LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Proboj, a tko je ovaj s H nalogom na 3.000,00 kn?

A ko ga kupuje? mali?
tko je bio onaj na 2900 isto tolikim?!
evo ja cu ga sad poderat….hehehehe

[/quote]

Koliko vidim i dalje je, hehe

Zanimljivo trgovanje. Ovaj kit na 3000 s obnovljivim nalogom rasprodaje nase mirovine daleko ispod kupovne, a male ribice ga grickaju malo pomalo. I tako cijeli dan.


Proboj, a tko je ovaj s H nalogom na 3.000,00 kn?

Zar nije jučer kupio jedno 500-700 Komada po 2700 ?



Proboj, a tko je ovaj s H nalogom na 3.000,00 kn?

Zar nije jučer kupio jedno 500-700 Komada po 2700 ?
[/quote]

Moguće, odmah “šiba” pozitivne vijesti preko medija.

Vidiš što ti je moć…

Napokon jedan realan osvrt na stanje u Ledu i Jamnici, pa sad sami izaberite stranu.
“Sve navedeno upućuje na ogromne rizike u pogledu uspješnosti budućeg poslovanja Jamnice i Leda. U slučaju negativnog scenarija kompanije će morati otpisati zajmove prema Agrokoru, a iz budućeg poslovanja morat će otplaćivati ogromne obveze na temelju zajmova.

S druge strane špekulanti, koji ovih dana neumorno kupuju dionice Leda i Jamnice, klade se na povoljnije ishode. Opcija na koju računaju je prodaja Jamnice i Leda u postupku restrukturiranja Agrokora. Pritom očekuju da će kreditori osloboditi te kompanije preuzetih jamstava.”
https://www.tportal.hr/biznis/clanak/tvrde-da-je-agrokor-stabiliziran-a-dionice-i-dalje-mahnito-padaju-ima-li-im-spasa-20170413


sa svakim s kojim sam pričao kupuje dioinice LEDA , svaka osoba na ulici, koja nema pojma o dionicama, jediini razlog je ići će to gore to je dobra firma, to su mislim oni koji kupuju u 60% slučajeva, a 40 % su špekulanti.

Zelim im puno uspjeha a u prvom redu i srece jel trebet ce im….

Ljudi shvatite da u ovo ulaze špekulativni fondovi.
Njihov timeframe,strategija i % uloženog kapitala je vjerovatno drugačiji nego prosječnog investitora na našem tržištu.

Ne kažem da je vrijeme za ući ili ne.
Morate si složiti par scenarija u smislu razrejeđenja kapitala 1:2 ili 1:3 čak i 1:4. Proći sva jamstva unazad 5 godina od Leda, Belja,Vupika itd pa zbrojiti.
Čak uzeti u obzir povećanje troškova financijskogLeda da se slučajno opterete troškove sa plaćanjem tih jamstva ili slično.

Ja bi nekako više volio da se to odradi i onda ušao.
Znate i sami zašto se se kaže long i short ? Long zato jer vam treba dugo da cijena naraste a short jer treba kratko da padne…

Vjerojatno prvo ide Mercator u prodaju, te split i prodaja dionica samoga Agrokora.


Mirovinski fondovi mogli bi pobijati jamstva za kredite Leda

http://www.seebiz.eu/mirovinski-fondovi-mogli-bi-pobijati-jamstva-za-kredite-leda/ar-154173/

Ne znam zašto to već ne rade. Ne znam baš da bi si smjeli dopusiti da ne pobijaju.

Tako je isto bilo kad je pala na 4800, došao je Alvarez i onda je u jednom danu skočilo do 5600. I sve neke priče tipa tko je kupio ispod 5000 taj je napravio dobar posao.

I onda je opet pala, i opet i opet…



Mirovinski fondovi mogli bi pobijati jamstva za kredite Leda

http://www.seebiz.eu/mirovinski-fondovi-mogli-bi-pobijati-jamstva-za-kredite-leda/ar-154173/

Ne znam zašto to već ne rade. Ne znam baš da bi si smjeli dopusiti da ne pobijaju.
[/quote]
Ako ništa sad barem znamo da čitaju forum, i to je početak.

New Report

Close