LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


12% smanjeni prihodi a vi se veselite. Da mi je znati čemu?
Gubitak ostvaren rezanjem troškova. Prihod popravljen prihodima od financiranja (očigledno nemju viziju niti znaju što će s tim sredstvima )
rezali i na plaćama zaposlenika sa 28 milijuna na 23.
Smanjili gubitak sa 5 milijuna kuna na tečajnim razlikama i to je to.
Izvješće je jako loše, to se vidi po većini stavki, nartočito ako se tendencija smanjenja prihoda nastavi i u drugom kvartalu a sva je prilika da hoće.
Jednom riječju za Ledo dolaze jako teška vremena

Kolega

Nemojte vi brinut za naš ledo, svi znamo da vrijedi 3 booka

Brinite vi brigu oko Hdel-a, a i ulaz na 350 vam nije za pohvalu…

Prije ce led preživjet na roštilju negi Hdel na 350 [bye]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Ledo je firma koja više nije to što je nekad bila………isto kao što Ingra više nije to što je nekad bila…..jednostavno vrijeme pregazi firme i dionice……ništa ne traje vječno……ciklusi razvoja i blještavih izvedbi traju dok im ne dođe kraj……tako je i Ledo imao svoje sjajne godine a sad će imati svoje loše godine….nije to Apple pa mogu inovacijama držati firmu stalno na vrhu…..Ledo je 2008. dosegao svoj vrhunac i sad će godinama padati prema razinama sa kojih ponovno može uzeti zalet…..ipak je to drugorazredni management i firma koja ovisi o tržištu jedne male zemlje u kojoj nema prostora za rast…..a ako nema prostora za rast onda može samo padati…..moj savjet je prodati Ledo i ući u firme koje sad počinju uzimati zalet…..Ledo je za slijedećih 5-6 godina firma u padu

“A man's got to do what a man's got to do”


Ledo je firma koja više nije to što je nekad bila………isto kao što Ingra više nije to što je nekad bila…..jednostavno vrijeme pregazi firme i dionice……ništa ne traje vječno……ciklusi razvoja i blještavih izvedbi traju dok im ne dođe kraj……tako je i Ledo imao svoje sjajne godine a sad će imati svoje loše godine….nije to Apple pa mogu inovacijama držati firmu stalno na vrhu…..Ledo je 2008. dosegao svoj vrhunac i sad će godinama padati prema razinama sa kojih ponovno može uzeti zalet…..ipak je to drugorazredni management i firma koja ovisi o tržištu jedne male zemlje u kojoj nema prostora za rast…..a ako nema prostora za rast onda može samo padati…..moj savjet je prodati Ledo i ući u firme koje sad počinju uzimati zalet…..Ledo je za slijedećih 5-6 godina firma u padu

u ponedeljak odmah prodajem ledo, a vas kolega molim da napišete gdje ući da ne zakasnim na zalet [proud]

Na kupnji :

Kako je moguće da kad ja zadam nalog na 30-50 kn više od ovih 21 kom ,
on se automatski poveća 1 lipu iznad mene?
Probao 3 puta…
Inače trgujem preko fime…

smanjuje se minus.......


Na kupnji :

Kako je moguće da kad ja zadam nalog na 30-50 kn više od ovih 21 kom ,
on se automatski poveća 1 lipu iznad mene?
Probao 3 puta…
Inače trgujem preko fime…

možda imate istog brokera

ledo je na akciji ???

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


ledo je na akciji ???

Je veliko sniženje na ovoj odličnoj dionici s odličnim rezultazima , svakako dokupiti.

kratki pogled na potporu dionici

http://www.svijet-dionica.net/index.php?option=com_content&view=article&id=383:ledo-ima-pravu-potporu-tek-na-6000-kn&catid=62:tehnika-analiza-dionice


kratki pogled na potporu dionici

http://www.svijet-dionica.net/index.php?option=com_content&view=article&id=383:ledo-ima-pravu-potporu-tek-na-6000-kn&catid=62:tehnika-analiza-dionice


Nama više jeftinih dionica Ledo cijena lagano malo po malo napreduje prema 7.000 gdje se očekuje iduća jača potpora.



kratki pogled na potporu dionici

http://www.svijet-dionica.net/index.php?option=com_content&view=article&id=383:ledo-ima-pravu-potporu-tek-na-6000-kn&catid=62:tehnika-analiza-dionice


Nama više jeftinih dionica Ledo cijena lagano malo po malo napreduje prema 7.000 gdje se očekuje iduća jača potpora.
[/quote]

slažem se i sa ovim ,moguće da ne dionice uopće i ne udari u potporu.

evo sada potpore, za 10 min.

cijeli me dan lipari, evo mu sad…. [proud]

New Report

Close