LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Klitschko
Mirovinski fondovi moraju nekome prodat,sigurno neće moći sve to bez neku prljavu igru sve to riješiti.

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.

S druge strane puno je kom proslo od 505-950kn. Poslije 14h nalozi po 600kn od par stotina kom do par komada su se neprestano poklapali…

Ja sam kupio dionice, kladio se na skidanje jamstva nakon nagodbe.
Ipak je dug Agrokora 56 mlrd Kn, 14 mlrd više od kapitala, a nagodbe tek ide.

Dodatno Ramljak ističe da je ova godina rekordna za Ledo .

Tu se jako puno protrgovalo 590-620
Sutra cemo vidjet dali je to pravo dno ili ide to jos dole.
Sve je moguce.

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Ako ukalkuliramo dobit za 2017. odinu koja bi po Ramljaku trebala biti rekordna ( 250-300m kuna ) BV Leda bi trebala biti oko 5,500,00 kuna po dionici.

Pa je osnovno pitanje – je li tržište u petak bilo totalno iracionalno ako se istovremeno Agrokorov dug u Berlinu trži na 22%, a svi znaju da će vlasnici duga otpisati dio potraživanja?

Jer sutra je novi dan…………..

Agrokorov dug se trzi na 22 & – to znači da fin trzista smatraju da ce vjerovnici morati otpisati 80 posto svojih potrazivanja.

Ako ce vjerovnic morati otpisati 80 % svojih potrazivanja, najboilje ce bit, sva, kad je bal, da ih zamolimo da otpisu odmah 90 psoto, pa njima 10 psoto , 10 psoto dionicarima i mirna Bosna.

Onda ledo sutra moze odmah da vrijedi 55 000 kn, zasto ne kad ima tako dobrodusne vjerovnike koji misel prvo an dionicae leda, a tek onda na same sbe.

Nemojmo biti djeca ako smo odrasli ljuudi.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Da sam ja banka ( Sperbanka ) i usto vjerovnik Agrokora već bi počeo dodatno skupljati dioice Leda, Jamnice i Belja i učvrstio većinu .

Većinu za sto?

Pa, jeste li Vi čuli šta je rekao ovaj na NOvoj TV na pitanje o smanjenju portfelja mirovinskih fondova.
zbog Agrokora????

Da su se..koliko je njemu poznato….oni- TIH DIONICA …VEĆ RIJEŠILI PRIJE ..??? !!!

Pa, prokleta država kaj nam radi! Na koliko su prodavali Ledo …??? Početkom januara 2017.?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Može li mi netko smisleno odgovoriti na jedno pitanje:
Pretpostavka je da ce se jamstva u iznosu od 20mlr podijeliti u nekom omjeru na ledo,jmnc,zvzd,belje,vpik….ajmo za primjer reci da ce ledo dopasti 1/4 duga sto je 5 mlrd kuna

Pitanje:
Je li moguće da u bilancu leda kao dug uđu i druga potrazivanja (npr. po obveznicama, kreditima koji nisu pokriveni jamstvima itd.). Sa pravne strane gledano, LEDO je jamac za dio duga po određenim kreditima, ne za sva, dakle od leda se moze naplatiti samo onaj tko je dao kredite za koje jamci no ne i vlasnik obveznica? kako se onda mogu dogovoriti Knighthead i Sberbank :)?

Ako nije moguce i ako ide otpis cca 50% duga nagodbi, onda se otpisuje i 50% dugova po kreditima za koje ledo jamci. U tom slucaju ledo preuzima cca 2,5 mldr duga. Ako se to pretvori u kapital leda i ostalih kompanija onda vlasnistvo agrokora spada na mizernu razinu. Od cega se onda mogu naplatiti ostavli vjerovnici?

Miami.. Daj se saberi i pogledaj stanje na top 10
Pristavac laze kao u cijela vlada
Samo u ledu su imali 69.000 komada.
Da su prodali samo oni u petak ostalo im 60.000
A cijena a je pala za 3000 kn
Kaj mislis koliko jos ima prostora.

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Pa, kako može tak lagati pred kamerama? …. Da su popušili samo 200 mil bilo bi dobro….
Da li to znači….da su dobro napravili što su se svega riješili već prije? Pa, ovaj je tak rekao..
Ono, u stilu….sve je o.k. ako propadne…mi smo to već sve prodali na vrijeme, nema panike…….
taj nije normalan.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Strasno kakve se teme guraju u medijima. Kao da je trenutna cijena na burzi bitna za mirovine

New Report

Close