LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izvan 10 vecinskih je 52 000 dionica..po 5000 kn vise od 260 mil kuna..I da se nitko od 10orice ne ukljucuje dovoljno za opravdan promet.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Iz velikog naloga na asku po 4.230,00kn koji je odmah progutan makar se prije toga tržilo na max 4.130,00 vidi se da je to dogovorena transakcija. Dakle ipak se zaustavlja daljnje potonuće. Barem zasad.


Jedna stvar mi nikako nije jasna, odakle toliko prometa!? Količine koje prolaze od kad je ovo sve počelo su nevjerojatne…

To su sve dionice sa broja 1. Izglerda da Agrokor polako gubi kontrolu i u Ledu.

izgleda da se cijena polako vraća gore, val panike je odrađen 🙂

Ignore: KressoM, delux

do 5000 kn je oko 140 komada, kome pravo – kome krivo 😉

Ignore: KressoM, delux



Jedna stvar mi nikako nije jasna, odakle toliko prometa!? Količine koje prolaze od kad je ovo sve počelo su nevjerojatne…

To su sve dionice sa broja 1. Izglerda da Agrokor polako gubi kontrolu i u Ledu.

[/quote]
Ako Agrokor proda dionice, jamstva i dalje ostaju. Slijedeći korak vjerovnika je rasprodaja imovine.

Omjer kupovnih naloga je veći od prodajnih naloga.

Izgleda da je stala prodaja.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Počeo se urušavati cijeli gospodarski sustav !!!!
Plenkoviću idi u Ukrajinu po pomoć.
http://www.priznajem.hr/izdvojeno/blokirani-racuni-dobavljaca-agrokora-francka-agrofructusa/

ima li tko promjene u top 10 za zadnja 3 trgovinska dana pa da stavi ovdje? hvala unaprijed

Ignore: KressoM, delux

Izgleda kao da se Agrokor iskrcava na svim dionicama ispod 50% svoga vlasništva.


ima li tko promjene u top 10 za zadnja 3 trgovinska dana pa da stavi ovdje? hvala unaprijed

04.04.2017 > T: 31.03.17 Pros. cijena: 5.088,92
https://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=LEDO-R-A

Ne daju ispod 4000 kn, btw kupnja nikad nije bila jaca, pazi preko 2,5 milijuna kn

New Report

Close