LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Meni sa -82% 1500kn ne znači puno…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Od 1.1.2017 do danas je 70.652 dionice LEDO-R-A promjenilo vlasnika, od čega samo danas 10.314. To je 22.5% od ukupnog broja dionica Leda. Ako iz ovoga isključimo Agrokor, koji je stabilan na 48.5%, ispada da je gotovo POLA ostalih dionica Leda promjenilo vlasnika. Međutim na TOP 10 se ne vidi tako dramatična promjena vlasničke strukture. Moguće da su neki forumaši stvarno u pravu i da ovdje ima jako puno internog trgovanja kako bi se umjetno stvorio interes. Što vi mislite?

naravno da se ne vidi kad je rok T+2!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Hmm.. Ja sam uber optimistična s 1500…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Ledo je prešao 10 milijuna kuna prometa i blizu 12.000 dionica! Ovdje MORA biti promjena u vlasničkoj strukturi i to vrlo skoro

Ignore: KressoM, delux

http://www.index.hr/vijesti/clanak/kolakusic-laz-je-da-je-lex-agrokor-spasio-radna-mjesta-hrvati-ce-izgubiti-milijarde-kuna/1005720.aspx
Ovako će to nažalost izgledati jer i ne može biti nakon svih prevara drugačije. Potpisujem sve što je rekao.

Danasnji clanak ,Index,vezano za izjavu suca Kolakusica i dokapitalizacije unutar Agrokora:
“Vidimo da je par milijuna već otišlo na dionicama Leda. Sada će uslijediti nagodba, to vam je takozvano istodobno smanjenje i povećanje temeljnog kapitala. Tako nove tvrtke i vlasnici postaju vlasnici izuzetno vrijednih kompanija za iznimno male novce. Što znači da se sve dionice svode, npr. na vrijednost jedne kune. I onda će netko dokapitalizirati s primjerice 10 milijuna eura i postati 95 postotni vlasnik kompanija. To smo vidjeli u tisućama predstečajnih nagodbi. Glavni je problem što bez Lex Agrokora sva ta društva i tvrtke ne bi bile uvučene u taj postupak”, rekao je Kolakušić i dodao kako će banka od jamca radije naplatiti ratu po ratu.

SUDAC Mislav Kolakušić gostovao je na televiziji N1 gdje je prokomentirao trenutnu situaciju s Agrokorom te se osvrnuo na stanje u pravosuđu i suđenje Horvatinčiću.
Mnogi se pozivaju na ovog suca kao casnog i kvalitetnog pravnika koji se dobro razumije u materiju pa evo njegov stav i videnje.


Hmm.. Ja sam uber optimistična s 1500…

Ja sam optimistican da ide i blizu 3000 do kraja mjeseca uz pozitivne vijesti od vrhuške sta se tiče nagodbe i povezano sa tim načina na koji ce se skidati jamstva.
Neznam jeli ljudi razumiju,al uz samo jednu pravu bitnu pozitivnu vijest ovo ide nazad na jake razine

Jedino mi je zao sta sam uopce ulazio blokade prije jer bi sada udario samo takvu krcaonu

602 komada na kupnji na 801 kn! Sprema li se još jedno lansiranje?

Ignore: KressoM, delux

Ovo će vrlo brzo tamo odakle je počelo padat, prodaja je razbijena potpuno, otpor nikakav, a već kasni za Zvijezdom bar 300 kuna, a sutra i više.


Hmm.. Ja sam uber optimistična s 1500…

Ovak……

Ovisi o mirovinskim fondovima.

Ili će braniti svoju investiciju za što ja navijam, ili će bar biti toliko pametni da prodaju po normalnijim cijenama.

Da li ima jedan veći kupac, ili nekoliko većih malih dioničara koji su podmetnuli leđa potpuno je nevažno.

Naravno, neće se čekati GODOta u beskonačnost.

Tako da me ne bi čudili ni efekt Diokija kod trgovanja.

Ali tako je to kod mene. Kad nešto pokušam dobro napraviti, obično sam preoptimističan.
Morale bi se neke stvari poklopiti, a bio bi i red ako su ljudima prodavali po 11.000 kuna, da im bar prepolove gubitak.

Lp

Samo da je saznat tko ju je u petak spustio na 500kn!?!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Samo da je saznat tko ju je u petak spustio na 500kn!?!

imati ćete sutra na večer ispis -pa će se vidjeti tko je prodavao nestrpljivo i izgubio u odnosu na danas 40% cjene…

prepostavljam da je neki zanesenjak iz fondova -ionako nisu njihovi novci

New Report

Close