LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mišljenja sam da je ovo jedna neviđena blamaža.

Čak i da se objavi nekakav najpovoljniji prspekt pitanje je koliko će biti interesa za ulaganje u dionicu kada je:

Uprava netransparentna prema postojećim dioničarima – kakva će biti prema budućim?

Pitanje je utjecaja i zahtjeva politike u radu (transparentnosti) Uprave: neka netko pronađe na što se točno odnose/pozivaju one točke(sjednice vlade iz ožujka 2010), iz prve objave o kretanju u postupak dokapitalizacije.

Mislim da bi bilo potrebno transparentno objaviti sve informacije o načinu dokapitalizacije i (nažalost) odgoditi sjednicu GS na barem 30 dana kako bi svi mogli pripremiti za donošenje investicijskih odluka.

[lol]

Pa Pavlović je još u proljeće, kada je burza bila u k…. rekao da je interes za dokapitalizacijom veliki, a koliki je tek sada kada je burza u uzletu?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Kolege, da rezimiramo:

1. HFP i HZMO imaju 61.21% dionica luke Ploče ili 136 262 komada od ukupno izdanih 222 614 kom
2. Za dokap je predviđeno 132miliona kuna ili ako cijena u prvom krugu bude 800kn , 165 000 komada
3. Ukupni broj dionica iznost će 323 264 komada
4. Kako država neće upisati, njezin dio od 100 650kom ide strateškom partneru u drugom krugu dokapa po realnoj cijeni, odnosno 31%( financijski investitori su dali neke okvirne cijene po kojima bi prihvatili dokap)
5.Država ostaje na svojih 135 800 kom, ali udio pada na 42%
6.Mali dioničari pod uvjetom da svoje pokupe u prvom krugu imati će 27%

Nagradno pitanje je kome će se tada obratit strateški partner i koju će cijenu ponuditi?
Ja mislim da znam odgovor, a vi?

pred kratko vrijeme je i INA bila blokirana i čekalo se očitovanje … znamo kaj se poslije dogodilo i još se događa

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


Kolege, da rezimiramo:
1. HFP i HZMO imaju 61.21% dionica luke Ploče ili 136 262 komada od ukupno izdanih 222 614 kom
2. Za dokap je predviđeno 132miliona kuna ili ako cijena u prvom krugu bude 800kn , 165 000 komada
3. Ukupni broj dionica iznost će 323 264 komada
4. Kako država neće upisati, njezin dio od 100 650kom ide strateškom partneru u drugom krugu dokapa po realnoj cijeni, odnosno 31%( financijski investitori su dali neke okvirne cijene po kojima bi prihvatili dokap)
5.Država ostaje na svojih 135 800 kom, ali udio pada na 42%
6.Mali dioničari pod uvjetom da svoje pokupe u prvom krugu imati će 27%
Nagradno pitanje je kome će se tada obratit strateški partner i koju će cijenu ponuditi?
Ja mislim da znam odgovor, a vi?

Kolega, točno je samo pod 1., a ostalo je ili netočno ili plod špekulativnog razmišljanja. Ki bi da bi!
Ono na početku: "da rezimiramo" je bilo fakat preambiciozno za Vas?! Imate sve u našim ranijim postovima … [bye]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?






a sta ce objaviti To cemo vidjeti.Sto prije to bolje.Vrijeme istice.

Objaviti će ili demantij ili potvrdu raspona. Ali doista bi bilo dobro da objave što prije kako bi uhvatili ovo zelenilo [thumbsup]
[/quote]

Nemogu demantirati vec iznesene cinjenice.Sta ce reci Pavlovic.Malo sam popio prije emisije.
[/quote]
ne bi me čudilo
[/quote]

A kako zvuči na snimci i moglo bi proć [lol]
Šalim se, uvijek se može iskombinirati nešto. Ne bi im sad davao ideje za slučaj da netko iz luke čita [wink]
[/quote]
[thumbsup] [lol] [lol] [thumbsup]

Da li postoji vremenski rok za očitovanje od strane uprave Luke Ploče?

http://www.seebiz.eu/hr/burze/hanfa-zbog-nejasne-dokapitalizacije-obustavila-trgovanje-lukom-ploce,102964.html [thumbsup]


Da li postoji vremenski rok za očitovanje od strane uprave Luke Ploče?

Na navedene okolnosti Hanfa je u postupku nadzora 11. siječnja ove godine zatražila očitovanje o detaljima planiranog postupka dokapitalizacije i objavu iste informacije javnosti od Luke Ploče, koja se do danas nije službeno očitovala.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Neda staviti privitak pa sam zamoljevao informatičara – da stavi svima da bude dostupno.
Na radio HRT Dubrovnik je gost bio direktor Luke Ploče – pa govori o cijeni u 1. krugu izmedju 800 i 1500.
U 2. krugu tvrdi neće biti ista cijena – tako se barem isčitava iz njegovih riječi. Još i spominje ako se – valjda u slučaju ne daj bože – u drugom krugu postigne manja cijena, da se razlia vraća onima iz 1. kruga.
Ja sam danas kupio – ovo obećava.

Ovde treba kliknuti na: Save file to your PC: Download

http://www.2shared.com/audio/Eoz8Wa-l/lukaploce.html

Kolega zahvaljujem se na trudu. [thumbsup]


http://www.seebiz.eu/hr/burze/hanfa-zbog-nejasne-dokapitalizacije-obustavila-trgovanje-lukom-ploce,102964.html [thumbsup]

Ti si se danas kasno probudio ili..? [yawn]

tribal1 @
Budan sam na ovoj temi vec dugo.Prolistaj malo unazad a sta se tice seebiz-a samo sam prenio clanak.Nego jesi li se ti probudio i pozelio ovaj biser.Odavno sam na ovoj temi a vidim da upadas sa komentarima kao padobranac a padobran nikako da se otvori.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/iI5r4IyLwfy07FOKH7Ttlw==.pdf

ipak je bio pijan [lol]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

New Report

Close