LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nisu mi bile dosta dionice Belja i Konzuma. usao sam i tu. sada lupanje glavom u zid. izlaza vise nema. samo nada….

Jedna stvar zaista nema nikakvog smisla… Ledo jamči bankama za vraćanje Agrokorovog kredita, to je činjenica… Ali, zar postoji ikakve logike da će banke satrati Ledo i otjerati u stečaj potraživanjem tih istih kredita??? Zar nije logičnije da će ukoliko ne postoji baš nikakva šansa da Agrokor vrati kredite ispregovarati preuzimanje Agrokorovog udjela u Ledu po nekoj cijeni i nastaviti poslovanje te onda za puno veće novce prodati taj isti udio??? Naravno da s aktiviranjem zadužnica mogu satrati Ledo i ostale zdrave firme ali gdje je tu njihov financijski interes? Nisam nikada do sada imao nikakve dionice koje imaju ikakve veze s Agrokorom (osim Žitnjaka) ali ovo sada prelazi moje mogućnosti shvaćanja stvari.
P.S. U ovom ludom padu sam za sada kupio 8 dionica Leda… Vidjeti ćemo dalje…

dovrsio ulazenje u ledo, sto sam mislio kupiti kupio, jos nisam ovakvu kocku odigrao na burzi, ili ledo u stecaj a ja bez dionica ili imam dobar ubod, mislim da su neke trece varijante malo vjerojatne.


dovrsio ulazenje u ledo, sto sam mislio kupiti kupio, jos nisam ovakvu kocku odigrao na burzi, ili ledo u stecaj a ja bez dionica ili imam dobar ubod, mislim da su neke trece varijante malo vjerojatne.

Drevil kontam te na tvojoj sam strani, sad sam vani ali čekam možda malo nižu razinu. Ne znam… možda ipak i prođem.
Ovo su rizici ali rizik se ponekad ali ponekad isplati

Koga li su ovi “usrećili” na 7000 i nešto. Bježanija bez premca!
http://zse.hr/userdocsimages/stjecanje_otpustanje/LEDO_stjecanje_otpustanje_2017__3132017151958.pdf

http://www.index.hr/vijesti/clanak/bankari-priopcili-danas-potpisujemo-ugovor-s-agrokorom/960572.aspx


dovrsio ulazenje u ledo, sto sam mislio kupiti kupio, jos nisam ovakvu kocku odigrao na burzi, ili ledo u stecaj a ja bez dionica ili imam dobar ubod, mislim da su neke trece varijante malo vjerojatne.

Idemo logično. Bez obzira tko će preuzeti upravljanje Agrokorom neće bu biti u interesu uništiti Ledo već ga pripremiti za prodaju a onda znamo gdje će biti cijena.

LEDO ćr slijedećih 100 godina otplaćivati dugove Agrokora, ako je to uopće otplativo?
To je najcrnji scenarij za dioničare – firma može vrlo dobro poslovati a dioničari nemaju nikakve koristi od toga jer lova odlazi vjerovnicima.
Ono što upada u oči je totalna nelikvidnost u sustavu kompanija Agrokora.
S 100-tinja milijuna čitavi sustav je u blokadi. Pa oni bi trebali raspolagati s gotovinom od bar 1 milijarde kuna ukoliko su financijska izvješća istinita.


dovrsio ulazenje u ledo, sto sam mislio kupiti kupio, jos nisam ovakvu kocku odigrao na burzi, ili ledo u stecaj a ja bez dionica ili imam dobar ubod, mislim da su neke trece varijante malo vjerojatne.

Ne vjerujem da će u stečaj a još manje u likvidaciju, poslovanje je ovdje predobro, dug će se nekako restrukturirati ali utjecaj na kapital je nepoznanica…

rješenje!
http://www.vecernji.hr/hrvatska/sastanak-plenkovica-i-oporbenih-celnika-o-zakonu-o-sistemskim-tvrtkama-1160045

Ignore: KressoM, delux

Ajde ipak ce se potpisat..Ocito se cekalo Plenkija da popusti

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Krece skidanje s prodaje nemilice!

New Report

Close