LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



ohladi

Upravo tako.

http://www.seebiz.eu/zagrebacka-burza-belje-ledo-i-jamnica-na-meti-spekulativne-trgovine/ar-165398/

Znači vodeće poslovne novine lijepo kažu da je to čista špekulacija iliti trgovina nečim bez ikakvog utemeljenja u realnoj vrijednosti.

Mislim da se danas može očekivati masovni stampedo.

Ima burza u Berlinu, Frankfurtu……….Tamo se trguje s obveznicama a cijena je na 22% vrijednosti.
Pa je li to ŠPEKULACIJA?

Nemoguće je da obveznica Agrokora bolje kotira od dionice superprofitabilnog LEDA koji je samo jedan od JAMACA u sumnjivo izdanom jamstvu.

Pa pobogu brate LEDO će do konca godine imati 2.000,00 kuna zadržane dobiti po dionici.
[/quote]

Je li dosita moguće da si doista tako bedast ili se samo praviš bedast.

Cijen aobveznica od 22 posto znači da vjerovnici smatraju da će moći nalatiti samo 20ak posto svog duga. Vjerovnici Agrokora, dakle vjerovic Leda, smatraju da će morati 70ak psoto otpisati, a 20ak posto naplatiti.

Ako Agrokor toliko vrijedi da vjerovnici mogu rasprodati imovinu, sebi uzeti svoj novac, a višak po zakonu proslijediti do dioničara – iz kojeg to razloga domace i strna efiilantropske banke otpsiuju 70ak psoto SVOJIH NOVACA.

AHA, ONI TO OTPISUJU ZATO STO ZELE DA I DIONICARIM ANESTO SOTANE. KAPA DOLJE, KAKVA FILANTROPIJA.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Prodao 7 na 1330
Danas cu sve prodati sto imam

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Vrijednost duge = vrijednost obveznica = 22 %
Vrijednost Agrokora = vrijednsot PIK obveznica = = 0%

Spominjete obveznice – koliko vrijedi PIK obveznica – ona obveznica koja svojim imateljima daje u vlasništvo Agrokor. T aobveznica donosi 0 k jer vlasništvo nad Agrokorm donosi 0 kn tj. Agrokor je više dužan no što ima imovine

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


Maestralno…bravo majstori koji ovo režirate.
Hebiga..pa mogao si i ti jučer kupiti po 640 kn………bilo ih je ko pljeve po toj cijeni. Lijepo je uzeti 100% i izaći. Hvala Ledo

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Prodao 7 na 1330
Danas cu sve prodati sto imam

moj naklon
ja jučer dao sve
mogli bi se sutra
osjećati kao ja danas
moji lobisti
loše izračunali

Neki ovdje pišu kao da je ekipa sa foruma režirala onoliki pad i ovoliki rast… ja bi više rekao da smo pasivni promatrači, a veliki se igraju između sebe…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Mene zanima koliko ce zaraditi ovaj sta je kupovao po1389,00?Mislim da ce on biti prva žrtva ove kladionice!

Mislite da ovaj ili ovi što kupuju po 1349 nisu isti oni što su kupili 20mil kn u rasponu od 500-700kn?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Prodao 7 na 1330
Danas cu sve prodati sto imam

Prodao 1380 25 komada

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Mislite da ovaj ili ovi što kupuju po 1349 nisu isti oni što su kupili 20mil kn u rasponu od 500-700kn?

Nr znam večeras ćemo vidit. Ali da je netko zaradio lijepe pare jest. A kako stvari stoje mogao bi i još toliko zaraditi…

@ spalato

A što te briga koliko će zaraditi ili izgubiti?

Stvar je vrlo jednostavna. S dospjelim jamstvima Ledo ništa ne vrijedi ili vrijedi malo, a bez jamstava ili s protestiranim dijelom jamstava vrijedi više, koliko? Nemam pojma, pitanje je zna li to i Ramljak i ekipa oko njega…. ideju o tome sigurno imaju jer je to možda i najvažniji dio buduće nagodbe.

Ovo je burza, svatko ima svoju procjenu u glavi. Nekome je to kockarnica, a nekome mjesto ulaganja… doduše, uprava burze i institucionalni milje uspjeli su burzu spustiti na najniže grane od njezina osnutka, no to je drugi dio problema.

Uglavnom, bitno je da trgovina ide, a gdje će cijena i koliko će tko zaraditi ili izgubiti to je njegova osobna stvar.

1500, mislim da su svi forumaši loše predvidjeli današnje trgovanje, ovo se ipak nije očekivalo, na 886 sam bio na nuli, sada trljam oči da se uvjerim da ne spavam, sada su već problemi novoga tipa, koliko prodati

New Report

Close