LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Kažu tisak od blokiran..
Kad obznane za Ledo neće biti jeftinijeg dokupa
http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/blokada-agrokora-otkrivamo-iznos-porezne-ovrhe-nad-koncernom-drzava-u-tri-dana-todoricu-sjela-na-racun-zbog-220-milijuna-kuna-duga/5861627/

Kada se deblokada objavi na ZSE ,onda je informacija relevantna!
[/quote]
Isprika
Nisam vidio na stranicama zse da je tisak blokiran niti da je odblokiran
Kao ni za zvecevo

Tu je počelo:
http://www.vijesti.rtl.hr/novosti/hrvatska/2021689/ruski-veleposlanik-azimov-odgovorio-premijeru-plenkovicu-pogrijesili-ste/
Rusi su postavili Alvareza !
Ovako će se završiti:
http://www.priznajem.hr/urednikov-odabir/dr-slavko-kulic-vidjet-cete-sto-ce-se-dogoditi-nakon-sto-se-todorica-predalo-ralje-alvareza/

Molim vas informaciju ako je ima gdje za vidjet
Tko je i u kolikom iznosu blokirao Ledo i Jmnc?


ovdje je događa neko žešće preslagivanje…
cjeli todex mjenja vlasnike na tk.
tu imamo i mi priliku se pozicionirati

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Pitanje je koliko Ledo ima finacijskih instrumenta bez pokrića za vratom ? Što ako, a vrlo je vjerojatno, cijeli zajam Agrokoru je bez pokrića i mogućnosti naplate ?

Sberbank: Najmanje godina dana za financijsko ozdravljenje Agrokora


Evo ga tocno ono sto sam rekao, preuzimanje vlasnistva, postavljanje svog managementa, restrukturiranje, i onda nakon par godina prodaja. A do tad, sto vise panike, to bolje za njih jer ce jeftinije kupit. Mirovinci rasprodaju imovinu a skrbnicki kupuju. Danas ukupno proslo 28 Milijuna HRK samo na LEDO.
Nije Alvarez bezveze na presici rekao “nikad nisam imao ovakvu tesku situaciju”. To je ciljano rekao.
A kad zavrsi panika onda cemo saznati ko je bio iza skrbnickih. Eto, to je igra.

Pitanje za milijun dolara: tko ovo kupuje, a tko prodaje… Odgovorite to i cijela situacija će biti daleko jasnija.

Sberbank: Najmanje godina dana za financijsko ozdravljenje Agrokora


Evo ga tocno ono sto sam rekao, preuzimanje vlasnistva, postavljanje svog managementa, restrukturiranje, i onda nakon par godina prodaja. A do tad, sto vise panike, to bolje za njih jer ce jeftinije kupit. Mirovinci rasprodaju imovinu a skrbnicki kupuju. Danas ukupno proslo 28 Milijuna HRK samo na LEDO.
Nije Alvarez bezveze na presici rekao "nikad nisam imao ovakvu tesku situaciju". To je ciljano rekao.
A kad zavrsi panika onda cemo saznati ko je bio iza skrbnickih. Eto, to je igra.

Jos najbolje da ce rec da je situacija dobra pa ako ne uspije da si tako puca u nogu.

Ignore : renči

Je al dokle ovo ubijanje cijene… Ovi padovi po 10-13 posto je dosta ljudi opeklo.
Morate znati da realan book Leda je 1500kn plafon. A ova previranja mogu mu samo i zaradu smanjiti.
Ledo se strmopizdio 65% od svog vrha.
Crobex je pao za 18%.
Masa stvari na bilanci uopće praktički ne postoji.

Sberbank: Najmanje godina dana za financijsko ozdravljenje Agrokora


Evo ga tocno ono sto sam rekao, preuzimanje vlasnistva, postavljanje svog managementa, restrukturiranje, i onda nakon par godina prodaja. A do tad, sto vise panike, to bolje za njih jer ce jeftinije kupit. Mirovinci rasprodaju imovinu a skrbnicki kupuju. Danas ukupno proslo 28 Milijuna HRK samo na LEDO.
Nije Alvarez bezveze na presici rekao "nikad nisam imao ovakvu tesku situaciju". To je ciljano rekao.
A kad zavrsi panika onda cemo saznati ko je bio iza skrbnickih. Eto, to je igra.

Dakle, Alvarez laže i namjerno širi paniku, samo da bi što više zaradio. Dobar si analitičar, vidi se da se kužiš.

Kolega Lebowski mi nismo na “ti” pa molim da mi se tako obraćate.
Vidim da nemate nikakvog iskustva u javnoj komunikaciji jer da imate znali bi čitati između redaka. Onaj ko želi smanjiti paniku takvu stvar sigurno ne bi izjavio čak i ako jest istina.

Biti ce ovdje jako zanimljivo. Logicno je da sve sastavnice Agrokora sada padaju, ali promet koji Ledo ostvaruje je prakticki nevidjen jos od 2007. I jos jednom se vidi koliko su nasi mirovinski fondovi grozni, ponasaju se kao da im ovih dana nije izbrisano stotine milijuna vrijednosti, doslovno niti jednu izjavu nisu dali. I kakve ovo manevre izvodi Erste plavi? Bjezi iz Leda glavom bez obzira, vec 3500 komada su prodali ne pitajuci za cijenu. Imaju jos uvijek 330 000 Petrokemije u portfelju, a Ledo im je rizican?
Ne znam hoce li ovo zavrsiti pozitivno ili negativno, ali zanimljivo sigurno.

New Report

Close