LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A zamisli da dva tri dana ne šiša. Mogao bi kupovati po nižoj cijeni. A ako stavi tipa 500komada na bid može ga neko poklopiti pa nebi bio presretan. Ja ti kažem sigurna luka. Ni gore niti dole, branjenje cijene jer je toda uzeo kredit, a dionice zalog.

Cekaj malo…zalozio dionice kazes…mislis na margin…pa kaj bi toda kupovao s tim marginom.
A druga prica, ak mislis da je zaduzio dodatno agrokor…al opet to nema veze onaj ko mu daje kredit ili uzeo obveznice, pa nije taj gledao cijenu na burzi vec je njegoa aparatura uvidila u bilancu i na temelju toga odlucuje a ne na temelju cijene na burzi

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.



A zamisli da dva tri dana ne šiša. Mogao bi kupovati po nižoj cijeni. A ako stavi tipa 500komada na bid može ga neko poklopiti pa nebi bio presretan. Ja ti kažem sigurna luka. Ni gore niti dole, branjenje cijene jer je toda uzeo kredit, a dionice zalog.

Nije margin. Pozdrav.

Cekaj malo…zalozio dionice kazes…mislis na margin…pa kaj bi toda kupovao s tim marginom.
A druga prica, ak mislis da je zaduzio dodatno agrokor…al opet to nema veze onaj ko mu daje kredit ili uzeo obveznice, pa nije taj gledao cijenu na burzi vec je njegoa aparatura uvidila u bilancu i na temelju toga odlucuje a ne na temelju cijene na burzi
[/quote]

Uhljebe na ulicu!!!!!

Ovaj baja zbilja sisa.
Ajde stavite sve po 7300 da zgotovimo sa tim..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Ovaj baja zbilja sisa.
Ajde stavite sve po 7300 da zgotovimo sa tim..

meni je ostalo jos leda ali sam dosta i rasprodavao..nikad se nezna, ovo ostane, tko zna dal ovaj kaj rešeta ko maxim po diviziji nekaj zna kaj mi neznamo

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Da, zna itekako dobro da će "popušiti", al ionako ne kupuje svojom lovom.


Da, zna itekako dobro da će "popušiti", al ionako ne kupuje svojom lovom.

Jesi li siguran?
Molim te da ubuduce ne ispaljuješ ovakve paušalke..

Još prije par dana si na 6600 savjetovao prodaju leda, ja san napisao strong buy na 6500, jer nudi sigurnih 10.ak %

Na HDEL-u sam vam napisao na 305 kn,onako frendovski da se pazite, jer oscilatori nadgrizaju nulu—eto je sada 10 % niže…

kad se zbroji pad tamo i rast na ledu , razlika u 2 tjedna je 20 %…

Eto zašto neki zaražuju a neki piskaraju, a bez rezultata

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.



Ovaj baja zbilja sisa.
Ajde stavite sve po 7300 da zgotovimo sa tim..

meni je ostalo jos leda ali sam dosta i rasprodavao..nikad se nezna, ovo ostane, tko zna dal ovaj kaj rešeta ko maxim po diviziji nekaj zna kaj mi neznamo
[/quote]
Samo treba zbrojiti 2+2..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Da ne pišem nešto novo evo tekst sa http://www.mojnovac.net

Bog zna tko je u tom posrnulom carstvu najbolja firma………..to ne zna ni onaj tko je potpisao FI, a kamoli neki forumaš.

Zadnje što sam pratio neku članicu ocvalog imperija je bilo Belje i misterizoni nestanak ikakave dobiti, a dobili su gotovo 100 milja poticaja.
Poslije sam vidio da se proizvodi Belja plasiraju preko dvije druge članice, preko jedne ide izvoz preko druge domaći plasmani?
Poticaje od 100 milja nisam uspio locirati.
Tako i Ledo, transparentni su za poluditi

If I go there will be trouble, an' if I stay it will be double, so you got to let me know, should I stay or should I go


Ledo je u 2009 zaposlio novih 150 ljudi

P/e na cijeni od 7300 = 12,7

Brutala


Brutalna laž!
Dobit u 2009 je 66,107 mil
Zadnji kvartal 2008. gubitak 37,26 mil.kn.
Inaće i ranijih godina u četvrtom kvartalu veliki gubici.Tada se manje liže.I nema razloga da četvrti
kvartakl bude bolji nego lani.Dapaće,pad prihoda i lošiji treći kvartal ove godine ukazuje da bi moglo biti i gore tj.veći gubitak nego lani.
Ali u slućaju istog rezultata godišnja dobit bi trebala biti

66.107 -37.226=28.881 procijenjena godišnja dobit 2009/tri kvartala poznata samo četvrti procijena/

godišnja dobit:br.dionica=28.881.000:220.170= 131,12

131,12 X12,7/dizelašov p/E/ = 1.664
Sadašnja cijena 7.200

7.200:1.664=4,33

Ovo polako prelazi u ribarske priče.
Žao mi je naivnih koji ulaze po ovim cijenama.

Realni P/E za Ledo bi ove godine uz ovu cijenu je

7.200:131,120=54,91

Očito je da nikome ne treba vjerovati.Dobro provjeriti jer ovo bi mogla biti dobra pušika za
zadnje kupce.Mislim da je drukerska ekipa napustila Ledo.JANAF,LEDO… TISK,FRNK,LVCV,VLDS
vjerovatno dolaze na red.Dobre i jeftine dionice koje će postati likvidne,ali vrlo interesantne
radi malog broja slobodnih dionica i mogućnosti da je ekipa napuca.Sada se ekipa krca jeftino,a
onda uzlet.

ADRS,DLKV,ATPL su preveli zalogaj.

@ lopina.
Drzi se Tankerske, tamo si lijepo zaradio..
[bye]

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


@ lopina.
Drzi se Tankerske, tamo si lijepo zaradio..
[bye]

e a žiku koje lopina podatke koristi..to on ima neki svoj RDG i bilancu doma [lol] [lol] a i ova matematika je neki viši stupanj [lol]

Očito je da nikome ne treba vjerovati.Dobro provjeriti jer ovo bi mogla biti dobra pušika za
zadnje kupce.Mislim da je drukerska ekipa napustila Ledo.JANAF,LEDO… TISK,FRNK,LVCV,VLDS
vjerovatno dolaze na red.Dobre i jeftine dionice koje će postati likvidne,ali vrlo interesantne
radi malog broja slobodnih dionica i mogućnosti da je ekipa napuca.Sada se ekipa krca jeftino,a
onda uzlet.

ADRS,DLKV,ATPL su preveli zalogaj.

da evo Dizel i ja smo napucali Ledo na 7,5K. Svaki dan trošimo po preko nekoliko milja da ga napucamo i sad te na stotine dionica svakodnevno iskrcavamo naivcima [rolleyes]. Isto i Jnaf. Svaki dan po pola milje smo ulupavali od 2000 do 3500. Ne znam …al meni se čini da pol foruma boluje od nekog oblika šizofrenije.. umjesto da se prime knjige. Lopina pa sve ti piše. [bye]

I'LL BE BACK

New Report

Close