LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Raspoređuju gubitak, drže cijenu, mali se kače.

3K dionica i 2M volumena u niti pola sata…ovo su igre bez granica, jedan bi gore a drug dolje samo za razliku da ovaj na dolje prodaje sa gubitkom

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

gledam danas trgovanje. djdj pada jace, riv pada manje. kako god to tumacim da iz njih odlaze spekulanti ali i day traderi …svi po meni u ledo.

sretno decki s tom ekipom


3K dionica i 2M volumena u niti pola sata…ovo su igre bez granica, jedan bi gore a drug dolje samo za razliku da ovaj na dolje prodaje sa gubitkom

I boli ga tuki za gubitak, ni oro ni kopo

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Ja sam ocekivao da ce nakon kraja blokade krenut u shoping, a ne rasprodaju. Katastrofa!

vidiš da naši mirovinci prodaju LEDO po 650 kn, a dokapitalizirali su ga po 8000 kn….nadasve “pametan i racionalan” potez…a od njih dionice preuzimaju strani ulagači pa će ih, kada se sve riješi za 3-6 mjeseci, opet prodavati našim mirovincima po 4000-5000 kn

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Koji je ovo na prodaji 650 sa hrpom dionica?

Bilo je cak u jednom trenutku oko 900 kom na prodaji po 650. Sad da li je to isti, ne znam. Na kupnji na 640 ima jedan preko 200 kom.


Koji je ovo na prodaji 650 sa hrpom dionica?

“mudri” mirovinac…poklanja naše mirovine strancima

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Za kad su najavili rezultate za treci kvartal? Jel problem konsolidiranog ili je nesto drugo u pitanju?


Koji je ovo na prodaji 650 sa hrpom dionica?

Nema tu nikakve hrpe, vidljivo je da je pad gotov, slijedi korekcija pretjerane reakcije.

što se skriveni više ne oznaćuju?

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Gotovo 3800 komada za sat vremena. Nekad je to bio gotovo dnevni promet burze. Preko trecine prometa Leda od petka.

New Report

Close