LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jos cekam
oko 900-1000
iako i dalje mislim da je pretjeran pad i da bi oko 1000-1500 trebala biti cijena dok se ne saznaju sve cinjenice

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

jos ce ispasti da osim mirovinaca na kraju nitko od malih nije u minusu.
only in hrvatistan

ja prodajem na 500 + jura. ovo što sam kupio za kikiriki nek stoji kruha ne traži

Treba jos ohoho se dignit da se bar pola ljudi bar donekle izvuče.Mozda samo najvece mudonje su dobri do 1500.Il oni sa najvise srece koji prije nisu imali nista a usli na 600,iako sumnjam da je tih puno.
Ulgavnom pretjerana je reakcija pada i nadam se da je sad svima jasno da Ledova dionica ne vrijedi 0.
Ona mozete vrijediti nula ako se scenarij lose zavrsi sa jamstvima,al moze vrijediti i 8000 do kraja godine.
Zivi bili pa vidili

Od 1.1.2017 do danas je 70.652 dionice LEDO-R-A promjenilo vlasnika, od čega samo danas 10.314. To je 22.5% od ukupnog broja dionica Leda. Ako iz ovoga isključimo Agrokor, koji je stabilan na 48.5%, ispada da je gotovo POLA ostalih dionica Leda promjenilo vlasnika. Međutim na TOP 10 se ne vidi tako dramatična promjena vlasničke strukture. Moguće da su neki forumaši stvarno u pravu i da ovdje ima jako puno internog trgovanja kako bi se umjetno stvorio interes. Što vi mislite?

Mislim da ćemo biti pametniji danas navečer.

zapravo T+2 je sutra.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

……………..hoćete reći – da su mirovinci danas kupili za 7 MIL kuna dionica Leda?……………ili prodali?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=1005661

Opleli po mirovincima i ministru

A usput dosli smo na 800

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Ovaj skrivač je naporan i šteti sebi samome.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Probijeno 800 kn! 🙂

Ignore: KressoM, delux

Dalek je put do 5000kn… Kamo sreće da vidimo opet tu brojku…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Dalek je put do 5000kn… Kamo sreće da vidimo opet tu brojku…

Dalek je put do 1500.Ne treba se zaletavati iako su dobri pokazatelji

New Report

Close