LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pitaš sam sebe ili ovih par što misle da je vrijednost 0?

Ovo je već dosadno. Valjda i ovi trejderi na Ledu i Belju vide da treba niže da potaknu igru ?
Ili možda da malo prijeđu na ZVZD i JMNC ili tamo ima previše jakih da bi dopustili istu igru ?


Ovo je već dosadno. Valjda i ovi trejderi na Ledu i Belju vide da treba niže da potaknu igru ?
Ili možda da malo prijeđu na ZVZD i JMNC ili tamo ima previše jakih da bi dopustili istu igru ?

tebi isti prijedlog kao za forumaša CICO007 – prodaj po bidu i riješi se muke…na 3600 kn imaš 60 komada na kupnji pa se riješi muke. sretno

Ignore: KressoM, delux

Interesira me nekaj.
Ak Ledo izbaci izvješće lošije nego prošle godine zbog rezervacije mogućeg gubitka zbog Agrokora dal će cijena dionice pasti ili je to već uracunato.
Ako bude bolje.. Jel i to uracunato u cijenu?

Opa. Milja samo tako. Ziher neki mali uzeo. Naivac

Ko bi išao kupit 306 komada na toj cijeni ako je mogao odmah ujutro uzet po 3500?
Ili nekog boli briga za lovu ili nešto zna više ili apsolutno ništa nezna ko ni ja.


Opa. Milja samo tako. Ziher neki mali uzeo. Naivac

Na gledalici je taj nalog bio 2 sekunde (310 kom) pa pretpostavljam da se radi o dogovorenoj transakciji

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



Opa. Milja samo tako. Ziher neki mali uzeo. Naivac

Na gledalici je taj nalog bio 2 sekunde (310 kom) pa pretpostavljam da se radi o dogovorenoj transakciji
[/quote]
na 3700 je bio onaj skrivac..mozda je on odlucio prodati jer ga vise nema

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.




Opa. Milja samo tako. Ziher neki mali uzeo. Naivac

Na gledalici je taj nalog bio 2 sekunde (310 kom) pa pretpostavljam da se radi o dogovorenoj transakciji
[/quote]
na 3700 je bio onaj skrivac..mozda je on odlucio prodati jer ga vise nema
[/quote]
Moguće je, kolega. No, muči me nešto. Pratim aferu Agrokor od prvog dana..razumijem i euforije na loše (i ponekad osrednje dobre) vijesti tipa “reaktor se hladi” i slične neistine, ali nije mi jasno da baš svaki dan u ovom natezanju oko 100 kuna netko prospe 200 ili 300 komada po asku. Nisu to baš mali novci. Zašto?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Osobno mislim da ima onih koji prodaju zalozeno ili mirovinac u strahu.
Al mora ih čovjek i razumijeti
Imaju puno unutra a ne izgleda dobro.
Za trade do 50 dionica ok. Sve preko toga je 2 risky
Ja znam da nije bajno no sigurno se da zaraditi na valovima
Gledao sam i uspoređivao gradjevince prije i poslije krize i gdje su pali sobzirom na ath
Nije Ledo daleko od tog targeta na 2600 bio
Usporedbu sam radio kako sa dlkv tako i sa INGR ali i igh
Osobno mislim da se sve firme koncerna mogu izvući isključivo ako gazda bude optužen i osuđen za gospodarski kriminal.
Ipak je lažirao izvješća i time naveo investitora na kupnju lažne vrijednosti. Prije svega fondove.
Nadalje, snjim treba spremiti i revizore koji su radili izvješća jer su lažna. I oduzeti im licence
A onda banke navest da naprave otpis dijela duga jer su imale takodjer frizirana izvješća na uvid no otpis jer su imali na uvid sigurno više od nas na ZSE i bave se rizičnim ulaganjima pa rizik treba biti i nagrađen u vidu kamate ali i možeš dobit po prstima kao mali dioničari
Sve bu spaseno
Jer imaju banke para. Pa zber je otišao 50% ne trepnuvsi


u ovom natezanju oko 100 kuna netko prospe 200 ili 300 komada po asku. Nisu to baš mali novci. Zašto?
i veliki su u kaosu,,nekom kaos nekom prilika 🙂

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Da li time pada i Lex Agrokor ?

New Report

Close