LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kako će to nagodba riješiti to ćemo vidjeti za neka 2-3 mjeseca, ja vjerujem u pozitivan rasplet….no ono što je trenutno bitno, ne samo ovdje nego i na BLJE, JMNC – ne dižite fondovima cijenu, tj. ne skidajte dionice s prodaje!
fondovi tako i tako žele van, jel tako? e pa onda ih pustimo neka prodaju po kupnji i neka prodaju što niže! ….nemojmo im davati ni kunu više za dionice nego što je nužno, stavimo naloge na kupnju pa neka se istresaju, zašto platiti više, kad će oni i tako prodati za manje!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

izgleda da je cijena stabilna na 900 kn

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

evo malo vijesti o dvije ruske banke koje su tu involvirane. nije mi jasno zašto se je odustalo od suradnje s njima i prešlo na neke sumnjive fondove. Vaš link …[/url]

who dares, wins


izgleda da je cijena stabilna na 900 kn

za sad je tako, ali ne bih se kladio da ćemo tako dočekati kraj dana jer fondovi žele van…sjeti se kako je izgledalo u petak 5 minuta prije 16 sati- najprije je bio prodajni nalog od 300 komada…pa kad su vidjeli da je došlo još kupovnih naloga onda su ga digli na 400 komada pa na 500 komada….

zato samo strpljivo, oni žele van pa neka prodaju sa što većim diskontom…a kad počne prekrcavanje po 1000 komada i više, onda je vrijeme i malima za dokup

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


sava

Boze moj kolega Sava ljepo Vam je gospodin Todoric napisao sve korake kada Vec meni nevjerujete…
Svatko odlucuje za sebe ja znam da cu ja kupiti ledu kada se zavrsi ova zavrzlama i mirno cu spavat.

Ajde onda doviđenja- kad se steknu uvjeti onda nam se javi ovo sada moraš priznati da je drukanje za pad cijene.
Možda si fondovac pa si se rasprodao pa sada moraš u suprotnom pravcu a cijena je popriličito visoka u odnosu na onaj krasni petak kada smo kupovali po 550-650.

Što se tiče Todorića ja mu savjetujem da ostane u londonu – za sada.


za sad je tako, ali ne bih se kladio da ćemo tako dočekati kraj dana jer fondovi žele van…sjeti se kako je izgledalo u petak 5 minuta prije 16 sati- najprije je bio prodajni nalog od 300 komada…pa kad su vidjeli da je došlo još kupovnih naloga onda su ga digli na 400 komada pa na 500 komada….

zato samo strpljivo, oni žele van pa neka prodaju sa što većim diskontom…a kad počne prekrcavanje po 1000 komada i više, onda je vrijeme i malima za dokup

Ne treba podcjenjivati fondove, samo u top dionicarskim pozicijama 3. – 10. ima potencijalno 60 milijuna kuna po cijeni od 900kn po dionici. Uz to dosta te love se prelijeva u druge fondove koji opet okreću novce.

Fondovi će ovdje uvijek biti ključan dio jednaždbe dok se mali dioničari ne vrate na ZSE.

Nema više histerije, trgovanje pametno i mirno, gap popunjen, bit će ovo dobra priča, izgleda mi i nadam se.


48,11 posto to po meni je vecina

Oprosti, ali 48% ni po kojoj matematici, niti zakonu nije vecinsko vlasnistvo. Da je 50% + 1 dionica, onda pricamo o vecinskom vlasnistvu, ovako mozemo samo reci da je Agrokor u VECINI, ali ne i da je vecinski vlasnik. Drugim rijecima, Agrokor ovdje nema pravo samostalno odlucivati ni o cemu i na skupstini mora biti prodiskutirano ili odobreno bilosta sto utjece na daljnji razvoj kompanije. Trgovacki opunomocenih ima pravo raditi sve radnje koje spadaju pod uobicajeno vodjenje poduzeca, no nema pravo igrati se sa jamstvima, opterecivati nekretnine i slicno jer za to treba odobrenje.

Ako su jamstva dana bez da se o tome diskutiralo i prihvatilo na skupstini, to je nistetno. Zakon o trgovackim drustvima, cl. 56.2.



izgleda da je cijena stabilna na 900 kn

za sad je tako, ali ne bih se kladio da ćemo tako dočekati kraj dana jer fondovi žele van…sjeti se kako je izgledalo u petak 5 minuta prije 16 sati- najprije je bio prodajni nalog od 300 komada…pa kad su vidjeli da je došlo još kupovnih naloga onda su ga digli na 400 komada pa na 500 komada….

zato samo strpljivo, oni žele van pa neka prodaju sa što većim diskontom…a kad počne prekrcavanje po 1000 komada i više, onda je vrijeme i malima za dokup
[/quote]

DOBRO SI ME SJETIO
prodao sam kupljeno u petak ..zaradio broker.
cekam da vidim koliko je pbz rasprodao

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Nema više histerije, trgovanje pametno i mirno, gap popunjen, bit će ovo dobra priča, izgleda mi i nadam se.

Samo čekaj da se opet aktivira mirovinski buldožder i pomete potražnju. To čine zadnjih 10 mjeseci, pa zašto bi nas danas razočarali? Ponuda je ovdje daleko jača od potražnje i da žele mogli bi cijenu zakucati ispod 100 Kn…



sava

Boze moj kolega Sava ljepo Vam je gospodin Todoric napisao sve korake kada Vec meni nevjerujete…
Svatko odlucuje za sebe ja znam da cu ja kupiti ledu kada se zavrsi ova zavrzlama i mirno cu spavat.

Ajde onda doviđenja- kad se steknu uvjeti onda nam se javi ovo sada moraš priznati da je drukanje za pad cijene.
Možda si fondovac pa si se rasprodao pa sada moraš u suprotnom pravcu a cijena je popriličito visoka u odnosu na onaj krasni petak kada smo kupovali po 550-650.

Što se tiče Todorića ja mu savjetujem da ostane u londonu – za sada.

[/quote]

Imas bujnu mastu priznajem. Ok cujemo se kada se rasplete cijela situacija 😉

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao

Vupik nije dao nitko, zvijezde su užicali jedva 6 dionica, sve se dobro drži.
Ledo skuplji od Zvijezde samo 100 kuna, a za razliku od nje ima značajne pozitivne rezultate poslovanja.

New Report

Close