LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A zapravo možda baš mu je i to taktika. Želi da mali misle da netko skuplja i gura cijenu dolje pa pomalo prodaje po 5% niže od cijene na koju je stavio veliki nalog. Kad mali prestanu grickati, spušta veliki nalog pa nastavlja prodaju.
Danas je ipak već prodano skoro 2500 komada po prosjeku blizu 900 kn

Ako gledamo ostale dionice iz koncerna Ledo mi se čini jeftiniji? (ne kažem da i ovo nije preskupo s obzirom na situaciju)

Nemoj misliti na m2!


Iskreno ne vidim nekakvog smisla u ovakvoj strategiji trgovanja, ako prodaješ.

Ni ja, ako bi se radilo o iskrcaju. Ali mozda se radi o ukrcaju. To nije lova koja ima bakica ali bome nije ni lova koju bi imao samo fond.
Mozda se netko pokusavao (mozda i bas neki fond) ukrcati na tim cjenam i to vecim kolicinama pa nije uspio. Pa postavio jedan plasljivac daleko iznad cijene drazbe uravnotezenja tako da do njega nemozes dok on ne povuce nalog. A do tada sluzi kao strasilo da mu ljudi kipaju po nalozima koje je stavio i na kupnju.


A zapravo možda baš mu je i to taktika. Želi da mali misle da netko skuplja i gura cijenu dolje pa pomalo prodaje po 5% niže od cijene na koju je stavio veliki nalog. Kad mali prestanu grickati, spušta veliki nalog pa nastavlja prodaju.
Danas je ipak već prodano skoro 2500 komada po prosjeku blizu 900 kn

Ako gledamo ostale dionice iz koncerna Ledo mi se čini jeftiniji? (ne kažem da i ovo nije preskupo s obzirom na situaciju)


mudro bi bilo da se priceka kada ubrza trgovina i
kada mirovinci izbace toliko da se ne vide u top 10
svakako na 600 koti gdje je prosli puta tesko probilo prema gore.
tu bi trebalo biti ok za probat
i

Sisa se crobex polako u minusu je opet zbog lede eto tko Vam kupuje ljudi da smanje gubitke tako je bilo i sa VDKT

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao

Blje i Jmnc još nekako, Ledo nikako. Očito je ledo najvručija roba.


A zapravo možda baš mu je i to taktika. Želi da mali misle da netko skuplja i gura cijenu dolje pa pomalo prodaje po 5% niže od cijene na koju je stavio veliki nalog. Kad mali prestanu grickati, spušta veliki nalog pa nastavlja prodaju.
Danas je ipak već prodano skoro 2500 komada po prosjeku blizu 900 kn

Ako gledamo ostale dionice iz koncerna Ledo mi se čini jeftiniji? (ne kažem da i ovo nije preskupo s obzirom na situaciju)

Po kojim valuacijama jeftiniji. Pa mi ne znamo uopće koliko je ledo dužan – 2, 3 ili 5 miljardi. A dužan bome jest – jest da će jamstva biti skinuta i dio duga otpisan, ali em dio duga ostaje em dio duga mora biti pretvoren u vlasnički ulog. Lopina je jako lijepo rekao – to moze vrijediti 1 lipu, a moze i 10 000 kn. Čista špekulacija.

Kako bude vrijeme išlo i primicao se rok nagodbe, ići će to još dolje. Jednostavno neizvjesnost će učiniti svoje.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...



A zapravo možda baš mu je i to taktika. Želi da mali misle da netko skuplja i gura cijenu dolje pa pomalo prodaje po 5% niže od cijene na koju je stavio veliki nalog. Kad mali prestanu grickati, spušta veliki nalog pa nastavlja prodaju.
Danas je ipak već prodano skoro 2500 komada po prosjeku blizu 900 kn

Ako gledamo ostale dionice iz koncerna Ledo mi se čini jeftiniji? (ne kažem da i ovo nije preskupo s obzirom na situaciju)

Po kojim valuacijama jeftiniji. Pa mi ne znamo uopće koliko je ledo dužan – 2, 3 ili 5 miljardi. A dužan bome jest – jest da će jamstva biti skinuta i dio duga otpisan, ali em dio duga ostaje em dio duga mora biti pretvoren u vlasnički ulog. Lopina je jako lijepo rekao – to moze vrijediti 1 lipu, a moze i 10 000 kn. Čista špekulacija.

Kako bude vrijeme išlo i primicao se rok nagodbe, ići će to još dolje. Jednostavno neizvjesnost će učiniti svoje.
[/quote]

Malo LAŽIRAŠ!
LEDO potražuje preko 800 milijuna kuna od kompanija unutar Lex Agrokora!
A dug LEDA je 480m kuna od toga Ledo Čitluk potražuje 160m kuna.
Stoga tablice u ruke i kada se govori o dugu onda se drži onoga što je POTVRĐENO a ne nekih samo tebi poznatih i LAŽNIH brojki!

pojavio se navlakac kao jucer na 731 500
na 751 300 komada

I danas šišanje.

Bit će tu još puno šišanja, perje i vuna će tu letjeti dok se ljudi mne opamete.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...



a možda netko jednostavno želi prodati, pa se postavio na 900 kn a spušta se cijenom dolje jer se bid prazni
čemu teorije?

Svatko tko imalo trguje na burzi zna da se to tako ne radi, a nema 500 komada neka bakica.

[/quote]
a kako drugačije, daliborop?
pa nije 500 kom neka količina, pogledajte knjigu dioničara, to je sića takoreći
ali (danas) bida jednostavno nema, jest protrgovano opet preko 2 milje kuna ali većih naloga ma-ne

evo, s druge strane kad već znate taktike, što radi majstor na PVCM već danima sa 7.000 kom po 175 kn?
prenisko da bi kupio, zar plaši prodavače?


I danas šišanje.

Bit će tu još puno šišanja, perje i vuna će tu letjeti dok se ljudi mne opamete.


Bojim se da se nece opametiti.
Izgubit ce novce,a onda izmisljati “urote” i slicno.
No,dobro,bez sisanja nema ni vune,zar ne?
Govorili su i pisali(svatko moze provjeriti na ovom forumu), za one koji su prodavali po 8000 kuna,da nemaju pojma,pa redom 7000 ,6000 pa do sada.

Cemu teorije, prodaje mirovinski fond kojem je cijena nebitna.

New Report

Close