LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@xceed
nije ZG banka nego skrbnički račun u ZG banci….a radi se vjerojatno o skrbn. računu indeksnog fonda koji je jednostvno morao izaći jer je LEDO ispao iz crobexa…kad ponovno LEDO uđe u crobex, onda će indeksni opet kupovati, a to će vjerojatno biti iznad 6000 kn, za oko 3 mjeseeca [wink]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

ovom 6H nalogu na 5150 kn ostalo je još max. 48 komada. idemo ga skinuti??? [tongue]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

Obzirom koliko je ušlo špekulanata ovdje, bojim se da ovo neće tako lako gore.
Moguća pozitivna vijest oko Mercatora bi dionicu lansirala gore, nedvojbeno.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


@xceed
nije ZG banka nego skrbnički račun u ZG banci….a radi se vjerojatno o skrbn. računu indeksnog fonda koji je jednostvno morao izaći jer je LEDO ispao iz crobexa…kad ponovno LEDO uđe u crobex, onda će indeksni opet kupovati, a to će vjerojatno biti iznad 6000 kn, za oko 3 mjeseeca [wink]

Nije šija, nego vrat. Pa naravno da je sa skrbničkog pri Zabi izašao OTP indexni. Od indexnih postoji još samo VB Crobex 10 koji nije imao Ledo. I to je to. OTP se vjerojatno istresao jučer jer mu danas već prekasni datum i sad možemo polako gore.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Ledo nam se naljutio. Nebu njega nitko … Skoro dva milijuna prometa i nedvosmisleni porast cijene. Šteta što je sutra subota. Ali dočekat ćemo mi i ponedjeljak. [smiley] [wink]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

hmmmm…LEDO se do sad dobro držao, ali izgleda da je cijena od 5000 kn mnogima dobra za prodati

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

kakvo je ovo nabidavanje… [smiley]
čini mi se da ih ima mnogo koji bi kupili ispod 5…
Ima li dovoljno prodavača?…čini mi se da ne…osim ovih par špekulanata šta prodaju po istoj ili nižoj cijeni od koje su kupovali…….

;;;;;;;;;; IVANO7 ;;;;;;;;;;;;

najveći nalog na kupnji je 88 komada na 3500 kn…taj se dobro osigurao da ga nitko ne poklopi [lol]

moje pisanje nije investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

Kako kažu iz proizvodno distributivnog cenrta LEDO, prvi put u povijesti su se sve četri linije proizvodnje LEDO sladoleda ponovno uključivale kad se zakoračilo dobrano u deveti mjesec.

ps Kako stvari stoje rezultati bi mogli nadmašiti sva predviđanja, a cijena dionice!!!

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

ING, znači opet si danas kupio LEDO?
nije loše, prodao si na 5200, sad opet kupio na 5000 pa ako opet uvaljaš kupljeno po 5200 puna šaka brade [thumbsup]

moji postovi nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica!!

wein,

nije od LEDA uvijek sve tako slatko

matematički, prvo zaradio 49 KINGOVA, pa izgubio 22, pa opet zaradio 19, i opet u gubitku 69 KINGOVA.

Al s obzirom da imam bonus prodaju na 6.000 kn tu sam četveroznamenkasti broj KINGOVA još u dobitku.

Opet preračunato mogao bi počastiti KINGOM 8 % prvašića u cijeloj Hrvatskoj.

[smiley]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

kaj ovo još uvijek indexni izlaze?

New Report

Close