LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da naravno..i svi zakoni do sad doneseni..i svi dokumenti izdani ..smak svijeta…

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Gledam ovako, ako sada i Ledu dođe na naplatu milijardu Kuna obveza po Agrokoru, njegov BV bi bio negdje 3000 Kuna ?

Ja gledam ovako, zašto ti imaš potrebu svaki dan pisati isto?
Ionako neće bit ni kako ti pišeš ni kako ja pišem već kako netko drugi odluči.


Gledam ovako, ako sada i Ledu dođe na naplatu milijardu Kuna obveza po Agrokoru, njegov BV bi bio negdje 3000 Kuna ?

A koliko je sve skupa obveza po jamstvima da bi njima doslo samo miljardu kuna ???

Ignore : renči

Znaci jedno 2 mj za cesljanje knjiga..objavu rezultata..Skupstina nek bude krajem svibnja..ajde negdje pocetkom kolovoza mozda saznamo “prave” brojke..do tad tko kako..
Nastavak trgovanja 02.05.17.
http://www.zse.hr/default.aspx?id=76872

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Znaci jedno 2 mj za cesljanje knjiga..objavu rezultata..Skupstina nek bude krajem svibnja..ajde negdje pocetkom kolovoza mozda saznamo "prave" brojke..do tad tko kako..
Nastavak trgovanja 02.05.17.
http://www.zse.hr/default.aspx?id=76872

Pozdrav

Dobra revizorska ekipa može u 24 sata utvrditi da li je bilo muljanja.

ja mislim da uopće nije upitno da li je bilo muljanja. to je rus prije mjesec dana rekao. Pitanje je kako to prezentirati javnosti, share i stake holdersima i kako ivicu osloboditi bilo kakve odgovornosti. normalno na uštrb države. Ja vjerujem da je ovo jučer u vladi spin i da ćemo u narednom vremenu lagano, uz grah i kobase, dobivati dijelove slagalice. Nažalost statistika nam ne ide u korist i svi će shvatiti prekasno. Krajnja slika je gasi svijetla. Ostat ćemo bez svih prirodnih i inih resursa. I ovo uopće nije najcrnji scenarij. ovo je više sivi.

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

@lanica

Što reći, u pravu ste 100%…zahvaljujući pojedincima ostali smo bez države.

…mene zanima kakvo će biti izvješće za Q1…to bi trebalo biti na vrijeme…


ja mislim da uopće nije upitno da li je bilo muljanja. to je rus prije mjesec dana rekao. Pitanje je kako to prezentirati javnosti, share i stake holdersima i kako ivicu osloboditi bilo kakve odgovornosti. normalno na uštrb države. Ja vjerujem da je ovo jučer u vladi spin i da ćemo u narednom vremenu lagano, uz grah i kobase, dobivati dijelove slagalice. Nažalost statistika nam ne ide u korist i svi će shvatiti prekasno. Krajnja slika je gasi svijetla. Ostat ćemo bez svih prirodnih i inih resursa. I ovo uopće nije najcrnji scenarij. ovo je više sivi.

Upravo tako lanica
sve je receno
sve je vec uracunato u cijenu

a obveznice vani vracene na razinu od jucer

bit ce vrlo interesantno
@ Sava
i ja mislim da dobra ekipa sve rijesi no za 7 dana
pitanje je kome onda moraju podnijet izvjestaje i koga ce morat zastiti te pritom revidirati svoja prvotna izvjesca
Kao sto sam ranije naveo, revizorska kuca koja je do sada radila – KLJUC U BRAVU

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



ja mislim da uopće nije upitno da li je bilo muljanja. to je rus prije mjesec dana rekao. Pitanje je kako to prezentirati javnosti, share i stake holdersima i kako ivicu osloboditi bilo kakve odgovornosti. normalno na uštrb države. Ja vjerujem da je ovo jučer u vladi spin i da ćemo u narednom vremenu lagano, uz grah i kobase, dobivati dijelove slagalice. Nažalost statistika nam ne ide u korist i svi će shvatiti prekasno. Krajnja slika je gasi svijetla. Ostat ćemo bez svih prirodnih i inih resursa. I ovo uopće nije najcrnji scenarij. ovo je više sivi.

Upravo tako lanica
sve je receno
sve je vec uracunato u cijenu

a obveznice vani vracene na razinu od jucer

bit ce vrlo interesantno
@ Sava
i ja mislim da dobra ekipa sve rijesi no za 7 dana
pitanje je kome onda moraju podnijet izvjestaje i koga ce morat zastiti te pritom revidirati svoja prvotna izvjesca
Kao sto sam ranije naveo, revizorska kuca koja je do sada radila – KLJUC U BRAVU

[/quote]

Prije će biti ključ u bravu ovakvoj ZSE!
Vujčić nedavno reče da su svi sve znali – i ostade živ.
Dapače – od tada ga više nitko i ne napada u javnosti.

Osnovno je pitanje kako vratiti povjerenje u ovaj segment financijskog sustava?
Bez minimuma nekog povjerenje u institucije sve pada u bezdan – od mirovinaca pa nadalje!

ZSE je trebala zaustaviti trgovanje na mjesec dana s svime dok se ne utvrdi i njena idgovornost u svemu!

Ramljak upravo potvrdio špekulacije o revizorskim izvješćima.

New Report

Close