majstori” :-)
ajmooooooo

http://www.youtube.com/watch?v=u9HDpRC_VDk

New Report

Close