LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@CHIKO
kolega
rekao bih da pokusavaju istrest jos par bojazljivih rucica
zato ovaj velik nalog….a koliko vidim nema vise miljonski promet i pad…barem ne zasada
ps-…vani obveznice opet zelene….trebaju predah prije pada ili je gotov…vrag ce znat

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Podsjeća na ono od prije par dana kada je cijna bila čvrsto na 4000 sa dnevnim osilacijama prema cca 4200 i onda slobodan pad.

“Neslužbene informacije iz financijskih krugova kažu da su kupci dionica Leda i Jamnice strani fondovi. Ipak, više od toga jučer se nije moglo doznati jer su i među samim financijašima kružile dvije verzije. Prema jednoj, kupac je određeni britanski fond koji na ovaj način priprema teren za eventualno preuzimanje tih kompanija u budućnosti. Prema drugoj verziji, pak, riječ je o američkom fondu koji investira u posrnule kompanije i potom prodaje njihove dionice kada one ponovno počnu rasti. Dio naših sugovornika s kojima smo jučer razgovarali smatra da je ova posljednja verzija izglednija.”

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/tko-kupuje-agrokor-vrijednost-perjanica-u-slobodnom-padu-traje-rasprodaja-ali-ima-i-kupaca-otkrivamo-tko-grabi-jeftine-dionice-leda-jamnice-belja/5901156/

Pozdrav

svi smo mi Crobex



@CHIKO

kolega
rekao bih da pokusavaju istrest jos par bojazljivih rucica
zato ovaj velik nalog….a koliko vidim nema vise miljonski promet i pad…barem ne zasada
ps-…vani obveznice opet zelene….trebaju predah prije pada ili je gotov…vrag ce znat

dobar dan 3000

ps kolega krikman je stavio lijep graf na TA
http://www.poslovni.hr/forum/tema/tehnicka-analiza-grafovi-savjeti-i-analize-2434?page=2020#post_1741474

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Ušao sam bio s prosjekom 10.7, a istresao na 9.7. Uh, dobro sam prošao. Pravilo kaže: kad se prođe određeni % bez rebounda onda SELL. Kraj.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


sa svakim s kojim sam pričao kupuje dioinice LEDA , svaka osoba na ulici, koja nema pojma o dionicama, jediini razlog je ići će to gore to je dobra firma, to su mislim oni koji kupuju u 60% slučajeva, a 40 % su špekulanti.

dobra je firma jer ima fine sladolede, a još malo će i ljeto…to su analize na tom nivou.

To je nebitna info za tebe.

Stavljati grafove nakon debakla i biti kao pametan…to je stvarno besmisleno…


To je nebitna info za tebe.

Stavljati grafove nakon debakla i biti kao pametan…to je stvarno besmisleno…

debakl je dio investiranja
pa ja nisam ulagao zadnje 2 godine
nije mi se htjelo
al kad toda padne ovoliko…zasada dobra kupnja
cim prodam odo opet u privremenu mirovinu
a on nek propdane i vrati se u bozjakovinu….na zalost po te ljude tam
svaki graf nesto znaci. jedino sto mogu rec je da grafovi vani bolje funkcioniraju

ps…proboj 3000?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Proboj, a tko je ovaj s H nalogom na 3.000,00 kn?


Proboj, a tko je ovaj s H nalogom na 3.000,00 kn?

A ko ga kupuje? mali?
tko je bio onaj na 2900 isto tolikim?!
evo ja cu ga sad poderat….hehehehe

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Mirovinski fondovi mogli bi pobijati jamstva za kredite Leda

http://www.seebiz.eu/mirovinski-fondovi-mogli-bi-pobijati-jamstva-za-kredite-leda/ar-154173/

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

market maker ce ubrzo pojest ovog na 3000
kakva ludost

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close