LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jel 3 put kad se pojavi RSI < 70 znači da ovaj put nije zajebancija?


Ja samo ne mogu skužiti kako tako 1 vrhunska dionica kao LEDA izgubi u 2 dana dobrih 1000kn ili 14% cijene????

isto kako je dobila 50% u par dana Još je i malo pala trebaš naučit da ne ulaziš u dionicu koj raste danima

evo me tko je rekao da nema "navlakaca" na ledu??!?! Tu sam ne brini se

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!



Ja samo ne mogu skužiti kako tako 1 vrhunska dionica kao LEDA izgubi u 2 dana dobrih 1000kn ili 14% cijene????

isto kako je dobila 50% u par dana Još je i malo pala trebaš naučit da ne ulaziš u dionicu koj raste danima
[/quote]

Bolje rečeno kolega kako je palo još će bolje rasti kad izađe poslovno izvješće Leda. Prema tomu tko se sad iskrca već gubi a pitanje je dali će se ponovno uspijeti ukrcati , ili će platiti puno više od prodajne cijene.

Stiže laka konjica.

Korkyra

Hvala ekipi koja mi je prodala i od koje sam kupio ledo

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


Stiže laka konjica.

LEDO + 2,04 % , 6.750,00 kuna

Najbolje ponude [ LEDO-R-A ]
Kupnja Cijena
14
6.751,00
7
6.750,01
8
6.750,00
5
6.730,00
11
6.700,00
1
6.607,00
3
6.600,01
15
6.530,00
1
6.512,03
10
6.512,02
Cijena Prodaja
6.840,00
3
6.841,00
2
6.848,00
6
6.895,00
1
6.938,00
5
6.938,88
2
6.947,50
2
6.948,00
3
6.949,50
2
6.950,00
3

opet probili 7k [thumbsup]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

predmnijevam… još nekih 200-tinjak dionica na ovim razinama i to bi bilo to. Onda opet počinje dobri stari "pa kako? pa kako?"

I'LL BE BACK

Vidim da je ovdje sve puno načitanih sa znanjem. Dajte malo da provjerimo ovu po meni enormno visoku cijenu dionice sladoledara jednom jednostavnom a vrlo učinkovitom metodom koju svi dobro poznajemo od Grahama jer smo je pročitali u knjigama.
On kaže da umnožak P/E sa P/BV ne bi trebao biti veći od 22,5.
Pa da vidimo kakav je slučaj s ovim sladoledarom. Siguran sam da ispunjuje ovaj kriterij.

LEDO P/E 15 x P/BV 2,5 = 37,5

O,ne, šokiran sam!!! Pa ova dionica je skoro duplo skuplja od Grahamove preporuke, a znamo da je Graham najveći ulagač koji je ikad živio i da je pročitao puno knjiga kao i ulagači ovdje.
Vrijeme je da se ova dionica vrati u realne okvire jer je po Grahamu jako precijenjena.
A ako Graham ne zna onda ne znam ni ja

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


Vidim da je ovdje sve puno načitanih sa znanjem. Dajte malo da provjerimo ovu po meni enormno visoku cijenu dionice sladoledara jednom jednostavnom a vrlo učinkovitom metodom koju svi dobro poznajemo od Grahama jer smo je pročitali u knjigama.
On kaže da umnožak P/E sa P/BV ne bi trebao biti veći od 22,5.
Pa da vidimo kakav je slučaj s ovim sladoledarom. Siguran sam da ispunjuje ovaj kriterij.

LEDO P/E 15 x P/BV 2,5 = 37,5

O,ne, šokiran sam!!! Pa ova dionica je skoro duplo skuplja od Grahamove preporuke, a znamo da je Graham najveći ulagač koji je ikad živio i da je pročitao puno knjiga kao i ulagači ovdje.
Vrijeme je da se ova dionica vrati u realne okvire jer je po Grahamu jako precijenjena.
A ako Graham ne zna onda ne znam ni ja


Niti neznaš jer otvoreno drukaš kao ne zanima te Ledo onda čemu analiziraš i što se čudiš da je skup . Sutra će ti biti još skuplji prekosutra preskup čemu se onda zamaraš tom dionicom . Kupi si dionicu Atlanske plovidbe pala je i danas ili IGH i bit ćeš zadovoljan.


Vidim da je ovdje sve puno načitanih sa znanjem. Dajte malo da provjerimo ovu po meni enormno visoku cijenu dionice sladoledara jednom jednostavnom a vrlo učinkovitom metodom koju svi dobro poznajemo od Grahama jer smo je pročitali u knjigama.
On kaže da umnožak P/E sa P/BV ne bi trebao biti veći od 22,5.
Pa da vidimo kakav je slučaj s ovim sladoledarom. Siguran sam da ispunjuje ovaj kriterij.

LEDO P/E 15 x P/BV 2,5 = 37,5

O,ne, šokiran sam!!! Pa ova dionica je skoro duplo skuplja od Grahamove preporuke, a znamo da je Graham najveći ulagač koji je ikad živio i da je pročitao puno knjiga kao i ulagači ovdje.
Vrijeme je da se ova dionica vrati u realne okvire jer je po Grahamu jako precijenjena.
A ako Graham ne zna onda ne znam ni ja

Kolega, vi kao da se s marsa pali. Malo ste pobrkali lončiće.Tko je ovdje ikada spomenuo Grahama? Ledo nije Grahamov buy niti i ma ikakve veze s Grahamom.

Inače… Buffetova Coca Cola vam se trenutno tržina P/BV od 5. I ima dvoznamenkasti P/E. Izračunajte si to…

Kolega, pa prodajte… šta će vam "skupi" Ledo… ja stalno govorim forumašima da prodaju Ledo. u jednom se slažemo [smiley]

btw… prema ovoj Grahamovoj formuli (koja na firme poput Leda nije primjenjiva, a to bi trebali znati ako imate znanje) Ledo spada u jeftinije dionice na ZSE. Tko ne vjeruje nek računa… i ne zaboravite prodati [cool]

I'LL BE BACK

New Report

Close