LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Neznam ko je prisutan na brodarima ali bio sam predmet sprdnje na topicima JDPL i ATPL vezano za Ledo. Istina je da sam prve dionice kupio po danasnjih nezamislivih 13000 kuna. Vjerujuci u Ledov potencial bio san vrijedan kolekcionar (Governor svjedok) i danas sam sa Ledom u golemu plusu. Bogami ni Tisak mi se ne drzi lose. Izlazni target? Bumo videli.

Istina, čiča je sakupljao Ledo ko hrčak skupa samnom oko trice, pa i niže kad ga nitko nije htio. Ali dalo se i na brodarima puno zaraditi. na proljeće i puno više nego na Ledu. Na kraju je Ledo ipak pobjednik, kao i uvijek.
[/quote]

Da da kolega ovo je najbolja dionica,po ko znakoji put dokazano

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

ZSE UŽIVO : NAVALA NA AGROKOROVA IZDANJA Crobex se tako stropoštao 0,60 posto i pao blizu 2250 bodova – na 2251,72 boda, a Crobex10 je potonuo 0,79 posto i zaronio na 1174,96 bodova.

Trenutno je najlikvidnija Ingra koja je ostvarila više od 765 tisuća kuna prometa, i to po cijenama između 55,81 i 57,10 kuna. Njome se sada trguje samo tri lipe iznad donje granice tog raspona, a strmoglavila se 2,55 posto.
Belje je prikupilo gotovo 634 tisuće kuna prometa, i to u rasponu od gotovo osam kuna – po cijenama između 95,11 i 102,77 kuna. Njime se trenutno trguje iznad sredine tog raspona – po 99 kuna, a osvojio je 5,54 posto.
Ledo je ostvario više od 503 tisuće kuna prometa, i to po cijenama između 7325,01 i 7599 kuna. Zagrebačkim konditorom iz sastava koncerna Agrokor sada se trguje nadomak donje granice tog raspona – po 7330 kuna, ali je ipak skočio 3,71 posto.
Dionice tvrtki u vlasništvu Agrokora vjerojatno i dalje rastu zahvaljujući prošlotjednom sastanku čelnika Agrokora s predstavnicima najveće private equity tvrtke na svijetu – Blackstonea.
Hrvatske su telekomunikacije prikupile više od 448 tisuća kuna prometa, i to u rasponu od 85 lipa – po cijenama između 272,05 i 272,90 kuna. Najvećim domaćim telekomom trenutno se trguje blizu donje granice tog raspona – po 272,18 kuna – pa je izgubio 0,19 posto.
Više od četristo tisuća kuna ostvarila je još samo Atlantska plovidba kojom je trgovano po cijenama između 1130,10 i 1145 kuna. Dubrovačkim se brodarom sada trguje na donjoj granici tog raspona, a potonuo je 1,07 posto.

Ledo se lagano oporavlja,sigurno dobra firma i dobra dionica.
Zanima me zašto Jamnica se ne trguje i kako to da je tako nisko?Najbolja firma od Todorića…


Ledo se lagano oporavlja,sigurno dobra firma i dobra dionica.
Zanima me zašto Jamnica se ne trguje i kako to da je tako nisko?Najbolja firma od Todorića…

Ma dajte kolega, najbolja Todorićeva firma je Ledo. Pa kaj moramo stalno to objašnjavati? To su sve dobre firme, ali Ledo je br.1.

