LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Znaci mali kupuju bit ce zanimljivo sutra hehe

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao

da, ali te druge prodaje su ništa u usporedbi s ovim manijacima..sve se svodi na to da je tržište reklo koliko valorizira ledo, kao i jmnc, belje, itd u ovom trenutku..i postoji dobra šansa da će ih valorizirati i jače, jer ovakve količine i prometi upućuju da skuplja netko mrvicu bistriji ili barem proračunatiji od palitelja tuđeg novca..

do sada ocekujem da je Pbz vanka i da je Rajfajesen dobrim djelom vani

Da netko skuplja vece kolicine vec bi bio u topu. Sretno forumasi

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao


kad malo pogledaš, ovo je tragikomični prikaz kako se "skrbi" o "našim" "mirovinama"..PBZ je dokapitalizirao ledo po 8000kn..i onda u petak kao napadaj panike izraketiraju 2890 dionica po ajmo reći 700kn i zaokružiti to na gubitak od soma eura po dionici..spalili su više od 2,5 milijuna eura u jednom danu..

A sto ako Ledo vrijedi 0?

Jel onda to dobar ili los potez? To sto prodaju?


Osim PBZ ( 6 ) prodaje i 4 i 7 dioničar iz prvih 10

Jel to deseti podebljo gotovo dvostruko više nego što su 4 i 7 prodali?




Sud: Lex Agrokor neće se moći u cjelini provoditi u Sloveniji
Okružni sud u Ljubljani prihvatio je žalbu slovenske vlade na raniju odluku istog suda o statusu Agrokorove imovine u Sloveniji pa se Lex Agrokor u Sloveniji neće moći u potpunosti provoditi, objavili su u utorak slovenski mediji pozivajući se na neslužbene izvore

kad slovenci očerupaju svoj dio, bosanci svoj, srbi svoj i sber svoj dio, što ostaje, kako postići nagodbu?

koliko ima potraživanja a koliko vrijedi imovina u hrvatskoj a od toga lešinari imaju založno pravo prvoga reda ma ledo i jamnicu i senioritet na milijardu…


svako tko investira u todex mora imati u vidu da će sva imovina van hr biti zaplijenjena i van nadležnosti domaćih nadri pravnika i kvazi sudova. nakon toga će se i odluke domaćih sudova pobijati na stranim sudovima koji su nadležni po ugovoru o kreditiranju i td. na koncu će se sve to platiti iz budžeta. i to s gadnom kamatom. a dalićka će se i dalje smijati.
Vaš link …
[Vaš link …[/url][/url]
Vaš link …[/url]
i sad će mo u prvoj fazi tek vidjeti koliko vrijedi imovina unutar hrvatske. znači bez merkatora srbija, slovenija, bih, ideje, kiseljaka, dijamanta, frikoma i td, i td. a onda tek tužbe za ono što je ostalo u hr. sve u svemu ovo će potrajati i nema tu sretnog rješenja.
[/quote]

I u tom najcrnjem scenariju, ako do njega dođe, vjerovnici koji su se naplatili vani neće se moći naplatiti i u Hrvatskoj. A Ledo zasigurno vrijedi više od Frikoma.

U Hrvatskoj vjerovnici ulaze u vlasničku strukturu Agrokora, a ne Leda.

U tom najgorem slučaju vidim Ledo na 6-7 tisuća kn, mislim da toliko vrijedi bez Frikoma.

Druga stvar, pa zar stvarno mislite da će vlada RH u potpunosti dopustiti da se upropasti štednja mirovinskih fondova. Po meni LEDO će se prvi štititi pod svaku cijenu.
[/quote]
Meni to sve ukazuje da su namjerno odblokirali samo da se mirovinci riješe te dionice.
Siguran sam da su oni za 10 dana vani i onda veslje .

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.

U ova 3 dana, protrgovano je 21.000 dionica , prosjek 873 Kn

Klitschko
Otkud vama ti podaci?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Nitko ne daje suvislo objašnjenje zašto je jedino Ledo bio odmah u redovnom režimu trgovanja a druge sastavnice Todexa nisu?
Promjene na SKDD u prvih 10 još uvijek nisu vidljive a trebale bi biti danas vidljive one od petka. Kao da namjerno netko ovo skriva

amarananab
Da se sto prije mirovinci riješe svoje,otud i sve druge perjanice diktiraju .

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.

Ne vidim na moje dionice da itko iz prvih 10 kupuje, samo prodaje

New Report

Close