LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ja kupio i još bi
šteta bi bila ako ne bi
tra la la la la
[cool]

čekam i ja već danima na kupnji iznad 4200 kn, ali svi me preskaču, a po bidu više ne da nitko,,,bojim se da će prenaglo odletiti na 5000 kn jer do te cijene nema ni 30 komada, a onda zbogom jeftina kupnja

I na 5000 to je još uvijek best buy na ZSE

Ledo svaki dan lagano raste, do kraja mjeseca vrlo izvjesno preko 5000 kn…likvidnost redovita, prometi OK, taman da indeksni fond mora krajem godine opet unutra..a ulaz bi mu mogao biti na 5500-6000 kn [thumbsup]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Za Ledo samo dobre vijesti. Kupnja Mercatora ga diže visoko. Pao je zbog javne ponude za Blje, a trebao je rasti. Agrokor će možda prodati nešto da plati sve te obveze. A za Ledo kupaca ima.

Jedino što se za dionicu Leda može reći u ovoj krizi debelo ali stvarno debelo precijenjena dionica koja ima veliki prostor za zdravi pad.

pozlatile ti se riječi orsoscro, da padne ispod 4000 stavio bih 40% portfelja u ledo. nešto slično kao kod zabe ako padne ispod 40. naravno ako se uvjeti poslovanja ne promjene, a dosad se nisu promjenili. no ovo nije 2008. i 90% sam uvjeren da ovaj film nećemo opet gledati, zato sam spreman za ove dvije dionice platiti opet nešto više.

izgleda da nisi uočio kako kriza i ledo ne idu skupa. kriza znači pad dobiti, ili duži povrat investitoru na uloženo što znači pritisak na prodaji i pad cijene da bi se povrat uravnotežio sa smanjenom dobiti u narednom razdoblju. No kako tržišta nisu efikasna uslijed sveopće rasprodaje događaju se i rjetke anomalije da padnu i cijene dionica kojima dobit neće pasti, zapravo ovdje će i porasti. takve prilike se trebaju prepoznati i kupiti dionicu koju prodaju ustrašeni i manje vješti zbog toga jer kao svi prodaju pa moraju i oni, a ne uviđaju da time čine ozbiljnu pogrešku, ili je jednostavno prodaju jer znaju da će je uloviti niže. po meni najbolja strategija i pristup dosad mnogo puta iskušana i uvijek dobitonosna u prosjeku po vlastitom iskustvu, u kratkom razdoblju od 50-100%.

lijep pozdrav

Nalazi li se iza skrivenog naloga na prodaji minimalno 10% stvarne količine na prodaji? Zna li netko koja su pravila kod skrivenog naloga? Ako ima neka dobra duša neka ih stavi. Hvala

Better not be at all than not be noble


Nalazi li se iza skrivenog naloga na prodaji minimalno 10% stvarne količine na prodaji? Zna li netko koja su pravila kod skrivenog naloga? Ako ima neka dobra duša neka ih stavi. Hvala

da, mora biti minimalno 10%, a može prikazati i više….npr. 1H nalog može imati max. 10 komada ukupno, a mogu biti i samo 2 dionice


pozlatile ti se riječi orsoscro, da padne ispod 4000 stavio bih 40% portfelja u ledo. nešto slično kao kod zabe ako padne ispod 40. naravno ako se uvjeti poslovanja ne promjene, a dosad se nisu promjenili. no ovo nije 2008. i 90% sam uvjeren da ovaj film nećemo opet gledati, zato sam spreman za ove dvije dionice platiti opet nešto više.

izgleda da nisi uočio kako kriza i ledo ne idu skupa. kriza znači pad dobiti, ili duži povrat investitoru na uloženo što znači pritisak na prodaji i pad cijene da bi se povrat uravnotežio sa smanjenom dobiti u narednom razdoblju. No kako tržišta nisu efikasna uslijed sveopće rasprodaje događaju se i rjetke anomalije da padnu i cijene dionica kojima dobit neće pasti, zapravo ovdje će i porasti. takve prilike se trebaju prepoznati i kupiti dionicu koju prodaju ustrašeni i manje vješti zbog toga jer kao svi prodaju pa moraju i oni, a ne uviđaju da time čine ozbiljnu pogrešku, ili je jednostavno prodaju jer znaju da će je uloviti niže. po meni najbolja strategija i pristup dosad mnogo puta iskušana i uvijek dobitonosna u prosjeku po vlastitom iskustvu, u kratkom razdoblju od 50-100%.

lijep pozdrav

100% kolega!
ja sam npr, kupovao LEDO nedavno na 5000, pa dokupio na 4300. sad sam negdje na 0 da prodam, ali ne pada mi na kraj pameti, kvalitetna firma kao LEDO mora se čak i na ovoj truloj burzi tržiti iznad 5000 kn, a kad cijelu burzu ponese zeleni val, otići će LEDO na 6000 kn. e tu ću i ja prodati! [smiley]

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

lijepo ste to isplanirali.plan je očekivanje koje se neće realizirati. jedino je sigurno da nećete dobiti dividendu.

danas je došlo do 4650 kn pa se odbilo dolje…vidjet ćemo hoće li opet na 4200 kn, ali ne bi bilo loše…dapače [thumbsup]

Krajem slijedećeg tjedna počinje sezona objave FI u hrvata. Ledo bi trebao iskazati vrlo dobre rezultate. To bi na nekoliko dana moglo i dići cijenu. A još i čekamo da vidimo što će biti sa Todorkinom ponudom za Mercator. Ako se i tamo priča malo iskonkretizira, moglo bi biti veselja za Ledo i ostale todorke. Samo još malo strpljenja.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

New Report

Close