LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To su samo sitna prelijevanja. Bitno je da se Ledo-R-B ne trguje. Bitno je što rade mirovinci, a ne Bahovec ili tko već pod tim skrbničkima od PBZ-a. A od svega je bitnije da Ledo posluje sa znatnom dobiti i da će tako očito biti i ubuduće.
Ovo sitno kupio-prodao zaista nije bitno. To nije dionica za sitni trejd, već za držanje kao dobro i pametno ulaganje. Barem ju ja tako doživljavam.

Stvar gledanja, nebitno, vidjet ćemo kuda će.
U Travnju mjesecu prema SKDD:
Prodali:
3. komada 47
7. komada 123
9. komada 45
Kupio:
4. komada 735
Osim rednog broja 9, to su skrbnički računi.
Početkom mjeseca prvih deset su bili na 90,81%, a krajem mjeseca su na
91,03%.
Kada bi tumačenje ovog razvoja situacije bilo baš jednostavno, sada bi svi mi trgovali a ne tu gubili vrijeme.

Komada 520 u korist kupnje. Prvih deset se dodatno povečalo za 0,22 posto. Ne ukazuje baš na rješavanje dionica.
Znakovit je današnji blok od 265 komada. Tko kome? Saznat ćemo.

“Ledo grupa (u koju se ubrajaju Frikom, Ledo Čitluk te još šest tvrtki u regiji) ostvarila je 340,7 milijuna kuna prihoda što je rast od 38,4 posto u odnosu na isto tromjesečje lani. Dobit je rasla još više (35,8 posto) i iznosila je 5,43 milijuna kuna. Velik skok Ledovih rezultata treba pripisati i stavljanju pod jednu kapu njegovih kompanija u regiji: Frikoma i Leda Podgorice koji je krajem prošle godine preuzet od Agrokora.”
šta reć nego ..impresivno !

http://icapital.hr/news/newsItem/VlRFRkp3RjNXbmtIUGdJdFZDWURkZ053VW5GU0xGSnBVSEFMSWxjelVTWUZhQVU0RDJaV2ZnQmtBaVlCTEZaMlZqa0VhMVYrQm1GVE9RY2dBamxXYmxBb1dHaFJNUUpqVkQ1VWFRdGlVbmxWZEFVakFXeGFad2R4QW1aVWJBTXNBMzFTWjFJdlVtNVFZQXNrVnpGUk5RVnlCVDBQZlZaOUFHZ0NOUUZ2Vm14V2VBUjNWV2tHYVZNNEIzNENNMVpnVUhkWWFsRS9BbWhVSlZRdUMySlNlVlUwQlRvQloxb2tCMkVDZDFSN0EyNERkMUpuVWkxU01sQTBDMlpYWUZGbkJUVUZZZzhnVmk0QU5RSmlBVHBXTkZaaQ==

Tko je još kupio Ledo

22.5.2013 21:00:00 | Autor/Izvor poslovni.hr

Hrvatski portfelj 29,2 milijuna kn.

Norveški naftni fond (Government Pension Fund Global) težak gotovo 580 milijardi eura prošle je godine 2012. kupio dionice osam domaćih kompanija: AD Plastika, Atlanske plovidbe, Dalekovoda, HT-a, Končara EI, Leda, Petrokemije i Podravke.

Spuštena sa 8.800 na 7.750 kn u desetak dana, kad se uvaženi ukrcaju povratak….
Kad bi se moglo malo pogledat, tko je tako nemilice sve čistio na 8.800 – 8.900 a tko se potrudio spustit na ove razine! Biće da su dobri kompići!

ps Danas dokupio LEDA

[emo_smijesak]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Izgleda da su fondovi uzeli manju pauzu od dokupljivanja. Ovo je jedna od najboljih firmi izlistanih na ZSE, tako da tu neke veće brige nema. Osim toga fondovi su se i do sada sasvim dovoljno nakrcali da imaju interesa ovu cijenu koliko toliko održavati. S obzirom na to da mališani prodaju jednu po dvije dionice, to neće biti teško.

Vaš link …

Hoće li burza revalozirati ovakvu vijest
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/fMfPS0mfrp3ANhleoU4lpQ==.pdf

corot možda ! ja kako znam lipo je uvalio toda frikom mirovincima s obzirom da ga je on več kupio 2004 uz pomoć ebrd

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

http://danas.net.hr/novac/mercator-je-vec-prodan-agrokoru

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

New Report

Close