LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Odlična vijest će biti ako kraj tjedna bude preko 1000 a kasnije u tjedan dan može doć do 3-4 tisuće sam neka je dobrih vijesti.
Ne treba biti nerealan oko cijene iako je jako ljepo vdjeti ovo na Belju.





Čitam ovaj forum. i divim vam se, prodaju mirovinci. vi se čudite, , čudili ste se prije blokade, tko prodaje po 3500kn, pa ste se čudili tko je u petak na otvaranju trgovanja prodavao po 1300kn, sad se čudite tko prodaje po 600kn, vaš novac vaša odluka. svaka čast na hrabrosti. al evo ja kao laik vas pitam, i ako se ovo spasi,pa dokapitalizira s nemam pojma kojim brojem dionica. koju vi cijenu kao realnu vidite? jer ako se dokapitalizira s nekoliko miliona dionica dal ce to više vrijediti ni 100kn? moje pitanje vama znalcima.

U pravu ste u cijelosti.
Ja pretpostavljam da bi dokapitalizacija mogla ici na razini 50-100 kuna po dionici.
Ako se uopce dogovore(sto bi bilo dobro) i tvrtka sa novom vlasnickom strukturom bez tereta
jamstava nastavi sa radom,vjerovatno bi vrijedilo,po meni,kupiti "koju" dionicu.
To je dakako moje misljenje i stav i nije nagovor nikoga na nista,a svatko odlucuje za sebe.
[/quote]
Spavas li ti ikad? Imas li zivot izvan foruma.
Covjece GET A LIFE.

[/quote]
Spavam super.Hvala na pitanju.Kod mene je uvijek 6 sati vise nego kod Vas.
Eto,malo polemiziram s vama i "otvaram vam vidike" i vjezbam malo materinji jezik.
I ,izvrsno "pogadam" ,barem za sada.Sve sto sam argumentirano pisao,do sada se dogodilo.
Ne samo na "Todex-u"!
Ostaje jos za vidjeti dogovor-nagodbu(ako se postigne) i posljedicno ,dug za equity i dokapitalizacije tvrtki -kceri ,jamaca.Potpuno sam siguran u takav rasplet,ako dode do nagodbe.
Ako se nagodba ne postigne,ostaje stecaj.
Inace,ovdje je stalno "ljeto" i more je prelijepo.Zivot "buja"!
[/quote]
http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=1005720

Komentirao je i potez Ante Ramljaka koji je tražio primjenu stranog prava. 

“Tražili su to da bi izbjegli primjenu hrvatskog prava jer su vidjeli da je tamo bolje. Ali strano pravo se pred domaćim sudovima neće primjenjivati ako se utvrdi da je cilj ugovaranja tog stranog prava bilo izbjegavanje hrvatskog prava, a očito je da je to slučaj”, rekao je.

Nisam pravnik al ovo je sudac.. A vi ste pravnik

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Što je sa jamstvima jesu li i dalje tu?

Odavno






Čitam ovaj forum. i divim vam se, prodaju mirovinci. vi se čudite, , čudili ste se prije blokade, tko prodaje po 3500kn, pa ste se čudili tko je u petak na otvaranju trgovanja prodavao po 1300kn, sad se čudite tko prodaje po 600kn, vaš novac vaša odluka. svaka čast na hrabrosti. al evo ja kao laik vas pitam, i ako se ovo spasi,pa dokapitalizira s nemam pojma kojim brojem dionica. koju vi cijenu kao realnu vidite? jer ako se dokapitalizira s nekoliko miliona dionica dal ce to više vrijediti ni 100kn? moje pitanje vama znalcima.

U pravu ste u cijelosti.
Ja pretpostavljam da bi dokapitalizacija mogla ici na razini 50-100 kuna po dionici.
Ako se uopce dogovore(sto bi bilo dobro) i tvrtka sa novom vlasnickom strukturom bez tereta
jamstava nastavi sa radom,vjerovatno bi vrijedilo,po meni,kupiti "koju" dionicu.
To je dakako moje misljenje i stav i nije nagovor nikoga na nista,a svatko odlucuje za sebe.
[/quote]
Spavas li ti ikad? Imas li zivot izvan foruma.
Covjece GET A LIFE.

[/quote]
Spavam super.Hvala na pitanju.Kod mene je uvijek 6 sati vise nego kod Vas.
Eto,malo polemiziram s vama i "otvaram vam vidike" i vjezbam malo materinji jezik.
I ,izvrsno "pogadam" ,barem za sada.Sve sto sam argumentirano pisao,do sada se dogodilo.
Ne samo na "Todex-u"!
Ostaje jos za vidjeti dogovor-nagodbu(ako se postigne) i posljedicno ,dug za equity i dokapitalizacije tvrtki -kceri ,jamaca.Potpuno sam siguran u takav rasplet,ako dode do nagodbe.
Ako se nagodba ne postigne,ostaje stecaj.
Inace,ovdje je stalno "ljeto" i more je prelijepo.Zivot "buja"!
[/quote]
http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=1005720

Komentirao je i potez Ante Ramljaka koji je tražio primjenu stranog prava. 

