LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovdje ce biti dobiti ove godine od 1000 kn po dionici a divka samo sto nije pa ti prodaj mili

Možda ne 1000 kuna, ali će dobit biti bitno veća nego prošle godine, samim time i dividenda.
Dugo i toplo ljeto nam ide na ruku te treba očekivati još ljepše rezultate u narednim kvartalima.
Zanima me i što će biti sa nedavno potpisanim ugovorom sa 2. po redu najvećim trgovinskim lancem u USA oko prodaje premium sladoleda, najavljen je iskorak i na neka nova tržišta.

TRenutni EV/EBITDA samo 7,2.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

dobit 168 mil kuna u prvih 6 mjeseci daje takvu mogucnost pogotov uz ovakvo ljeto i iskorak na druga trzista jos ako su uspijeli proci u USA ovo bi moglo i preko 1000 kn po dionici moje razmisljanje LEDo je uvjek najjaci u 3Q a nezaboravit sta je uprava pisala prije nekih mjesec dana nikad vece prodaje nego u 7m.Zivi bili pa vidjeli

ovo je moje razmisljanje poznato je da je koncer u velikom dugu takodjer do prije 2 godine Agrokor je trazio kupca za Ledo pa se svojevremeno spominjala i Podravka kako je Mrle dao premalu ponudu mozda je Todori odlucio okusati srecu preko Amerike pa ako se pokaze kvalitetan i profitabilan mozda Ledo ode nekom na Americkom trzistu.Samo moje razmisljanje

Sve OK, moguće i vrlo vjeroajatno samo da li ove godine ili idućih to je pitanje.
Tvrtka je odlićno posložena osiguran primat u cijeloj regiji bez mogućnosti da ih itko istisne – bio sam svojevremeno na prezentaciji Leda na ZSE, gdje je rečeno da ih zbog njihove logistike nitko od svjetskih igrača ne može ugroziti jednostavno iz razloga jer bi to bilo preskupo i neisplativo.
Lakše ih je kupiti.[emo_namigusa]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

pa da kako je ugovor sa Krogerom za 2015 i 2016 godinu mozda su im to testne godine pa upravi ostaje samo da nas iznenadjuju sa izvjestajima kakav je i bio u Q2 2015.LP

jos malo pa i divka od 214.95 nekih 12 pct uzme drzava ali nije za baciti

pa moguće je da se planira i prodaja leda..a koja bi tek onda njegova cijena bila?
a slažem se i s rekordnim očekivanjima od ove godine, jer ovo ljeto je zaista fenomenalno, od povećanja broja gostiju do ekstremno toplog vremena, sve što ledu ide na ruku.
iskreno, vjerujem da će se ledo prikazati i mrvicu bolje nego što možda je, isto kao što se i mlada prije svadbe sređiva..no, vidjet ćemo, za početak pričekajmo 3 kvartal..

…samo da napokon preskočimo ovih 9k…onda će vlakić krenut i puno njih će se želit ukrcat…

Isplata dividende ide preko SKDD ili im treba dostaviti podatke?


…samo da napokon preskočimo ovih 9k…onda će vlakić krenut i puno njih će se želit ukrcat…

a iskreno se nadam da bi se to sutra moglo dogoditi, nekako imam predosjećaj..

Jako lijepo, neka nas reklamiraju po cijelom svijetu, neka se cuje za Ledo 🙂

http://www.ledo.hr/hr/novosti/sve-novosti/hrvatski-ledo-podize-ljestvicu-inovacije-u-kategoriji-sladoleda-porucuje-najpoznatija-svjetska-kompanija-za-business-intelligence-mintel?g=2015

Ne mogu prezalit sto nisam stavio nalog na 8400…jos kad obijem dividendu mogao sam kupit za 8200.

New Report

Close