LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ledo trenutno na burzi vrijedi samo 9% svoga kapitala, nevjerojatno za ovu tvornicu novaca

Tocno,oni su tzv. "lesinarski fond" i oni uzimaju sve za sebe.Mislim da nema sanse da oni nesto podijele sa dionicarima.Iza njih "trava ne raste"!Nekada i oni "popuse",ali imaju uigrane pravne timove i uzimaju sve sto je moguce sto se vidi i po zalozima i hipotekama koje su dobili ukljucujuci znakove i zigove.
Nisam nervozan jer nemam dionice "Todex-a",ali da imam,bio bih sigurno!

ništa oni ne uzimaju, oni imaju založno pravo a i njima je u interesu postići nagodbu jer ako se ne postigne, založno pravo i žigovi po nekim kulacijama vrijede nekih 350Meur a oni su već in sa 500M eur te su dali još novih 500m da bi dobili senioritet, dakle, ako se nagodba ne postigne, svi su pušing, dioničari i svi ostali vjerovnici gube sve a lešinari su u nešto boljoj poziciji sa 60-70% gubitaka ako dođe do aktiviranja osiguranja založnim pravom

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

je li ovo skriveni nalog na prodaji na 690 kn?


Tocno,oni su tzv. "lesinarski fond" i oni uzimaju sve za sebe.Mislim da nema sanse da oni nesto podijele sa dionicarima.Iza njih "trava ne raste"!Nekada i oni "popuse",ali imaju uigrane pravne timove i uzimaju sve sto je moguce sto se vidi i po zalozima i hipotekama koje su dobili ukljucujuci znakove i zigove.
Nisam nervozan jer nemam dionice "Todex-a",ali da imam,bio bih sigurno!

ništa oni ne uzimaju, oni imaju založno pravo a i njima je u interesu postići nagodbu jer ako se ne postigne, založno pravo i žigovi po nekim kulacijama vrijede nekih 350Meur a oni su već in sa 500M eur te su dali još novih 500m da bi dobili senioritet, dakle, ako se nagodba ne postigne, svi su pušing, dioničari i svi ostali vjerovnici gube sve a lešinari su u nešto boljoj poziciji sa 60-70% gubitaka ako dođe do aktiviranja osiguranja založnim pravom
[/quote]
Oni su vec napravili “veliki posao” sa obveznicama koje su kupili po koliko % na burzi,a vec unovcili u punoj vrijednosti.
Mislim da njima nagodba i nije bitna.Imaju velika osiguranja,zaloge i hipoteke i prvi su na naplati.

AGROKOR Pucar ne očekuje lagan i brz proces postizanja nagodbe

Reuters
Autor: HINA
Objavljeno: 20. prosinac 2017. u 16:30

Predsjednik Uprave Podravke te čelnik Udruge dobavljača Agrokora Marin Pucar izjavio je u srijedu, uoči sjednice Privremenog vjerovničkog vijeća Agrokora, kako proces postizanja nagodbe neće biti ni lagan niti brz te poručio kako je koprivnička kompanija već iskazala ambiciju za Ledo i na to gleda kao prirodnu mogućnost koja joj se otvara.

U ilustrativnom primjeru postotak naplate kreće se od 2,5 posto, koliko je predviđeno za postojeće dioničare i ovlaštenike na zalogu dionica, do 100 posto, koliko će dobiti vjerovnici koji raspolažu zalozima na fizičkoj imovini te financijeri koji su odobrili roll-up kredit.

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/ovo-je-ramljakov-plan-nagodbe-s-vjerovnicima-pogledajte-tko-su-najveci-dobitnici-i-gubitnici-foto-20171220 [tportal.hr]

čestitam, čestitam sretnim doibitnicima. i 2,5 je jako dobro kako je moglo biti, moglo je biti i 0.

još jednom česitke sretnim dobitnicima

čestitam i oom majstoru koji je bio kupio po 1700. sad mi to vrijedi ca 250 kn ako uzmemo kao pred stanje 10 000 kn.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Drugim riječima, postojeći vlasnik Agrokora Ivica Todorić, ali i manjinski dioničari u povezanim kompanijama poput Leda, Jamnice, Zvijezde i drugih, bit će zadnji na listi te će njihov kapital vjerojatno biti izbrisan ili sveden na simboličnu vrijednost.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Svima koji su vjerovali o moje analize, moje isprike i žaljenje.
Moje investiranje na ZSE je ovime završilo, dotuklo me do kraja .
Vjerovao sam u zakone, pravdu i državu i opet nasjeo.

Bilo mo je zadovoljstvo, ovdje, s vama.


U ilustrativnom primjeru postotak naplate kreće se od 2,5 posto, koliko je predviđeno za postojeće dioničare i ovlaštenike na zalogu dionica, do 100 posto, koliko će dobiti vjerovnici koji raspolažu zalozima na fizičkoj imovini te financijeri koji su odobrili roll-up kredit.

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/ovo-je-ramljakov-plan-nagodbe-s-vjerovnicima-pogledajte-tko-su-najveci-dobitnici-i-gubitnici-foto-20171220 [tportal.hr]

čestitam, čestitam sretnim doibitnicima. i 2,5 je jako dobro kako je moglo biti, moglo je biti i 0.

još jednom česitke sretnim dobitnicima

čestitam i oom majstoru koji je bio kupio po 1700. sad mi to vrijedi ca 250 kn ako uzmemo kao pred stanje 10 000 kn.

Ako je ovo vjerodostojan dokument onda je to u suprotnosti s onim što piše na stranici 16 – zabrana razvodnjavanja?

R.I.P ovo je nazalost surova realnost ocekujem minus na svim dionicama sutra

S obzirom na to da je ovo samo plan, dionice ostaju kod mene, do 10.04.2018 Udruga dioničara možda isposluje pravdu.
Dionica koja realno vrijedi bez tih umjetnih jamstva preko 6000 Kuna samo tako žele oduzeti .
Ovo je od početka smišljen plan otimačine i nadam se i vašoj borbi za svoja prava.
Ramljak je ovime izjednačio nas i Todorića.

Pa neka odgovorne osude na dugogodisnje zatvirake kazne uz oduzimanje imovine njima i obiteljima pa se onda vi idrecite svoje imovine.
Obzirom da to nece biti, pozdravite se od imovine 🙂 Razmislute o tome gdje zivite 🙂

Status Quo: Roll Over Lay Down

New Report

Close