LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ajde više dosta. Dosadni ste, a i ja sam bogme sam sebi postao dosadan.
Kad se rasplete bit će dobro, a dotad čmrljenje i bok.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Dečki nemojte!!!



U ovom ludilo to je beznačajno, ali ipak:

Osnovni fundamentalni pokazatelji
P/S 1,06
P/E 8,52
P/B 1,31


A tek kada se aktiviraju jamstva… fundamenti će biti vrhunski
[/quote]

jamstva agrokora i fundamenti leda!??

Ignore: KressoM, delux

Može li neko smisleno objasniti ovog s 100H na 8500 ?

Mogu ja., neki vide da nije ni približno kraj padu i da svi vi koji čekate odbijanac da ste malo previše požurili…

A taj nalog je ako koordinirano krenete lupati po asku da čovjek proda u naletu, stoga ako imate volje sad vidite da ima volje i na suprotnoj strani..

Nadam se da sam pomogao….

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

Ledo ima milijardu kuna jamstava pa da i sva propadnu i dalje su fundamenti dobri. No , što je sa fundamentima banaka, dobavljača u tom slučaju? Koliki je P/B Zabe ili ATGR, PODR…….???


Može li neko smisleno objasniti ovog s 100H na 8500 ?

Mogu ja., neki vide da nije ni približno kraj padu i da svi vi koji čekate odbijanac da ste malo previše požurili…

A taj nalog je ako koordinirano krenete lupati po asku da čovjek proda u naletu, stoga ako imate volje sad vidite da ima volje i na suprotnoj strani..

Nadam se da sam pomogao….
[/quote]

Meni je pomoglo.

Tko zna jel bilo bolje danas kupovati ili prodavati …

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


Tko zna jel bilo bolje danas kupovati ili prodavati …

Znat ćeš sutra

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/todoric-rjesenje-za-agrokor-mora-ponuditi-do-petka-drzava-trazi-hitan-dogovor-moodys-sprema-rusenje-rejtinga-ne-bude-li-promjena-u-politici-koncerna/5771319/

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

2000 god.ledo je trgovan na 100-200 kn. top 2007 oko 20k
gdje je prava cijena ? 🙂 bojim se samo stock split ,,onda se zna smjer

Novac/share 3.906,67 kn

EPS 915,02 kn

agrokor dobio 300 mil.EUR kredita od rusa i situacija se smiruje…

http://www.vecernji.hr/kompanije-i-trzista/agrokor-od-sberbanke-dobio-jos-300-milijuna-eura-kredita-1156710

Ignore: KressoM, delux

Prvo je bilo 100 mil, pa onda 250 mil, sad 300 mil…

Koliko je na kraju kredita dobio?

Usudio bi se reći, nakon ovolike izloženosti Sberbanke u Agrokoru, slobodno ga možemo smatrati Ruskom firmom…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

New Report

Close