LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Banke pokušavaju smanjiti vlastitu štetu na račun dobavljača, to je više nego očito.
Dobavljači s zadužnicama i dospjelim potraživanjima imaju jedini šanse jer će banke zasigurno kod kratkoročnih kredita za likvidnost pokušati kod dobavljača ishoditi što veći otpis.
S druge strane dobavljači pametnim blokadama mogu natjerati banke da kredit za likvidnost bud što veći dakle oko 1 milijarde eura.
Ako dobavljači budu čekali da dospiju potraživanja banaka i obveznice ne će se naplatiti.

Blokiran Konzum http://hr.n1info.com/a188357/Vijesti/Blokirani-racuni.html

drukeri na ignore: bisakovi, serislav,, neumoran, https://www.youtube.com/watch?v=VKlf7Llcl5U&list=LLzzxP81UKsk5js-Yy0dtuHw&index=79


Ajde ipak ce se potpisat..Ocito se cekalo Plenkija da popusti

Pozdrav

Nema od toga ništa jer je sustav i dalje blokiran a odblokirati ga neće dobre želje, i to Uprave i Banaka jer oni su ionako uvijek išli ruku pod ruku, neko svježi novac i to milijarde kuna.
Sustav može odblokirati samo ogromna količina keša a ne želja banaka čija potraživanja uostalom nisu ni dospjela. Ako dobavljači pristanu na par stotina milijuna eura bojim se da ne dođe do kompletnog urušavanja u HR jer to je oko 10% potraživanja dobavljača. Banke žele prolongirati rokove do rokova dospjeća vlastitih potraživanja i ništa više.

@sava

Sve je to lista dobrih želja…
Situaciju može spasiti netko da iskrca pare i plati račun naravno uz jedan ozbiljan šišanac dobavljača.
Sve ovo je kupovanje vremena a što vrijeme ide samo će biti teže!
300MIO eura pa to mu je taman za 15 dana…
Danas sa 180MIO kuna svi računi blokirani pa vi računajte!
Banke kupuju vrijeme!
Vlada kupuje vrijeme!
Rezultat-DRAMA!

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

Svašta se tu piše po forumu ali ne mogu vjerovati bar ja nisam našao post da itko prije upozorava pa čujte ova.jamstva što daje Ledo i kratkotrajna fin. Imovina pa.nije to baš normalno itd itd… Nista. Ako ima neka mi ga netko nađe

@Mario, sad i ti malo dramatiziraš, imam dojam.

Da, dosadašnja potraživanja otplaćivat će se na sto godina sa sto godina počeka, kako to već i ide u stečaju, ali bitno je da se omogući čist novi početak. Ostalo su brojke koje će se provesti kroz knjigovodstvo.

Eto i mene od danas u posadi ledolomca…dvaput sam dosad “falio” sa špekulativnim dijelom ulaganja…kažu da je treća sreća, pa neka bude treća sreća 🙂

TRTF-R-A: Bio on crn ili bijel, tartuf je uvijek gastronomski dragulj. Ali kao i svaki drugi dragulj i tartuf se teško pronalazi.

tko je danas kupovao, odlično je napravio! jer od DANAS počinje rješavanje krizne situacije, deblokirat će se računi leda i ostalih kompanaija, ubrizgati stotine milijuna EUR u sustav agrokora, a gazda će dobiti vritnjak skupa s upravom i na čelo kompanije dolaze međunarodni stručnjaci! može li bolje?? :-))))

http://www.vecernji.hr/hrvatska/bankari-standstill-nastupa-danas-predsjednik-uprave-sberbank-hrvatska-objasnio-koje-korake-ce-poduzeti-u-agrokoru-1160114

Ignore: KressoM, delux

Lijep pozdrav,

Moj prvi post nakon par godina. 🙂
Pamet u glavu, trejd je dobar ako dobro završi, a gdje će ova priča završiti to sam Bog zna.

Disklejmer
Imam nešto Todexa, u tragovima, a razmišljam se da li bi nešto pazario, bez obzira što mi je zadnji trejd star nekoliko godina.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Po mojoj logici Rusi ce sve prodati prije onih togglle PIK. 🙂 pa neka se taj PIK naplacune od oniga sto.je ostalo. pitanje je po.kojoj cijeni.

Status Quo: Roll Over Lay Down

Smanjiti ce vrijednosti na racun dobavljaca . Koliko ce njih osisati ?

Status Quo: Roll Over Lay Down


Po mojoj logici Rusi ce sve prodati prije onih togglle PIK. 🙂 pa neka se taj PIK naplacune od oniga sto.je ostalo. pitanje je po.kojoj cijeni.

Tržišna kapitalizacija LEDA 220 milijuna ojra!!!!

Ili će ga morat vratit na 10-12.000 kn ili propuh!!

A sezona krenula….
A nedostaje pomalo sirovine za sladolede..
A joj….

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close