Jamnica se ne trguje jer ima veliku jediničnu cijenu, a i mali free float. Ja sam si htio iskinuti jednu po 31K još neki dan, ipak je to dionica za odlikaše i svojevrstan statusni simbol, al sam ipak dokupio Ledo. Šta ću…volim lizat. [cool]

I'LL BE BACK

pa dobro pobogu, jutarnja ekipo, hoćete li više shvatiti da na dionici Ledo ne prodaju i kupuju između sebe forumaši nego grabi ekipa iz top10. Eto opet na 7200 bez nekog većeg zamora materijala. Ajde bez panike

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


pa dobro pobogu, jutarnja ekipo, hoćete li više shvatiti da na dionici Ledo ne prodaju i kupuju između sebe forumaši nego grabi ekipa iz top10. Eto opet na 7200 bez nekog većeg zamora materijala. Ajde bez panike

da ….moze biti da ste u pravu……i meni se cinilo po nalozima da su neki dan švarceneger i plavi ko mutavi kupovali……….samo postoji problem
ajmo ga pokusati rijesiti metodom analiticke dedukcije
ako su njih dvojica kupovali a top 10 ima 10 clanova,sta su ova ostala osmorica radili??????
pofuk



Neznam ko je prisutan na brodarima ali bio sam predmet sprdnje na topicima JDPL i ATPL vezano za Ledo. Istina je da sam prve dionice kupio po danasnjih nezamislivih 13000 kuna. Vjerujuci u Ledov potencial bio san vrijedan kolekcionar (Governor svjedok) i danas sam sa Ledom u golemu plusu. Bogami ni Tisak mi se ne drzi lose. Izlazni target? Bumo videli.

Istina, čiča je sakupljao Ledo ko hrčak skupa samnom oko trice, pa i niže kad ga nitko nije htio. Ali dalo se i na brodarima puno zaraditi. na proljeće i puno više nego na Ledu. Na kraju je Ledo ipak pobjednik, kao i uvijek.
[/quote]
jedna bitka je samo dobivena [wink] na stranu leda

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


pa dobro pobogu, jutarnja ekipo, hoćete li više shvatiti da na dionici Ledo ne prodaju i kupuju između sebe forumaši nego grabi ekipa iz top10. Eto opet na 7200 bez nekog većeg zamora materijala. Ajde bez panike

Ekipa se zaletava na prodaji.Sve nalozi od 1-4 kom se prodaju.Stojim iza tog da cijena mora dolje par sto kuna što je već i odradila.Jer povratak na razine od 7100-7500 je stvar od pozitivnog trenda na burzi.
Ljudi se začas plaše,ili pak kapitaliziraju dobit.
Nema straha,izvješće izlazi koje je ujedno i najbolje u cijeloj godini,fonovi se igraju i kupuju pomalo.
Ledo za mene do kraja godine može biti samo iznad ove cijene.

prošle godine Q3 izašlo 31.10. Bliži se, bliži [cool]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Ledo – dobra perspektiva, dobra dionica – vidjet ćemo što budućnost nosi – mišljenje – long buy and hold

Kako je ova tema puna znalaca htio bi postaviti jedno pitanje…Naime sjela mi neka lova pa bi htio uložiti u dionice….Zanima me isključivo firma s visokim ROE-om…..

Kako se dvoumuim između dviju firmi KODT i LEDO molio bi nekog znalca da mi kaže makar jedan fundamentalni razlog zašto da kupim LEDO ??

končar p/e 8, ledo p/e 18 (nekonsolidiran)- (prema bloomberg i mojedionice.com)
ROE i rast kapitala bolji kod končara
burza više voli ledo i daleko je likvidniji

Mislim da si u ledo možda malo zakasnio, ?? , a u končar još uvijek stigneš mada izgleda da je jedna od zadnjih dionica koja raste u općem porastu cijena-ali bi je dobra izvješća mogla jače pokrenuti i povećati likvidnost, no dobra izvješća pokreću i ledo.
Ako kupuješ po fundamentima tad te slaba likvidnost ove godine na končaru ne bi trebala zabrinjavati, jer se ovdje investicija brzo dosad vraćala kroz porast kapitala i dividende.
držim obje oko 6 mjeseci i pravi je užitak imati ih, (uz zabu i aik banku su mi najbolji dio portfelja) -preporučam sve četiri, mislim da još nije kasno za kupnju.

New Report

Close