LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A daj ti meni objasni kako ti mozes tvrdit da je LEDO na svom vrhuncu??

Nema zime. Ne da Auctor svoju miljenicu.

Governor, a meni odgovor…
Nije u redu….
No, OK, ajde bit će drugi put….

Ne ulazim u vaše rasprave i prepucavanja (neki ih nazivaju i vrijeđanjima) o Todoriću, Agrokoru, financijskim izvješćima, ko je šta govorio i pisao, rasprave o kvaliteti Ledovih proizvoda, potencijalnim preuzimanjima, prihodima, dobiti…i svega što je ovdje o firmi napisano zadnjih par mjeseci,
ali moram zaključiti da je LEDO-R-A deluxe dionica zbog onoga kako se ponaša na burzi!
(P.S. nemam LEDO)

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Iz današnjeg trgovanja se vidi da opet netko veliki kupuje,tko može 64 kom u šutu kupiti osim fondova i eventualno jednog ili dva igrače za koje se zna da mogu.Na ledu već tjednima zagrebačka banka marljivo sakuplja a maleni su neodlučni i preslaguju se,samo pazite da vam ledo ne ode previsoko.
Sjetite se pred dva tjedna kada je ledo uzletio a cijeli crobex padao,čovjek se začas prevari.

Vidi se po ocjenjivanju na forumu da je ekipa većinom vani i čekaju nižu cijenu.Svaki pozitivan post o ledu je loše ocjenjen a negativan visoko.Pazite samo da vem ledo nebi izmaknuo…


A kako i ne bi kad je ovo iznimna prigoda za krupni kapital da prikupi kakve takve količine ove DELUXE dionice od malih drhtavih ručica po povoljnim cijenama.

kako od kojih švarci [proud]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

Danas ovdje sve do 7300 netko popapa , čeka da se skupe na asku pa njam , njam …. [thumbsup]

smanjuje se minus.......

Vrlo signifikantno…iako oscilatori ne djeluju tako i po njima bi trebali padat.

Ne stavljaju se veliki bidovi da ask nebi pobjegao…vrlo zanimljivo

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Danas je jedan veći igrač kupio skoro cijelu današnju količinu. Za tri dana ćemo znati onačno tko to naviše skuplja. Ja bi ovako igrao da hoću održati cijenu. Da su htijeli veću količinu pustili bi da padne pa skupljali malo po malo. Čisto držanje cijene tu gdje je. Znači sigurna luka kao HT.


Danas je jedan veći igrač kupio skoro cijelu današnju količinu. Za tri dana ćemo znati onačno tko to naviše skuplja. Ja bi ovako igrao da hoću održati cijenu. Da su htijeli veću količinu pustili bi da padne pa skupljali malo po malo. Čisto držanje cijene tu gdje je. Znači sigurna luka kao HT.

Nisi u pravu, da je htio držat cijenu stavio bi ogromne bidove, ovako pušta da se nakupi prodaje pa ju ošiša

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

tim više što na asku stoji par plašljivaca da stišću prema dolje ove mikroorganizme po 1-2-3 komada

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

A zamisli da dva tri dana ne šiša. Mogao bi kupovati po nižoj cijeni. A ako stavi tipa 500komada na bid može ga neko poklopiti pa nebi bio presretan. Ja ti kažem sigurna luka. Ni gore niti dole, branjenje cijene jer je toda uzeo kredit, a dionice zalog.

New Report

Close