LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Xceed
svi očekujemo odlične rezultate LEDA, ali uzalud nam to kad na ZSE nema keša koji bi pogurao cijenu LEDA gore. zato se i kupuju razne penny stock dionice poput MAGME, INGRE, HGSP-ota…. [embarass]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za investiranje

https://docs.google.com/viewer?a=v&pid=gmail&attid=0.7&thid=1331b77dafb86a7d&mt=application/pdf&url=https://mail.google.com/mail/?ui%3D2%26ik%3D52f87532ee%26view%3Datt%26th%3D1331b77dafb86a7d%26attid%3D0.7%26disp%3Dsafe%26zw&sig=AHIEtbQqnU5agZjayX_Dc3H3Qx8-yoDubQ

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

rovadC, 19.10.2011. u 14:59
A da Agrokor uspješno radi unatoč krizi potvrđuje podatak, kojim se danas Puljić pohvalila novinarima: na razini grupe u prvih devet mjeseci zabilježili su rast prihoda od 8 posto. Tako primjerice prodaja Ledo Kinga, sladoleda koji je premium proizvod rasla je za 20 posto,

Vaš link

Evo i kako da čovjek onda ne kupi Ledo?

mislio, mislio i napokon je smislio

rovadC, 20.10.2011. u 04:46
Šok za Slovence: Hrvati s konzorcijem v prevzem Mercatorja, in to s kapitalom

Vaš link

To bi moglo proći.
Bravo Todorić – to je stvarno odlična ideja-čista petica, i ako ne uspije, a to će onda biti zbog susjedskog jala ili čemu već…
[thumbsup]


Anonimno, 20.10.2011. u 08:36
A da Agrokor uspješno radi unatoč krizi potvrđuje podatak, kojim se danas Puljić pohvalila novinarima: na razini grupe u prvih devet mjeseci zabilježili su rast prihoda od 8 posto. Tako primjerice prodaja Ledo Kinga, sladoleda koji je premium proizvod rasla je za 20 posto,

Vaš link

Evo i kako da čovjek onda ne kupi Ledo?
[/quote]
vjerojatno se tako pisalo i na cjeni od 20 000 kn… [yawn]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Kad je većina dionica u dubokoj krizi ovaj Ledo ponosno štrči na 4.500 kuna tko to kupuje, znači da se ipak ima keša mirovinci možda ?

volim pad do 35 % ali ne velike lomove


vjerojatno se tako pisalo i na cjeni od 20 000 kn… [yawn]

vjerojatno
no stvar je u tome što je tad u cijenu na p/e=40 bio uračunat sav rast dobiti i postojeći i nepostojeći, za što je da će se ostvariti bio ogroman rizik.

a sada u cijeni gotovo i nemaš uračunatog nikakvog rasta. Da bi ti se danas ulog isplatio ista se dobit treba samo nastaviti-za što je rizik da se ne ostvari stvarno mali.
u tome je bitna razlika

U slučaju da Agrokor kupi Mercator, što je sad vrlo izvjesno, kako će se to odraziti na Todine dionice? [thumbsup]

Netko je napokon počeo kupovati Ledo, ali zasad pazi da ne podigne previše cijenu. Mislim da dolaze bolji dani za ovu dionicu, naročito ako iz Slovenije budu povoljne vijesti. Bit će veselo. Ako prije toga počnu Konzum, Zvijezda, Tisak i Ledo polako skupljati zelenu pozitiviu znači da je to – to. [shocked]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Ali kako je za vidjeti zasad je krenulo sa Beljem koja je također todorka, ali najaktualnija zadnje vrijeme.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Mogao bi Ledo do kraja tjedna glatko preskočiti 5.000 kuna. Bilo bi mu i vrijeme, jer za to sada već postoji dovoljno dobrih razloga.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

što su ove dionice dobre svi navalili ko na king double choccolate [tongue]

New Report

Close