LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



I btw. siguran sam da Todorić ima pametnijeg posla od nabijanja LEDO-a na ZSE-u, čovjek je obezbeđen čak i da mu sutra sve firme "ispare".

Pa naravno da nece Todoric pratiti burzovni monitor i zadavati naloge.
Ali kad dizes kredite vani, onda je bitno i da su ti kompanije izlistane na burzi i da imaju dobru trzisnu kapitalizaciju. Onda izlistas 5% svake dionice i po potrebi nabijas cijenu. Jos ako se zelis rijesiti sitnih panicara onda ne splitas dionice vec ih trzis i po 50.000 po komadu.

Ne kazem ja da je Ledo losa firma. Dapace. Ali trenutna cijena na burzi na hr trzistu..?




I btw. siguran sam da Todorić ima pametnijeg posla od nabijanja LEDO-a na ZSE-u, čovjek je obezbeđen čak i da mu sutra sve firme "ispare".

Pa naravno da nece Todoric pratiti burzovni monitor i zadavati naloge.
Ali kad dizes kredite vani, onda je bitno i da su ti kompanije izlistane na burzi i da imaju dobru trzisnu kapitalizaciju. Onda izlistas 5% svake dionice i po potrebi nabijas cijenu. Jos ako se zelis rijesiti sitnih panicara onda ne splitas dionice vec ih trzis i po 50.000 po komadu.

Ne kazem ja da je Ledo losa firma. Dapace. Ali trenutna cijena na burzi na hr trzistu..?
[/quote]

Savjetujem ti da apliciraš za posao Todorićevim kreditorima. Sigurno bi im imao puno toga za objasnit…


Savjetujem ti da apliciraš za posao Todorićevim kreditorima. Sigurno bi im imao puno toga za objasnit…

Ma nema potrebe. Znaju bankari svoj posao.
Evo nam samo slovenskog bankarskog sustava za primjer. Sluzbeno 15% nenaplativih kredita, a nesluzbeno preko 30%.
Abanka i NKBM se na trzistu truguju sa cca -95% u odnosu na 2007.

Zato Todoric i ide u kupovinu po Sloveniji. Sve u pola cijene. ;D

Kako god bilo, ovako ili onako, ova dionica i dalje stabilno raste. I to na prometima oho-ho.
Ovo nedvosmisleno ukazuje na skupljanje, skupljanje. Kad će biti dosta? Nadam se da to nećemo tako skoro ugledati.

hohoho, kako se pumpa ova balončina, čudo neviđeno

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je podložan raspravi


Kako god bilo, ovako ili onako, ova dionica i dalje stabilno raste. I to na prometima oho-ho.
Ovo nedvosmisleno ukazuje na skupljanje, skupljanje. Kad će biti dosta? Nadam se da to nećemo tako skoro ugledati.

Kao prvo, Market Maker ima samo dva oruzja za kreiranje cijene dionice, a to su:
– Novac
– Dionice

Za novac nije problem jer ga moze dobiti iz bilo kojeg izvora. Ali dionice moze dobiti “samo” na burzi. Posto LEDO-R-B nisu uvrstene, ostaje samo kupovati LEDO-R-A.

Blogeru se zamjera da “navlaci” i da “umjetno” dize cijenu i da “kupuje”, “prodaje” i sl. Eto, ja mislim da netko drugi to radi ovdje.

Tko hoce zaraditi na ovoj dionici – siroko mu polje.


hohoho, kako se pumpa ova balončina, čudo neviđeno

Svaki balon pukne prije ili kasnije a onda bježanija.

S obzirom da ovo nije traderska dionica koja nije skokovito rasla na dnevnoj razini, teško da se može pričati o balončini. Neće ovdje doći do velike i nagle rasprodaje. Takvo nešto može misliti samo netko zaista naivan, prenaivan, neupućen u stanje stvari. Dosta vremena joj je trebalo da se popne 30 posto.
Na njoj se vodi politika ciljanog skupljanja, nikako rasprodaje. Vrijeme će pokazati. Ja mislim da će skupljanje i nabiranje ići i dalje dok se apetiti PBZ-a ne zadovolje.

MM je svoju ulogu shvatio kao pumpanje dionice prema gore…svašta

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

Nije skokovito rasla???
A što je s 5000 kn na 8000 kn u mjesec dana?

@ milion
Na 5.100 kn je bila 4.6.2012. god., a to je cca 10 mjeseci.

Nista cudno kad znas tko je gazda da je iscurio i nuklearni otpad rekli bi da je to dobro za zdravlje.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/opsadno-stanje-na-zitnjaku-iz-ledovog-pogona-iscurio-amonijak-zasad-nema-opasnosti-za-ljude-i-okolis/666982.aspx

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

New Report

Close