LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Pa kako sada stvari stoje otvoreno je do 4.000 kn. Možda je tu dno? Možda?

izgleda da je jučer bilo dno LEDA, ipak je to preveliki pad u manje od mjesec dana od 5500 kn na samo 4200 kn, tj. -1300 kn po dionici! i to u godini rekordnih rezultata! ide LEDO od danas UP prema 5000 kn [thumbsup]
[/quote]
Prema 5.000,00 čega krumpira jer 5.000,00 kuna nećeš gledati tako brzo.
[/quote]

krajem godine LEDO će nazad u crobex, a onda će ga indeksni morati kupiti bar 700 komada u roku par dana, a to znači rast cijene od min. +30%…pa ti "šefe" čekaj par kuna jeftinije, samo tko će ti prodati? [proud]

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

ajde, ipak se nece otopit ovaj sladoled…


ajde, ipak se nece otopit ovaj sladoled…

ma kao da je zaleđen na 4200-4300 kn,haha

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica, samo izraženo mišljenje koje se može mijenjati

počelo je skidanje ovog H naloga na 4400 kn, kad ga dokusurimo, otvoren je put povratku na 5000 kn! [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica, samo izraženo mišljenje koje se može mijenjati


počelo je skidanje ovog H naloga na 4400 kn, kad ga dokusurimo, otvoren je put povratku na 5000 kn! [thumbsup]

4.250,01 iznenađenje ? ide Ledo ispod 4.000 mada to skoro nikome ne odgovara.


počelo je skidanje ovog H naloga na 4400 kn, kad ga dokusurimo, otvoren je put povratku na 5000 kn! [thumbsup]

4.250,01 iznenađenje ? ide Ledo ispod 4.000 mada to skoro nikome ne odgovara.
[/quote]

Odgovara mirovincima i to onima što su kupovali na 7000, idealna prilika za smanjiti ulaz.

PBZ mirovinski je kupovao na svim cijenama, od 20000 kuna nanize. Ne razumijem zašto sad ne kupuju. Odlična turistička sezona, odlicni polugodisnji rezultati, rast maloprodaje 18%, mogućnost kupnje Mercatora, topli rujan. Očekujem P/E 5.


počelo je skidanje ovog H naloga na 4400 kn, kad ga dokusurimo, otvoren je put povratku na 5000 kn! [thumbsup]

4.250,01 iznenađenje ? ide Ledo ispod 4.000 mada to skoro nikome ne odgovara.
[/quote]

"šefe", jedini pravi prodavač koji je ostao je ovaj s 98 komada na 4350 kn, kad njega smaknu bit će nagli skok gore jer više nema tko prodavati i rušiti pa pazi da na zakasniš na vlak. pad ispod 4000 kn možeš samo sanjati

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!

onaj s 98 komada na 4350 kn se maknuo i izgleda da sad rasprodaje na 4200 s manjim nalozima…do sad je prošao 81 komad pa izgleda da će danas sve prodati [cool]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

gotovo iskrcavanje? solidan bid je na 42xx kuna, ali više nitko ne lupa po njemu…
ja sam ulovio nešto na ovim razinama, ali nemam ništa protiv još poklon paketa [thumbsup]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Činjenica da su se ovi na desnoj strani razrijedili, a lijeva strana se polako nabildava ukazuje na to da bi se moglo polako gore. Osim toga i naredno FI će biti dobro, tako da nema brige. Samo još malo strpljenja.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

ja kupio i još bi
šteta bi bila ako ne bi
tra la la la la
[cool]

New Report

Close