LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kolega split izvješće izlazi za tjedan dana, tko će vam sada prodavati do 5200 kada se zna da će Q3 biti bolesno dobro. Iznad 7000 je kupljeno skoro 1000 komada, i to i malih i onih iz top10. sindrom ”zakasnio sam pa ću malo bashing” je stvarno smiješan [bye] Al opet volio bi i ja dokupiti po 5200 [thumbsup]
Nemojte tako, Splićo samo brine da imatelji ove dionice ne izgube, iako ju nema niti ju namjerava kupiti.

Evo moj potencijalni scenarij za LEDO, hlađenje do 6000kn i onda posljednji 5 val prema 8500kn.
Imao sam priliku kupovati ga na 2800kn, nije me zanimao niti me i dalje zanima.
NA duge staze u ovoj dionici neće nitko izgubiti, moja poanta u svemu je da ima puno boljih prilika.



Malo bolje pogledajte kupnju i prodaju na LEDU, kupnja se povećava i ima je sve više i više.


Misliš prodaja Splićo.
[/quote]
Da, prodaja, pritišću da opet istjeraju slabe ručice, a pogodite tko prodaje, ti isti koji su se nakrcali, na maloj količini će rušiti cijenu dionicu, a oni koji je kupuju neće moći izdržati pritisak vječno.


Tako je, bilo je i za očekivati manju korekciju nakon onolikog rasta, ali ako SMA 20 izdrži na Crobiu, a vjerujem da hoće, i ne bude njegovih većih padova, ne vjerujem ni ja u veći pad ove dionice, barem ne takav radi kojeg bi ju se isplatilo prodavati.

Tko je prodao na 7500kn pa kupio recimo na 6600kn kako to može biti neisplativo????



Tako je, bilo je i za očekivati manju korekciju nakon onolikog rasta, ali ako SMA 20 izdrži na Crobiu, a vjerujem da hoće, i ne bude njegovih većih padova, ne vjerujem ni ja u veći pad ove dionice, barem ne takav radi kojeg bi ju se isplatilo prodavati.

Tko je prodao na 7500kn pa kupio recimo na 6600kn kako to može biti neisplativo????
[/quote]
Svakako je isplativo, ali vrlo su rijetki oni koji uspiju pogoditi takve vrhove i dna.




Tako je, bilo je i za očekivati manju korekciju nakon onolikog rasta, ali ako SMA 20 izdrži na Crobiu, a vjerujem da hoće, i ne bude njegovih većih padova, ne vjerujem ni ja u veći pad ove dionice, barem ne takav radi kojeg bi ju se isplatilo prodavati.

Tko je prodao na 7500kn pa kupio recimo na 6600kn kako to može biti neisplativo????
[/quote]
Svakako je isplativo, ali vrlo su rijetki oni koji uspiju pogoditi takve vrhove i dna.
[/quote]
Ma tko gleda graf mogao je! Kao i VDKT, vidjelo se iz aviona da će biti pad sa 500kn, prodali ga svi živi koji imalo pojma imaju. I sad ga opet kupuju na 380-410kn


Tako je, bilo je i za očekivati manju korekciju nakon onolikog rasta, ali ako SMA 20 izdrži na Crobiu, a vjerujem da hoće, i ne bude njegovih većih padova, ne vjerujem ni ja u veći pad ove dionice, barem ne takav radi kojeg bi ju se isplatilo prodavati.

Izgleda da mijenjaš priču pomalo. Moglo se na grafu vidjeti da je 7500 i pad na 7000 pa rast do 7300kn ustvari najava pada i da je vrijeme kapitalizirati dobit. Sigurno ni promet ne bi bio preko 1 milje da neki tako ne misle.
I vjerujem da će pojedini na tom padu vratiti dionice i imati 15-25% više

Di je danas W. Buffet ? Splite009 , 100-tka za prognozu…

možda bude bolje do kraja dana…


Di je danas W. Buffet ? Splite009 , 100-tka za prognozu…

W.Buffet je u šumi bio danas, al možda se vrati kupovati na 6000kn

Ja samo ne mogu skužiti kako tako 1 vrhunska dionica kao LEDA izgubi u 2 dana dobrih 1000kn ili 14% cijene????


Ja samo ne mogu skužiti kako tako 1 vrhunska dionica kao LEDA izgubi u 2 dana dobrih 1000kn ili 14% cijene????

navlakači su na moderiranju? [lol]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

New Report

Close