LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


To govorim već neko vrijeme, maknuti smeće todex iz crobexa da mi nastavimo svoje a ovi nek propadaju koliko hoće. Nadam se da neće ali mi idu na k…

izgleda su mnogi upetljani, inače bi već počeli s uhićenjima

Otpora nema, a 2500 do kraja tjedna se izglednim čini ?



To govorim već neko vrijeme, maknuti smeće todex iz crobexa da mi nastavimo svoje a ovi nek propadaju koliko hoće. Nadam se da neće ali mi idu na k…

izgleda su mnogi upetljani, inače bi već počeli s uhićenjima
[/quote]

Da, u RH je ocito krivotvorenje dozvoljeno. Po ovome znaci možeš slobodno novac na laserski printer, kopirati koliko hoceš puta i ici okolo i plaćati što hoceš, kao i Agrokor?Niko nije kriv, dapače država te još nagradi.


Otpora nema, a 2500 do kraja tjedna se izglednim čini ?

Na osnovu?
trenutne cijene?
sentimenta?
ili onak…osjecaja

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Opa!

https://www.boerse-stuttgart.de/en/Agrokor-dd-bond-USX0027KAG32

Agrokorova obveznica u jednom danu skocila 13%!

Nakon toga prosao nalog na Ledu: 179 kom po 3800kn!

Рінат Ахметов "тільки небо - це межа!"

“Pola milje” Leda u sekundi (179 kom) neko stvarno ima “kokose”

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


"Pola milje" Leda u sekundi (179 kom) neko stvarno ima "kokose"

misliš da je 3800 kn po dionici u ovom trenutku puno ili malo?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

@zorangutan
Moje mišljenje je ionako “irelevantno” Nekom je puno, nekom je o.k. (inače ja volim “stečajuše” vidi temu validus i ne čini nikada ono što ja činim;))

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



@zorangutan

Moje mišljenje je ionako "irelevantno" Nekom je puno, nekom je o.k. (inače ja volim "stečajuše" vidi temu validus i ne čini nikada ono što ja činim;))

pitam samo zato jer su nedavno na ovim razinama, ali i višim, prolazili i bitno veći nalozi od ovog sa 180 komada pa me zanima zašto misliš da je sada kupnja tih 180 komada tako rizična? misliš da se nešto bitno promijenilo na lošije ili….?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

@zorangutan
Ništa se nije promijenilo…nikakvih vijesti nema. Niti sam ja kupac dotične količine.
Trejdam, kao i svi…veću lovu sam uzeo na Belju (kupio po 8,50 prodao po 11) Leda imam samo 10 komada po 3550 (kupio neki dan kao i kolega cacone) tako da mi strah nije prevelik. Sutra može na 4 tk. a može i potop. Ali 684000 kuna dati i otići spavati……….nemam tih živaca:))

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

vani lipo potegle obveznice +13%



@zorangutan

Ništa se nije promijenilo…nikakvih vijesti nema. Niti sam ja kupac dotične količine.
Trejdam, kao i svi…veću lovu sam uzeo na Belju (kupio po 8,50 prodao po 11) Leda imam samo 10 komada po 3550 (kupio neki dan kao i kolega cacone) tako da mi strah nije prevelik. Sutra može na 4 tk. a može i potop. Ali 684000 kuna dati i otići spavati……….nemam tih živaca:))

ako sutra probije na velikom prometu UP preko 4000…. .5500 idemo.ako propadne, bez van

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close