LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


o ovome su vam analitićari i investicijski savjetnici u petak po medijima ukazivali, zato i sdp traži da dalić i ramljak dođu na povjerenstvo jer je velika vjerojatnost da ovo krajaja nagodbe neće niti vidjeti, da će fondovi sve ućiniti da se hipoiteke aktiviraju prije izglasavanja nagodbe a upravo time vođeni institucionalni investitori su reagirali onako kako su reagirali u petak.

ledo, jamnica i još par društva su ovime već prodani za iznos niti 500 miliona eura.

Ma dobro, al Madisonu se vrati kredit ili nadomjesti drugim i mogu se slikati. Ne mogu oni samo tako aktivirati jamstva pa čak i ako su u prvom naplatnom redu.

Meni na 3000 ja dokupio po 600-tinjak kn. e sad…..


Trejdanje Ledom jedino može upropastiti neka suluda odluka Hanfe da ponovno zaustavi trgovanje, što milsite da li postoji ta mogućnost?

Da li im je to u interesu?

@SeRija

meni je ulaz bio i veći, dokupio sam pa 900, pa 600, pa 5xx i zašao u plusu
Ok, danas sam opet napravio minus, mali , ali boli …

Grga
Svaka cast.
Ja za tako nesto ne bih imao m.da.
Otpisao sam bih onu prvu investiciju i bok.

Zapravo, u ovom vasem se krije odgovor na pitanje koliko ce ludilo jos trajati.
Onoliko dok vise manje svi koji sunusli prij ne smanje prosjek do neke razine od par tisuca kuna. Onda krece jaca prodaja.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Plates
To je spekulativna trgovina. Jako.
Nista se ne zna.
To je sve.
Ja jedem Ledov sladoled i fini je.
Ali ovo je brate ludilo.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Najveci spekulant je ovaj na 1400 al dobro valjda i on popusti jednom

Jos cete uvest arbitražu Ledo-Belje-Jamnica-Zvijezda-…

Ma ovo je trgovina dogovorena između fondova,umjetno dizanje cijene da bi mogli izaći.Pamet u glavu!

jučer je, osim onoga što je kupio za 2,5 mil , promet sa dionicama Leda bio 8 mil kuna u 800 tranakcija , što iznosi 10 000 kuna po transakciji , zaradio je do sada 5250 kuna , obzirom koliko smo se raspisali ovdje o Ledu i nje baš neka para , jedino ako se ne zaradi toliko bar jednom mjesečno

belje je trenutno na +25% od cijene prije blokade trgovine. Na Ledu bi analogijom cijena sada treba biti iznad 4000 kn.

Todorić uhićen u Londonu – sam se predao policiji
Todorićevi suradnici očekuju da će nakon razgovora biti pušten na slobodu uz jamčevinu
https://www.vecernji.hr/vijesti/ivica-todoric-kolinda-grabar-kitarovic-agrokor-1206096

New Report

Close