LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ledo 6.447 + 1,53 %

Koliko ja vidim -3,36% je zavrsilo. Preporuka http://www.svjetlost.hr/default.aspx?id=22


Bas gledam

Ledo trenutno na 2 buka,a povrat na kapital 20 % smiješno
Brutalna tvrtka, brutalan potencijal

pa kolega za vi niste čuli za ništa naprednije od booka??? a rugate se drugima

nije li to karakteristika licemjera??

http://www.kucilooro.webs.com/


Bas gledam

Ledo trenutno na 2 buka,a povrat na kapital 20 % smiješno
Brutalna tvrtka, brutalan potencijal

Kolega bilo bi dobro da podijelite s nama gdje to gledate jer ja vidim da je povrat na kapital 13,91% što nije za hvaliti se s obzirom da se trži na 2BV i činjenicom da ROE pada ko kruška jer je Ledo kao firma prošle godine dosegao svoj vrh i odsad mu je jedini put prema dolje.
Neću ni spominjati da ima građevinara ,kojih se vi užasavate, sa boljim ROE a trže se blizu 1BV dok recimo ERNT ima bolji ROE od Leda a trži se na 1,5BV.
Dakle neka fer cijena Leda bi bila između 3500 i 4500 kuna, tako da moram iskoristiti ovu priliku i čestitati kolegi g.DInku Novoselcu koji je uspio spio uvaliti Ledo po 5000 kolegi iz PBZ mirovinca.
Pa nije ni čudo s obzirom da je PBZ mirovinac najgori mirovinski fond u povijesti čovječanstva.
Ali ne brinite, naši iz AZ fonda su već predvidjeli fond za pripomoć svim korisnicima PBZ mirovinskog fonda.Nećete biti gladni

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

@fedya

Kolega bilo bi dobro da podijelite s nama gdje to gledate jer ja vidim da je povrat na kapital 13,91% što nije za hvaliti se s obzirom da se trži na 2BV i činjenicom da ROE pada ko kruška jer je Ledo kao firma prošle godine dosegao svoj vrh i odsad mu je jedini put prema dolje.
Neću ni spominjati da ima građevinara ,kojih se vi užasavate, sa boljim ROE a trže se blizu 1BV dok recimo ERNT ima bolji ROE od Leda a trži se na 1,5BV.
Dakle neka fer cijena Leda bi bila između 3500 i 4500 kuna, tako da moram iskoristiti ovu priliku i čestitati kolegi g.DInku Novoselcu koji je uspio spio uvaliti Ledo po 5000 kolegi iz PBZ mirovinca.
Pa nije ni čudo s obzirom da je PBZ mirovinac najgori mirovinski fond u povijesti čovječanstva.

užasno, zar je kolega deluks počeo lažirati podatke?????????
to zahtijeva prijavu hanfi!!!!!!!!

http://www.kucilooro.webs.com/

Evo opet netko lupa po asku. Prije par dana se ista stvar dogodila – sve prolazi po bidu, a na Ledu netko uzme za veće pare po asku.
Ovo mi izgleda kao da netko čuva prinos prije kraja godine. Da idem pogađati, rekao bi da je ovo Auctor.


Evo opet netko lupa po asku. Prije par dana se ista stvar dogodila – sve prolazi po bidu, a na Ledu netko uzme za veće pare po asku.
Ovo mi izgleda kao da netko čuva prinos prije kraja godine. Da idem pogađati, rekao bi da je ovo Auctor.

Ma ovo je onaj jad PBZ mirovinac koji mora lupati po asku jer nema nikog na bidu.
Ne znam samo kako će mu to pomoći.
BSN.
Isto kao i jučer počisti ask ,onda stavi 50 komada na kupnju, proda 10 komada fenomenima i to je to.
Ali već sam rekao da je AZ fond osnovao specijalan fond za pomoć PBZ fondu tako da vi koji ste u PBZ-u nećete biti kruha gladni kad odete u mirovinu.

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

LEDO 6.350 + 4,06 %

LEDO + 4,78 %

BRUTALAN KAPITAL kupuje ovu brilijantnu dionicu…
Hoce li još dolje, nemam pojma, ali mislim da ce predvoditi rast kad trziste krene gore

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


BRUTALAN KAPITAL kupuje ovu brilijantnu dionicu…

Ko se mača lača od mača bi mogo i da pogine. Lako PBZ penzionom da se razbacuje tuđim parama.


Hoce li još dolje, nemam pojma, ali mislim da ce predvoditi rast kad trziste krene gore

A kada če to da bude i na kolko če da bude Ledo pre nego šta krene gore?????


BRUTALAN KAPITAL kupuje ovu brilijantnu dionicu…
Hoce li još dolje, nemam pojma, ali mislim da ce predvoditi rast kad trziste krene gore

interes za agrokorove dionice je isplasnuo od kada su u zalog dali tvornice za garanciju 400m eur
….baš zato mislim da su iste nisu više u fokusu ulagača iako to su odlične dionice…..

na 4300 sve prodajem...

http://seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-ledo-i-kras-dobitnici-tjedna%2c-crobex-porastao-0%2c5%25,64469.html

todex

New Report

Close