"Tražili su to da bi izbjegli primjenu hrvatskog prava jer su vidjeli da je tamo bolje. Ali strano pravo se pred domaćim sudovima neće primjenjivati ako se utvrdi da je cilj ugovaranja tog stranog prava bilo izbjegavanje hrvatskog prava, a očito je da je to slučaj", rekao je.

Nisam pravnik al ovo je sudac.. A vi ste pravnik

[/quote]
Tocno,on je sudac koji sudi u slicnim predmetima,a ja sam diplomirani pravnik,ali govorimo- pisemo potpuno isto sto se tice dokapitalizacija tvrtki-kceri.

@bisakovi
slazem se za dokap
al imaju i dionicari prava….danas sve urla o pljackanju preko knighthead…oces na radiju oces na internet medijima
nece to bas tako lako proc…pljacka mislim

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Što je sa jamstvima jesu li i dalje tu?

Definitivno – NISU!
Stara jamstva nemaju više nikakve svrhe jer su izdana NOVA jamstva – PRIORITETNA – a osiguranje je KOMPLETNA imovina jamaca – što se kaže založeno je i kuče i mače!
Dakle – nisu tu u Hong Kongu su.

U Zmajevom gnijezdu!


http://www.index.hr/vijesti/clanak/kolakusic-laz-je-da-je-lex-agrokor-spasio-radna-mjesta-hrvati-ce-izgubiti-milijarde-kuna/1005720.aspx
Ovako će to nažalost izgledati jer i ne može biti nakon svih prevara drugačije. Potpisujem sve što je rekao.

Spašena su radna mijesta ali samo trenutačno.Lex Agrokor je samo jedna od umotvorina države koja u početku izgleda da je stvorena da spasi raju sitnog zuba a zapravo pogoduje vladajućim i velikim igračima.

bit će bolje................

Tocno,on je sudac koji sudi u slicnim predmetima,a ja sam diplomirani pravnik,ali govorimo- pisemo potpuno isto sto se tice dokapitalizacija tvrtki-kceri.

U nedostatku bilo kakvog smislenog posla ti i tamo neki sudac kojega je stvarnost do sada bar 100x demantirala IZMISLITE temu i onda je prodajete kao činjenicu!

Ne postoji NIKAKAV plan niti nikakva IZJAVA o dokapitalizaciji, osim o otpisu dijela duga i pretvaranju duga Agrokora u vlasnoštvo vjerovnika.

Za početak dakle samo o činjenicama.

S obzirom koliko ljudi pise da je usli u Ledo, imam osjecaj da ce uskoro opet biti krivljavine na forumu kako su krivi Plenkovic, HDZ, Ramljak…, kako su svi lopovi, kako sve treba strpati u zatvor…, kako se treba iseliti…, kakva je ovo drzava…

Uglavnom, biti ce krivi svi osim njih samih, onih koji su izabrali da udu u tvrtku koja koja garantira 7, 8 puta vise novca od svoje vrijednosti.


S obzirom koliko ljudi pise da je usli u Ledo, imam osjecaj da ce uskoro opet biti krivljavine na forumu kako su krivi Plenkovic, HDZ, Ramljak…, kako su svi lopovi, kako sve treba strpati u zatvor…, kako se treba iseliti…, kakva je ovo drzava…

Uglavnom, biti ce krivi svi osim njih samih, onih koji su izabrali da udu u tvrtku koja koja garantira 7, 8 puta vise novca od svoje vrijednosti.

tebi očito i dalje nije jasan pojam solidarnog jamstva…a vjerojatno si prespavao i sve do sada izašle info o pripremi nagodbe za početak iduće godine, izjave o pretvaranju potraživanja vjerovnika u udjele u agrokoru te posljedičnom skidanju jamstava sa tvrtki kćeri itd…
a ništa, spavaj i dalje ili gledaj sa strane 🙂

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

ohladi

Upravo tako.

http://www.seebiz.eu/zagrebacka-burza-belje-ledo-i-jamnica-na-meti-spekulativne-trgovine/ar-165398/

Znači vodeće poslovne novine lijepo kažu da je to čista špekulacija iliti trgovina nečim bez ikakvog utemeljenja u realnoj vrijednosti.

Mislim da se danas može očekivati masovni stampedo.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close