LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kaj ovo još uvijek indexni izlaze?

Ne izlazi indexni, napisao sam lijepo gore.
Sada izlaze špekulanti koji su kupovali od indexnog.
Prodaju sa minusom, jer su htjeli zaradu nabrzaka.

Ima toga još podosta za prodati obzirom koliko je prometa bilo.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



kaj ovo još uvijek indexni izlaze?

Ne izlazi indexni, napisao sam lijepo gore.
Sada izlaze špekulanti koji su kupovali od indexnog.
Prodaju sa minusom, jer su htjeli zaradu nabrzaka.

Ima toga još podosta za prodati obzirom koliko je prometa bilo.

lp
[/quote]

Daj ti nama reci plavi kak ti mozes znati koliko tko jop zeli prodati?. to već spada u insajd informacije, a to nije dozvoljeno, ako nisi znao.. i još se hvališ time
[yawn]

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti




kaj ovo još uvijek indexni izlaze?

Ne izlazi indexni, napisao sam lijepo gore.
Sada izlaze špekulanti koji su kupovali od indexnog.
Prodaju sa minusom, jer su htjeli zaradu nabrzaka.

Ima toga još podosta za prodati obzirom koliko je prometa bilo.

lp
[/quote]

Daj ti nama reci plavi kak ti mozes znati koliko tko jop zeli prodati?. to već spada u insajd informacije, a to nije dozvoljeno, ako nisi znao.. i još se hvališ time
[yawn]
[/quote]

Kolega stvarno ste dosadni, moram vam to reći, na svaki drugi moj post na ovom forumu vi bacite neku provokaciju.
Ako vam toliko oponiram, javite se na PM, poslat ću vam za sladoled.

Što se tiče posta i insajd informacija, nisu to insajd informacije, samo treba pogledati promete onaj dan kada je indexni izlazio i vidjeti koliko je tu bilo transakcija i po koliko komada.
Eto, na to sam mislio, pretpostavio sam da su ušli špekulanti jer se znalo da će prodavati indexni, možda sam i u krivu, ali sudeći po stanju na burzi ja sam ipak u pravu.

Crobex + 0,8 % Ledo – 3,13 %.

lp i sretno

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ne izlazi indexni, napisao sam lijepo gore.
Sada izlaze špekulanti koji su kupovali od indexnog.
Prodaju sa minusom, jer su htjeli zaradu nabrzaka.

Ima toga još podosta za prodati obzirom koliko je prometa bilo.

lp

Ne pišem ja o indexnom već o špekulantima za koje vi "znadete" da će prodavati i da ih ima jos dosta…
koliko ste samo ljudi zaveli u crno na lkpc svojim podlim pisanjem i nastupom??? da sam jedan od njih svoju bi zadovoljštinu potražio na sudu

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti

Ovo više liči na svjesno, namjerno i promišljeno rušenje cijene radi jeftinog dokupa koji je u znatnim količinama postavljen na 4.100 kuna. Slijedeća objava FI će biti jako dobra jer bilo je duuugo toplo ljeto. I prethodno FI je bilo jako dobro, pa će ovo koje se čeka biti još bolje. Znači, samo malo strpljenja i Ledo će doći na svoje cijene.
http://www.poslovni.hr/vijesti/ledo-povecao-dobit-184197.aspx

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


Ovo više liči na svjesno, namjerno i promišljeno rušenje cijene radi jeftinog dokupa koji je u znatnim količinama postavljen na 4.100 kuna. Slijedeća objava FI će biti jako dobra jer bilo je duuugo toplo ljeto. I prethodno FI je bilo jako dobro, pa će ovo koje se čeka biti još bolje. Znači, samo malo strpljenja i Ledo će doći na svoje cijene.
http://www.poslovni.hr/vijesti/ledo-povecao-dobit-184197.aspx

I koliko onda idemo nizbrdo za nagradu.


Ne izlazi indexni, napisao sam lijepo gore.
Sada izlaze špekulanti koji su kupovali od indexnog.
Prodaju sa minusom, jer su htjeli zaradu nabrzaka.

Ima toga još podosta za prodati obzirom koliko je prometa bilo.

lp

Ne pišem ja o indexnom već o špekulantima za koje vi "znadete" da će prodavati i da ih ima jos dosta…

[/quote]

Jesam li u pravu ja ili vi, vidimo po stanju na burzi.

Zadnja cijena 4250, od kada sam upozorio na određene činjenice, cijena je pala preko 15 %.
Biti će da ipak prodaju špekulanti, zar ne kolega?
Kako stvari sada stoje, boljih dana nema na vidiku, nažalost.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

ekipa se opet počela krcati na 4200 kn, a kad LEDO uđe nazad u crobex prodavat će nazad indeksnom fondu po 5500 kn…. taj indeksni fond ne kužim kako mu se to isplati pratiti ovaj bezvezni crobex ?! [rolleyes]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Da li se je iskrcao do kraja ovaj što je prodavao na 4200 ili bi još mogao lupati po bidu?

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Pa kako sada stvari stoje otvoreno je do 4.000 kn. Možda je tu dno? Možda?

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


Pa kako sada stvari stoje otvoreno je do 4.000 kn. Možda je tu dno? Možda?

izgleda da je jučer bilo dno LEDA, ipak je to preveliki pad u manje od mjesec dana od 5500 kn na samo 4200 kn, tj. -1300 kn po dionici! i to u godini rekordnih rezultata! ide LEDO od danas UP prema 5000 kn [thumbsup]

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]



Pa kako sada stvari stoje otvoreno je do 4.000 kn. Možda je tu dno? Možda?

izgleda da je jučer bilo dno LEDA, ipak je to preveliki pad u manje od mjesec dana od 5500 kn na samo 4200 kn, tj. -1300 kn po dionici! i to u godini rekordnih rezultata! ide LEDO od danas UP prema 5000 kn [thumbsup]
[/quote]
Prema 5.000,00 čega krumpira jer 5.000,00 kuna nećeš gledati tako brzo.

New Report

Close