LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovakve mangupe koji zadaju naloge po 2 kn treba procesuirati po čl. 260 Kaznenog zakona
“Tko suprotno propisima o tržištu kapitala:
1. obavi transakciju ili da nalog za trgovanje ili obavi bilo koji drugi postupak koji daje
ili bi mogao dati neistinite ili obmanjujuće znakove o ponudi, potražnji ili cijeni
financijskih instrumenata…
…kaznit će kaznom zatvora od šest mjeseci do pet godina…”

Zadnji put ispod 8.000 bio u 5 mj. 2015.


Ovakve mangupe koji zadaju naloge po 2 kn treba procesuirati po čl. 260 Kaznenog zakona
"Tko suprotno propisima o tržištu kapitala:
1. obavi transakciju ili da nalog za trgovanje ili obavi bilo koji drugi postupak koji daje
ili bi mogao dati neistinite ili obmanjujuće znakove o ponudi, potražnji ili cijeni
financijskih instrumenata…
…kaznit će kaznom zatvora od šest mjeseci do pet godina…"

Kao da je zamijenio količinu i cijenu 🙂

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

zašto? ja sam siguran da bi ponuditelj rado kupio ledo po 2 kn.. mislim da ne laže..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

wow kakva guzva na izlazu ovdje 🙂
Tvrtka lani napravila 287 milijuna kn dobiti a svi hoce van 🙂
Agrokor nam cijelu burzu srusio


Meni i dalje nije jasno zasto bi cijena pala? Hoce me netko uvjeriti kako je u cijenu dionice ugradjen drzavni bail-out a kako je sada "potvrdjeno" da njega nece biti, cijena mora grunuti? Jer uzivao bi u toj argumentaciji.

Jedino sto smo iz tog clanka saznali je da je drzava odlucila da Ivica mora ici ca. A ta "odluka" ima otprilike istu tezinu kao da ja nekim kolegama na forumu kazem da prestanu pisati ghluposti. Dakle usprkos mojoj najboljoj namjeri, ona nema tezine!


Pa Crobiz, znam da si nov na burzi, ali nisi uložio valjda novac u Ledo na temelju špekulacija;)
Ako se garancije aktiviraju, bumo Ledo kupovali za 1 kunu “kak pravi gazde”

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Kako rekoh..nista lose ako Toda ode 🙂

Veliko priznanje za Ledo: Prva nagrada sladoledu ‘kakav ne postoji nigdje drugdje u svijetu’

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Kolega @JosefBeuys, sto god vam sada kazem, ispasti cu kao gatara. A time se ne bavim. No kako sam iznimno uskogrudna osoba, sitnicava dusa i jalan covjek, budite uvjereni da cu vam se javiti sa jednim updateom za 6-12 mjeseci gdje cemo metaforicki “pobrojati mrtve”. Je moze tako?

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

Ma nema problema, može i za 18 ili 24 mjeseca. Iako kako je krenulo, u 3 mjeseca -30%, ako Leda i bude do tad, ovisno o koliko Rusi vole “heštegat”. Ma da ne isključujem mogućnost da se eventualno na 1 kn i sam ukrcam, nakon što realiziram dobitke na drugim dionicama, znaš na koje mislim;)

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

netko potražuje na 2 kn 7.999 komada, hahaha
pa dobro kako ZSE i HANFA dopuštaju ovakve naloge??

Ignore: KressoM, delux

moj broker ne dopušta… a baš sam htio pružiti potporu na jamnici po kunu :)..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

evo neka potpora stvara se na 3.000 kn, ja ću ipak ponuditi nešto više

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

New Report

Close