LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hvala od srca
eto
to je pravi forumas..iskren , al bar ne zeli lose

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Iako mislim da Ledo zahvaljujući jamstvima vrijedi točno nula kuna sadašnjim dioničarima, čestitam svima koji su se odvažili uletit, uz napomenu da treba znati kad je dovoljno. U svakom slučaju, ako je točno da su stranci počeli kupovati na 600, znači da nam na berzu dolazi svježi kapital nakon što je ovaj mirovinski ispario i to treba pozdraviti. Nadam se da će se Ledo uskoro stabilizirati i da će početi profit taking da ostatak burze malo oživi.

Izašao sam u plusu, ali već mi je žao, vratitm se uskoro
Danas sam ulazio na ZVZD, BLJE……


meni je omjer k4500/ k500-550 , 1:10 , na 886kn +troškovi sam na 0, hoće li to biti već danas, sutra ili ovaj tjedan, manje je bitno, samo da ne moram još kupovati

Tako treba – s štitom ili na štitu!
Gubitak od 500 do nule je nikakav u odnosu na gubitak od 4500 do 500.
I šta učiniti – naravno DOKUPITI!

Hmm, izgleda da bi danas mogla pasti i kota na 800 kn 😉

Ignore: KressoM, delux

Fali samo mister Plavi da nam kaže kako je ušao po 600kn 🙂

puno nas je ušlo 600-650 u kratko vrijeme, ovo su već dobre zarade pa će sada biti malo otpora

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Jesu li jamstva ukinuta?


puno nas je ušlo 600-650 u kratko vrijeme, ovo su već dobre zarade pa će sada biti malo otpora

Da, zarade nisu loše, ali iznad 1000 kn bit će još i bolje 😉

Ignore: KressoM, delux



meni je omjer k4500/ k500-550 , 1:10 , na 886kn +troškovi sam na 0, hoće li to biti već danas, sutra ili ovaj tjedan, manje je bitno, samo da ne moram još kupovati

Tako treba – s štitom ili na štitu!
Gubitak od 500 do nule je nikakav u odnosu na gubitak od 4500 do 500.
I šta učiniti – naravno DOKUPITI!

[/quote]

Da, kad padnes 80 posto na 500 kn sa 4500, to nikako nije isto kao pasti sa 500 na 100 kn. to je isto 80 %, ali inače to nije isto.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


Fali samo mister Plavi da nam kaže kako je ušao po 600kn 🙂

Da, svi pisu kako su u plusu a meni ulaz uz dokup na 3800 kn a svi su ulazili kad i ja ( barem su tako pisali na forumu).

Sad, tko tu Laze?

out sam na 750, ulaz 600… trebalo je miše cohonesa za jači ulaz na 600 al dobrto… možda se opet vidimo

New Report

Close