LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Febo, mogu se složiti sa Vama, ali po pitanju financijskih izvještaja LEDA ipak ne (iako nemam dionicu [undecid]) . Kod Leda nema jedne godine gubitak, u drugoj dobitak. Uvijek je dobitak i uvijek (barem do sada bilo) veći nego prethodne godine. Uzmite kapital prije pet godina, i pratite ga iz godine u godine. Uvijek raste. I to po sličnoj, relativno predvidljivoj stopi. Da li možemo i za 2010 očekivati isto? Prvenstveno će ovisiti o turističkoj sezoni, rekao bih.

E prije sviju nas to je skužio gospon Bahovec koji se uvalio u Ledo još 1991. prije Tode.
To je bio posao. [thumbsup]
Mi smo svi pikzibneri.. [sad]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


E prije sviju nas to je skužio gospon Bahovec koji se uvalio u Ledo još 1991. prije Tode.
To je bio posao. [thumbsup]
Mi smo svi pikzibneri.. [sad]

yep. njemu je danas div yield skoro 100% na ulaz.

dobro- bolje- DO-LE!!!

moram priznat da sam bio skeptičan prema ovoj dionici i preferirao sam neke druge, ali pametan investitor prizna svoju grešku što prije a ne na kraju.
jer na kraju to naprave samo budale.

zaista najbolja firma i dionica na ZSE, i u kriznoj godini 10% veća dobit.ako se trend nastavi na kraju ove godine očekujem 110mil+.
može li najbolje?
može!Ledo!

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

treba samo pratiti srecka svi za njim


LEDO. rekordna dobit u povijesti kompanije.

stavka dobiti nakon poreza i amortizacije dakako da može biti rezultat računovodstvene gimnastike, pogotovo na frejmu samo jedne godine. Može biti i rezultat racionalizacije rashoda, obrtnog kapitala, ovog ili onog, ali ono što je smisao investiranja je dodavanje nove vrijednosti iz redovnog poslovanja. Rast kapitala kojeg si suvlasnik.

Ledo je još jedne godine, u nizu mnogih, dodao nove vrijednosti na glavnicu za novi frtalj i to je suština. S time da je prošla bila vrlo izazovna, kao što će biti i tekuća. Kapital i rezerve na kraju 2008: 543 mil. Kapital i rezerve na kraju 2009: 653 mil.


Tragom odličnih poslovnih rezultata dionica Ledo + 2,97 % malo ali zadovoljavajuće za početak rasta ove podcijenjene dionice.

Polako nestaje leda

Najbolji mirovinski fond u povijesti PBZ samo skuplja i skuplja….

I sad opet skupio 110 komada

Molim hitan izvještaj Suzukija

Kolega Suzuki, pa šta je ovo sad, da nisu drukeri?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

ko je taj Suzuki?

ZABA?


Polako nestaje leda

Najbolji mirovinski fond u povijesti PBZ samo skuplja i skuplja….

I sad opet skupio 110 komada

Molim hitan izvještaj Suzukija

Kolega Suzuki, pa šta je ovo sad, da nisu drukeri?


To je kolega Vidra pokušao rušiti Ledo sa oko 150 dionica , i sad plače nije mu uspjelo a maca popala sve i pita ima li još naivaca.

pa jel ima kakve najave dividende?
ne bi lose sjela…


pa jel ima kakve najave dividende?
ne bi lose sjela…

Dobro bi došla ali i bez dividende Ledo je jedna od naših najboljih dionica.

Nego, nitko od vas dioničara Leda mi nije odgovorio kako gleda na ovo: http://www.zse.hr/default.aspx?id=28265

New Report

Close