LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Za kad su najavili rezultate za treci kvartal? Jel problem konsolidiranog ili je nesto drugo u pitanju?

91 milijun dobiti.

Izgleda opet “skolsko” sisanje.
Otvorilo se sa vecom cijenom,a sada spustaju prosjek.

Čitam ovaj forum. i divim vam se, prodaju mirovinci. vi se čudite, , čudili ste se prije blokade, tko prodaje po 3500kn, pa ste se čudili tko je u petak na otvaranju trgovanja prodavao po 1300kn, sad se čudite tko prodaje po 600kn, vaš novac vaša odluka. svaka čast na hrabrosti. al evo ja kao laik vas pitam, i ako se ovo spasi,pa dokapitalizira s nemam pojma kojim brojem dionica. koju vi cijenu kao realnu vidite? jer ako se dokapitalizira s nekoliko miliona dionica dal ce to više vrijediti ni 100kn? moje pitanje vama znalcima.


Čitam ovaj forum. i divim vam se, prodaju mirovinci. vi se čudite, , čudili ste se prije blokade, tko prodaje po 3500kn, pa ste se čudili tko je u petak na otvaranju trgovanja prodavao po 1300kn, sad se čudite tko prodaje po 600kn, vaš novac vaša odluka. svaka čast na hrabrosti. al evo ja kao laik vas pitam, i ako se ovo spasi,pa dokapitalizira s nemam pojma kojim brojem dionica. koju vi cijenu kao realnu vidite? jer ako se dokapitalizira s nekoliko miliona dionica dal ce to više vrijediti ni 100kn? moje pitanje vama znalcima.

U pravu ste u cijelosti.
Ja pretpostavljam da bi dokapitalizacija mogla ici na razini 50-100 kuna po dionici.
Ako se uopce dogovore(sto bi bilo dobro) i tvrtka sa novom vlasnickom strukturom bez tereta
jamstava nastavi sa radom,vjerovatno bi vrijedilo,po meni,kupiti “koju” dionicu.
To je dakako moje misljenje i stav i nije nagovor nikoga na nista,a svatko odlucuje za sebe.

zanimljivo je da mirovinci prodaju na 650 kn i sad odjednom ne daju jeftinije od toga, a imaju iznad 600 kn skoro 800 komada na kupnji?!? pa kad ste skurili preko 90% vrijednosti, što vam sada igra tih 0,1%? lupite fino po kupnji i nestanite iz leda za sva vremena … 😉

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ako se vjerovnici dogovore što će i kako će i kada dovoljno razvodne postojeće udjele dioničara u Ledu onda se svakako isplati kupiti koju dionicu. Ledo je dobra firma i u pozitivnom ishodu svaka kupnja ispod 100 kuna bi u narednih par godina trebala donijeti neki prinos. Do tada ni štapom ovo ne dirati jer vidljivo je da se mirovinci svim silama trude da rasprodaju ostatak svojih udjela ali ne ide im. Čak ova simulacija trgovanja pomalo postaje degutantna jer više se nitko ne hvata u mrežu razapetu između 640 i 650

Da li je samoobnavljajuc nalog na 649.99 kuna?

Evo i ja usao maloprije po 650 kn, ulaz sam uspio spustiti sa 7040 kn na 3800 kn.



Čitam ovaj forum. i divim vam se, prodaju mirovinci. vi se čudite, , čudili ste se prije blokade, tko prodaje po 3500kn, pa ste se čudili tko je u petak na otvaranju trgovanja prodavao po 1300kn, sad se čudite tko prodaje po 600kn, vaš novac vaša odluka. svaka čast na hrabrosti. al evo ja kao laik vas pitam, i ako se ovo spasi,pa dokapitalizira s nemam pojma kojim brojem dionica. koju vi cijenu kao realnu vidite? jer ako se dokapitalizira s nekoliko miliona dionica dal ce to više vrijediti ni 100kn? moje pitanje vama znalcima.

U pravu ste u cijelosti.
Ja pretpostavljam da bi dokapitalizacija mogla ici na razini 50-100 kuna po dionici.
Ako se uopce dogovore(sto bi bilo dobro) i tvrtka sa novom vlasnickom strukturom bez tereta
jamstava nastavi sa radom,vjerovatno bi vrijedilo,po meni,kupiti "koju" dionicu.
To je dakako moje misljenje i stav i nije nagovor nikoga na nista,a svatko odlucuje za sebe.
[/quote]
Spavas li ti ikad? Imas li zivot izvan foruma.
Covjece GET A LIFE.

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Imate još 90 minuta za pozicioniranje, kad Jamnica i ostali zazelene u prosjeku 100%, ode ovo na 1500 kuna.



Čitam ovaj forum. i divim vam se, prodaju mirovinci. vi se čudite, , čudili ste se prije blokade, tko prodaje po 3500kn, pa ste se čudili tko je u petak na otvaranju trgovanja prodavao po 1300kn, sad se čudite tko prodaje po 600kn, vaš novac vaša odluka. svaka čast na hrabrosti. al evo ja kao laik vas pitam, i ako se ovo spasi,pa dokapitalizira s nemam pojma kojim brojem dionica. koju vi cijenu kao realnu vidite? jer ako se dokapitalizira s nekoliko miliona dionica dal ce to više vrijediti ni 100kn? moje pitanje vama znalcima.

U pravu ste u cijelosti.
Ja pretpostavljam da bi dokapitalizacija mogla ici na razini 50-100 kuna po dionici.
Ako se uopce dogovore(sto bi bilo dobro) i tvrtka sa novom vlasnickom strukturom bez tereta
jamstava nastavi sa radom,vjerovatno bi vrijedilo,po meni,kupiti "koju" dionicu.
To je dakako moje misljenje i stav i nije nagovor nikoga na nista,a svatko odlucuje za sebe.
[/quote]

Iz kojeg točno razloga bi uopće išla dokapitalizacija ?
Velika vjerojatnost da će nakon nagodbe biti skinuta jamstva, gdje je dokapitalizacija neophodna, u kojem djelu obveza ?


Evo i ja usao maloprije po 650 kn, ulaz sam uspio spustiti sa 7040 kn na 3800 kn.

Ne kune majka Muju što se kladio već što se vadio

New Report

Close