LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja vidim da kad se na bidu nakupi dosta hiljadarki, da ih netko fino poklopi i to bez srama i razmišljanja.



Nije istina!
Jamstva su dospjela-imate o tome informaciju sa Zse od prosle sedmice!
A ako su dospjela-ONDA JE TO DUG TIH KOMPANIJA.
(Inace sam pravnik po struci)

Možeš ti biti pravnik ali ja vjerujem da su obaveze one koje pišu u bilanci a tu bilancu su sastavili PwC. Oni plaćaju vrlo skupe pravnike 🙂

A u bilanci piše da moja dionica sudjeluje u kapitalu Ledija 4633 kn.

[/quote]
Nakon sto nadlezni sud potvrdi potrazivanja vjerovnika (sto je u tijeku),pogledajte malo
nove bilance,vjerovatno u izvjescu za 2017.
LEDO je prezaduzeno i obaveze visestruko premasuju kapital tvrtke.

Htjeli su zakucat Jamnicu u dražbi, ali kao što vidimo, neuspješno.




Nije istina!
Jamstva su dospjela-imate o tome informaciju sa Zse od prosle sedmice!
A ako su dospjela-ONDA JE TO DUG TIH KOMPANIJA.
(Inace sam pravnik po struci)

Možeš ti biti pravnik ali ja vjerujem da su obaveze one koje pišu u bilanci a tu bilancu su sastavili PwC. Oni plaćaju vrlo skupe pravnike 🙂

A u bilanci piše da moja dionica sudjeluje u kapitalu Ledija 4633 kn.

[/quote]
Nakon sto nadlezni sud potvrdi potrazivanja vjerovnika (sto je u tijeku),pogledajte malo
nove bilance,vjerovatno u izvjescu za 2017.
LEDO je prezaduzeno i obaveze visestruko premasuju kapital tvrtke.
[/quote]

bisakovi, koja je razlika između vaših i mojih naklapanja ?
Pozivate se na jamstva kao da nagodbe i protestiranje duga nema ? Ja se ponašam kao da je nagodba i protestiranje prošlo.

Tko je upravu ? Pa znati ćemo nakon nagodbe, slažete se ?
Vidim da je neki fond odlučio sve ulupati
Nemam Ledo

Mirovinski buldožder se opet aktivirao dvaput u zadnjih sat vremena i efikasno ubio svu potražnju. Ovo se ponavlja od veljače i ponavljat će se tok god mirovinci sasvim ne izađu iz Leda. Do tad možda netko zaradi za burek na ovoj dionici…

Ne zaboraviti i OIF-ove. I njih ima sa vručim kestenom u ruci.

Uzeo 20 na 1000 nek se nadje

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.





Nije istina!
Jamstva su dospjela-imate o tome informaciju sa Zse od prosle sedmice!
A ako su dospjela-ONDA JE TO DUG TIH KOMPANIJA.
(Inace sam pravnik po struci)

Možeš ti biti pravnik ali ja vjerujem da su obaveze one koje pišu u bilanci a tu bilancu su sastavili PwC. Oni plaćaju vrlo skupe pravnike 🙂

A u bilanci piše da moja dionica sudjeluje u kapitalu Ledija 4633 kn.

[/quote]
Nakon sto nadlezni sud potvrdi potrazivanja vjerovnika (sto je u tijeku),pogledajte malo
nove bilance,vjerovatno u izvjescu za 2017.
LEDO je prezaduzeno i obaveze visestruko premasuju kapital tvrtke.
[/quote]

bisakovi, koja je razlika između vaših i mojih naklapanja ?
Pozivate se na jamstva kao da nagodbe i protestiranje duga nema ? Ja se ponašam kao da je nagodba i protestiranje prošlo.

Tko je upravu ? Pa znati ćemo nakon nagodbe, slažete se ?
Vidim da je neki fond odlučio sve ulupati
Nemam Ledo
[/quote]
Nagodba je ,dakako najbitnija,ali nje jos NEMA i pitanje je da li ce je biti,zar ne?
Protestiranje duga?Ne razumijem na sto mislite?Nisu to mjenice ,a to je ogromna razlika!Dug se ne moze “obrisati”,kao ni jamstva.
No,ono sto se izbjegava priznati je da ce i u slucaju nagodbe biti dokapitalizacija tvrtki-kceri
i da ce sadasnji dionicari tu vrlo lose proci takoder,iako bolje nego u stecaju,gdje gube sve!

Nakon sto nadlezni sud potvrdi potrazivanja vjerovnika (sto je u tijeku),pogledajte malo
nove bilance,vjerovatno u izvjescu za 2017.
LEDO je prezaduzeno i obaveze visestruko premasuju kapital tvrtke.

Daj prestani PREDVIĐATI što će biti – pročitaj tablice i uvjeri se da je LEDO naj nezaduženija kompanija na ZS. Ukupno priznato 480.785.463,28 kuna, a od toga Ledo čitluk potražuje 161.853.006,00 kuna!

Prosjek cijene trgovanja od otvoranja do danas je 981 Kn

Zvonimir Mršić najavio val zapošljavanja u Agrokoru

Autor: Z. K./Novi list Zadnja izmjena 10.11.2017 14:35 Objavljeno 10.11.2017 u 14:32

Vaš link …
‘Nakon ove transformacije, porast će potreba za velikim brojem ljudi koji su spremni odgovoriti na potrebe na puno konkurentnijem tržištu’, poručio je član izvanredne uprave Agrokora Zvonimir Mršić na panelu o zapošljavanju i potrebama poslodavaca na savjetovanju ekonomista u Opatiji

A ovdje sve pršti od PESIMIZMA – sve će propast!
A Zvonimir tvrdi suprotno!


https://www.tportal.hr/biznis/clanak/todoric-objasnjava-ovo-je-14-koraka-pljacke-agrokora-koju-je-odobrila-vlada-20170927

Mislim da je Todoric sve ljepo objasni na svom blogu u najboljem slučaju če biti ovako nema puno filozofije:

12. KORAK: Na osnovu definiranih gubitaka prvo se pokreće umanjenje postojećeg kapitala kompanija za vrijednost dijela duga na teret postojećih dioničara, čime se postojeći dioničari svode na desetinu vrijednosti imovine. Navedeni korak se provodi kao skupštinska odluka svake od kompanija s obzirom da je povjereniku kroz Lex Agrokor omogućeno preuzimanje funkcije skupštine društva, čime je doveden u poziciju da samostalno može glasati (on ili njegov opunomoćenik) za prihvaćanje svog prijedloga.

I zato nas je Toda posteno nagradio primjerice u Belju s 300 na 40 Kn u dokap za 1,5 milijardi kuna, usput je uzimao 9% kamate na poljoprivrednu proizvodnju. Minimalna cijena u dokap je 10 kuna, mozda je to dobro za belje, a zašto ledu uopce treba dokap.
Za jamstva ne pogotovo ako su X x veca od dugva na razini cijele kompanije, znaci dokap za dugove, a ne za visestruko veca jamstva od dugova.

New Report

Close