Linić u ožujku ide po 1,5 do 2 milijarde dolara u Ameriku

Naslovnica Forum Komentari članaka Linić u ožujku ide po 1,5 do 2 milijarde dolara u Ameriku

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

najbitnije da novac stigne preko granice

Vratit će se?

"Vuk dlaku mijenja, ali ćud ne."

@Marx
Imas dobar komentar… isto i ja kazem…

No, ovo samo znaci da svjesno idemo prema potpunoj imploziji. Godpodarstvo pada, porezi rastu, a sve samo da se iscijedi zadnja kap za jevni sektor veci od Kine…

Mi vise nemamo ni za kamate, kamoli glavnicu. vrtimo se ukrug, a kad predjemo 60% gdpa javnog duga, gotovi smo. Izvjesno je da ce rejting pasti i dalje. Mi nemamo nikakav izvor rasta ekonomije, i tu je kriticni problem. Takodjer, ekonomija niti ne moze rasti pod ovakvim pritiskom poreza.

Kazu, drzava se mora zaduzivati… zasto? Zasto ne odrezete visak? Ova i bivsa vlast su potpuna katastrofa, i mi cemo propasti i kroz dno, u crnu rupu… Treba nam tehnicka vlast koja ce provesti stranek ne mogu.

Jos jedno pitanje-ako trebamo restrukturirati budzet, zasto umjesto 2% kod mmfa uzimamo krede za 6, 7%? Ta razlika u kamati pada an nas porezne obveznike, a ovdje se pokazuje kao “pobjeda” sto mozemo bez mmfa…bez mmfa smo mogli prije, sada je prekasno. Sve je to politikanstvo!

Mozemo mi kritizirati ovu vladu koliko hocemo ali predhodnu treba osuditi jer nas je sustavno unustavala punih 17 godina,sad je normalno da se sve raspada,jer se samo krpa ,a nista ne gradi iz pocetka.Danas je tesko obicnim radnicima jer oni imaju minimalne place i ceh placaju za velike,pitam se samo kad ce se to sve vec jedanput okrenuti ,da se placa prema onome koliko zaradjujes,,


Mozemo mi kritizirati ovu vladu koliko hocemo ali predhodnu treba osuditi jer nas je sustavno unustavala punih 17 godina,sad je normalno da se sve raspada,jer se samo krpa ,a nista ne gradi iz pocetka.Danas je tesko obicnim radnicima jer oni imaju minimalne place i ceh placaju za velike,pitam se samo kad ce se to sve vec jedanput okrenuti ,da se placa prema onome koliko zaradjujes,,

I jedna i druga strana su bile unutar prošlih 17 godina.

Plaće će rasti kada porastu inovacije i izvoz.

One će pak rasti kada se smanji veliki dio poreza.

Pa sad budi pametan.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Liniću mogao si mi posudit koji mil.[emo_smijeh].
I onako ćeš opet ići za koji mjesec pa ću ti vratiti.[emo_novac]

New Report

Close